Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Las ca celalalt portar din lot era stelist 100% ... de pe vremea cand era spermatozoid
    ...

    Pun si cu ala una dintr-un meci cu Franta. O apa si-un pamant, de cand s-a pensionat Lung.

    Comment


    • Pai logic ca o sa gasesti erori atat timp cat voi nu ati avut portat la nationala de pe vremea lui Carol I
      sigpic

      Comment


      • Las ca noi aveam jucatori. Nu pseudo-portari d-astia de Electromagnetica. ;)
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Pai logic ca o sa gasesti erori atat timp cat voi nu ati avut portat la nationala de pe vremea lui Carol I
          Cam asa ceva ati avut si voi antrenori la nationala.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Eu ziceam de golul lui Andersson
            Acu am vizionat tot filmul,,e jaleeee,,,si la primul gol anulat al suedeZilor era Prunea aerian de fapt la toate golurile primite este un AERIAN!

            Comment


            • Pai ... a fost Dinu ... care a comis-o si dupa aia pe cel care era cel mai indreptatit sa fie chemat nu l-au vrut ... ca doar na, nu era prieten cu familia berbecali ... Familia conducatoare a iubitului vostru club
              Si acum serios vorbind... ce antrenori am avut la nationala??

              Portarul aerioan ... ai antrenor ... il schimbi, da noi aveam pupator de icoane. La campionatul ala mondial noi am fost cam cum au fost grecii la europene ... autobaza si contraatac.
              sigpic

              Comment


              • Si acum serios vorbind... ce antrenori am avut la nationala??
                Din aia care au dus echipa in sferturile CM si acolo, unul fara maini a ingropat-o.
                CU Piti, Romania a fost prima echipa calificata la Euro, cu 9 victorii si un egal.

                Comment


                • Originally posted by yrman View Post
                  .....................................

                  Si acum serios vorbind... ce antrenori am avut la nationala??

                  Portarul aerioan ... ai antrenor ... il schimbi, da noi aveam pupator de icoane. La campionatul ala mondial noi am fost cam cum au fost grecii la europene ... autobaza si contraatac.
                  Antrenori care au facut performanta.

                  Am fost sau nu am facut cea mai mare performanta. Acei jucatori au trezit lumea la 3-4 dimineata sa le vada meciurile, acum cine ne trezeste? Mutu? Marica? Nu ne mai trezeste nimeni!

                  Chiar daca-s stelist mie UNU imi vine sa ma duc dreacu in momentul in care-l vad pa Piturca antrenor la nationala.
                  Ma-ntreb oare, cat de prost sa fii sa pui de 3 ori acelasi antrenor? Cam cate kile de prostie sa ai in tine?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai tocmai asta ziceam ... un antenor bun schimba portarul cand vedea ca nu e in apele lui ... da antrenorul nostru avea alta treaba ...

                    Eu4Yas ... pai acum vreo 3 4 ani parca era soganul ala cu ...."piti piti lasaneee" ... Dar am zis sa nu il supar pe Mistar Ca. Am obs ca e mare fan :P
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai tocmai asta ziceam ... un antenor bun schimba portarul cand vedea ca nu e in apele lui ... da antrenorul nostru avea alta treaba ...
                      Jucase Stelea inainte. Faceau rotatie. Am impresia ca facuse toate schimbarile.

                      Comment


                      • Sa ma ierte Mister K dar eu nu-s pe aceeasi unda cu el cand vine vorba de Piti.

                        Legat de portar Yrman, Iordanescu ii socotea pe ambii ca fiind egali. Nu putea sa-l schimbe pt ca ce-i drept nu facuse foarte mari ravagii, chiar am vazut meciul.

                        Lasand mistoul la parte, este o gafa nenorocita, o lipsa de concentrare teribila intr-un moment blestemat! Pacat!

                        @Mister asa este, faceau rocada! Dar la meciul asta l-a pastrat pe el cu toate ca jucase si cu Argentina!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu4Yas ... pai acum vreo 3 4 ani parca era soganul ala cu ...."piti piti lasaneee" ... Dar am zis sa nu il supar pe Mistar Ca. Am obs ca e mare fan :P
                          Sa ma ierte Mister K dar eu nu-s pe aceeasi unda cu el cand vine vorba de Piti
                          .
                          Nu-s fan, dar parca de el se leaga ultima calificare.
                          Imi venea sa-i rup gatu' pentru tactica din meciul cu Olanda de la Euro, dar naiba stie ce o fi fost atunci. Ca-n X-Files, adevarul e dincolo de noi.

                          Comment


                          • La meciul ala pe giulesti faceam poze in min 1 si aia deja aveau un gol)))))))))ratati

                            Comment


                            • Cine ne reprezinta an de an in europa si aduce puncte pentru Romania?
                              Raspuns corect: STEAUA
                              Cine a castigat CUPA CAMPIONILOR EUROPENI ?
                              Raspuns corect: STEAUA
                              Cine a castigat SUPERCUPA EUROPEI?
                              Raspuns corect: STEAUA
                              Cine a castigat cele mai multe campionate?
                              Raspuns corect: STEAUA ( 23 )
                              Cine a castigat cele mai multe cupe?
                              Raspuns corect: STEAUA ( 21 )
                              Cine a castigat cele mai multe supercupe?
                              Raspuns corect: STEAUA ( 5 )
                              Cine are cei mai multi suporteri?
                              Raspuns corect: STEAUA
                              Cine este cea mai iubita echipa?
                              Raspuns corect: STEAUAEUROPA.......STEAUA
                              ROMANIA.....STEAUA
                              ORIUNDE.......STEAUA
                              CAMPIONII DIN GHENCEA
                              FORTA STEAUA !!!!!!!!!!!!!MEREU SUPERIORI

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                Ma-ntreb oare, cat de prost sa fii sa pui de 3 ori acelasi antrenor? Cam cate kile de prostie sa ai in tine?
                                Intreaba-l pe becali....si pe Lacatus!

                                Mr, cine e singura echipa care a castigat 20 de capionate prin decret si restul cu valize si brichete?? Raspuns corect si final...steaua!

                                Cine e singura echipa de la care steaua o ia peste tot?! Raspuns corect si final....DINAMO BUCURESTI! NUMARUL 1.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google