Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai pe naiba! Nu ai nimic, nici teren sa te antrenezi, nici stadion unde sa joci, nici suporteri de calitate, nici patron normal, nici nimic....doar de la Dinamo mai primiti cate ceva, AN DE AN!! )

    Alea furate nu se pun! Asa ca....tot ce aveti e un mare NIMIC!


    uite aici!

    Comment


    • Revenim in Ghencea.
      Voi cand reparati sandramaua in Fane Babanu'?

      Ai pe naiba! Nu ai nimic, nici teren sa te antrenezi, nici stadion unde sa joci, nici suporteri de calitate, nici patron normal, nici nimic....doar de la Dinamo mai primiti cate ceva, AN DE AN!! )


      uite aici!
      Suporteri avem de toate tipurile, voi deloc.
      De la Dinamo am primit in decembrie 2012 dreptul de a-i umili.
      Patron avem, voi ce aveti, actionari?

      A, si va laudati cu fost stelisti, Danciulescu, Andrei Cristea, Munteanu, Denis Serban. Jalnic.
      Last edited by mr.K; 29 February 2012, 11:34.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Zeci am si eu.

        Prezentul, tata, prezentul.

        .
        Prezentul spune ca suntem LIDERI si voi plutonieri!

        Comment


        • Totul e trecator, locul 1 e efemer. Dar 5 decembrie ramane. Va asteptam in Ghencea sa va punem pieile la uscat.

          Comment


          • Originally posted by mr.k View Post
            prezentul, tata, prezentul.
            ............................

            Comment


            • Pe asta ai uitat-o http://www.youtube.com/watch?v=Auo4d...eature=related

              Rezerva ETERNA LA ITALIENI http://www.youtube.com/watch?v=bOKCu...eature=related

              Ps...ia si in format HD ca sa-i vezi LACRIMILE MAI BINE http://www.youtube.com/watch?v=Z-U2fzkOumg
              Last edited by Ivan Marian; 29 February 2012, 12:15.

              Comment


              • Are o moaca rezerva Eterna ,zici ca si-a gresit cariera !! Mai bine ar sta cu mana intinsa la

                poarta bisericii !

                Comment


                • Vezi ca primul link mai bine il stergi...o sa se VADA FURTUL din ultimele minute...penalty clar!

                  Comment


                  • Ultimul link totusi face senzatie mare e deja scris in analele istoriei momentul cu PLANGE TORJE,PLANGE PLANGE SI IAR PLANGE

                    Ieri dau si eu la stirile sportive si se tot vorbea de Romania-Uruguay. La un moment dat apare si Torjica,la care comentatorul stirilor spune..
                    "" acu ii luam un interviu REZERVEI ETERNE de la Udinese..rezerva ce joaca in meciul Romaniei pt ca BANEL NICOLITA s-a accidentat."""
                    Deci rezerva voastra de ""LUX"" este rezerva si la Nationala si mai joaca din cand in cand si doar atunci cand nu e BANEL disponibil

                    Comment


                    • Eu tin cu Milan si Dinamo mah, ce treaba am eu cu Udine?

                      Comment


                      • Pai nu-l crescuserati voi, cica, pe Torjica? Nu voi ati uitat ca venise de la Poli TM?
                        Nu voi ati spart recordul de transfer a lui C. Ronaldo cand l-ati transferat la Udinese?

                        Comment


                        • E caine pana la moarte!

                          Comment


                          • Pana acum cateva luni ne omorai cu al tau Torje si aci te dezici de el

                            Apropo..cum dre@cu va lasa astia sa jucati pe Arena cand voi nu o sa scoateti bani din bilete nici pt a acoperi factura pt curent electric a stadionului!

                            Mare teapa isi iau astia ca va lasa sa jucati acolo.

                            Ps,,,GROAPA voastra nu mai e buna sa jucati in ea? A inceput sa puta gunoiul de sub stadion cred si de la gazul emanat de gunoi aveati toate sansele sa explodati ( ca voi aveti prostul obicei sa aruncati cu torte/petarde) ca la SIGHETUL MARMATIEI !

                            Comment


                            • Se pare ca nu cunosti nimic. Exista contract de inchiriere, Clubul Dinamo a platit deja pentru acest meci. Azi ma duc sa imi cumpar bilet. Voi pe unde jucati, pe pogonul ala de teren arabil? )

                              Mariane, vezi ca "gunoi, stelist, steaua, groapa de gunoi", fac parte din familia lexicala GHEN(a)cea!
                              Last edited by PCH; 29 February 2012, 12:53.

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                E caine pana la moarte!
                                Pai e deja MORT, m-am uitat la fata lui. S-a dus cu tupeul ala de prost gust, e marmelada varsata pe jos de cand e rezerva eterna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google