Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost eu azi la stadion si era in regula tribuna a doua cu tot cu copertina! Au reparat acolo....
    Attached Files

    Comment


    • iar capac?

      Comment


      • Era si autocarul lui Dinamo in parcare dar erau aia pe acolo ca am vrut sa pun Loganul langa el sa le fac poze, sa moara duJmanii! Am intrat in Parcul Dinamo, eu si Alexe (care era in masina cu pustiul ala Matei si cu ala de a venit de la Poli)...erau cu un Lancer.

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Am fost eu azi la stadion si era in regula tribuna a doua cu tot cu copertina! Au reparat acolo....
          Da, pare reparata dugheana.
          Ce sandrama!

          Comment


          • Am setat eu prost camera la smarphone si se vede aiurea, ca live e superb acolo!

            Comment


            • Jucatorii lui Dinamo sa se descalte cand intra pe Arena Nationala, ca nu-s obisnuiti cu stadioane mari.

              Comment


              • Sunt, sunt, au jucat pe Da Luz, pe Teatrul Viselor, pe Stadio Olimpico, Alianz Arena, Emirates Arena, Amsterdam Arena, etc

                Comment


                • Unde au fost descaltati. La figurat.
                  PS: pe Allianz si Emirates ce ati facut, ati vandut covrigei si bere?

                  Comment


                  • hahahahhaa.......carnati de plescoi!

                    Comment


                    • Cica in prima zi au vandut 1500 bilete...sunt curios daca mai are cine cumpara bilete in zilele urmatoare. Scuze pentru rautate dar nu m-am putut abtine. Oricum nu cred ca sunt mai mult de 2000 de suporteri in Bucuresti (Asta in cazul in care vin insotiti de iubite - a se observa ca nu am fost uracios si am scris iubite).
                      My ride

                      Comment


                      • Nu mai vorbiti voi sa nu adormiti, ca era coada la casa de bilete. Dinamo are cu mult mai multi suporteri in Bucuresti decat are Piatra Neamt locuitori....scuze, dar nu m-am putut abtine!

                        Comment


                        • Scuze pentru rautate dar nu m-am putut abtine.
                          Nu e rautate, e ADEVARUL.

                          Nu mai vorbiti voi sa nu adormiti, ca era coada la casa de bilete. Dinamo are cu mult mai multi suporteri in Bucuresti decat are Piatra Neamt locuitori....scuze, dar nu m-am putut abtine!

                          Care coada la bElete mah, ca intrarea e libera pentru fomei, iar caini sunt 500 in tot Bucurestiul, din care vin 151 la meci.

                          Comment


                          • RAUS si tu....nu mai ma enervati! JUR ca era coada, eu am fost la ora 14 acolo si era coada!

                            Comment


                            • Se-mparteau invitatii gratis, de aia era coada.

                              Sau... au venit toti 151 sa-si ia bilet, odata.

                              Comment


                              • Erau cu cozile sus,tot mai sus ca sa para si ei numerosi la coada HUOOOOOOOOOOOO Dinamo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google