Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • YRMAN esti de coma tata ))

    echipa noroiului, echipa mizeriei (doar i-ati vazut la constanta ca porcii) oaia neagra a europei ) Mai bine stai acasa nene in mocirla ta daca stii ca nu se poate mai mult decat sa te duci sa si bata joc de tine granzii !

    Comment


    • mai bine stai acasa nene
      Asta e motto-ul vostru de ani de zile, stim.
      Si faceti orice va sta in putinta sa-l respectati. Capra pe vecie sa stati.

      Comment


      • ... decat asa o mega giga extra realizare .... Daca pentru voi e o mandrie, nu pot decat sa va felicit. Va rog sa ma credeti ca sunt cele mai sincere felicitari pe care le spun.
        sigpic

        Comment


        • Hai ca-s acri strugurii, va rog frumos lasati ipocrizia.

          Urez selectionerului sa aiba idei bune cand va face selectiile, pe viitor.

          Si lui Dinamo, sa-i arda Gazul asa cum se parleste porcul de Ignat.

          Comment


          • cum i a ars si uruguay aseara pe romani hahaha

            1-0 sa fie sec asa sa muriti ) daca se poate si cu 11m sa fie si mai dureros !!!

            Si-am sa beau pan-am sa cad in caaaaap
            steaua-i de ....aaaat

            Comment


            • Sincer, decat sa raman in istorie cu The biggest gaoz ... mai bine stau acasa.

              Champion pai de ce tati? In cartile de istorie asa ramane, castigatoarea, golgheter... si ce am zis un pic mai sus ca sa nu ma repet
              sigpic

              Comment


              • Corect corect!!

                Comment


                • mai bine stai acasa nene
                  Sa nu va plictisiti sau sa nu mai fiti buni de nimic de la atata STATUT!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • cum i a ars si uruguay aseara pe romani hahaha
                    Ai ramas blocat in secunda 120.


                    steaua-i de ....aaaat
                    Bine ca mai e Steaua, ca sa mai auda cineva si de Romania, in Europa.

                    Sincer, decat sa raman in istorie cu The biggest gaoz ... mai bine stau acasa.
                    Succesuri!. De fapt n-aveti nevoie de imbold, an de an stiti ce trebuie sa faceti de unii singuri.
                    Corect corect!!
                    Pai e corect ca Dinamo sa stea acasa, la ce joc presteaza cu toti agricultorii ucrainieni.

                    decat asa o mega giga extra realizare ....
                    Sincer, decat sa raman in istorie cu The biggest gaoz ... mai bine stau acasa.
                    Yrman, pot sa te intreb ceva? De ce v-ati mai inscris in EL? Ati crezut ca veti avea o mega extra realizare? Si ati luat-o la gaoz din greseala, in toti anii trecuti ati ajuns macar prin semifinale?
                    DE CE?
                    Last edited by mr.K; 1 March 2012, 12:55. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • orice ati zice , orice ati face sunteti plutonieri !!!!!!

                      Comment


                      • orice ati zice , orice ati face sunteti plutonieri !!!!!!
                        Orice am face nu va fi indeajuns pentru voi.
                        Pana atunci, puneti mana si EGALATI mega extra ra#$tul facut de noi si apoi comentati cu gura plina, din latrina de unde sunteti.

                        Comment


                        • Cam pion , cand terminati cu statutul , vorbim.

                          Pana atunci vere sunteti pasivi, inactivi, sa nu zic altceva, , recomand control!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • ce sa egalam? rusinile voastre? rasii rasilor ))) de ani de zile bateti rupeti castigati CL si poc va administreaza 4-0,5-0 ) fan club george becali up !

                            Sclavii unui ciobanas; la intrare in stadion gigi le va da fluierase din lemn suporterilor si un sandwich cu cascaval !

                            Comment


                            • ce sa egalam? rusinile voastre?
                              Alea, alea. Vezi ca stii?

                              Dar sunteti prea im@#%$^i sa le egalati si pe alea.
                              Stiu, voi vreti multe. Dar nu se ridica.

                              Am vrut sa caut pe goagal "Dinamo cupe europene"
                              si mi-a returnat:
                              "ati vrut sa scrieti Steaua cupe europene".
                              Last edited by mr.K; 1 March 2012, 13:06. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Haaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahahahahahahahahh aha! Mooooooorrrrrrrr!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google