Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Sebi, si Casillas lua gol aseara de la Cavani, la sutul ala. Baiatul asta e fuoriclasse.
    Nu ma refer la golul incasat...o bijuterie de executie dealtfel...ma refer la faultul comis in careu...faza la care nu s-a acordat 11 metri.
    Parerea mea e ca Tatarusanu e un portar din clasa anonimatului si nu are ce cauta la steaua sau la nationala...
    My ride

    Comment


    • Sunt total de acord cu ce spune Sebi. Eu cred ca e cineva puternic (e cumva impresariat de frati?) si pana nu il vinde in strainatate o sa tot apere!

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Italia, Anglia, Olanda, Croatia...
        Pai ce ati facut voi pe acolo? La capsune? Ca la fotbal mai departe de Poltava nu ati fost
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • Originally posted by Sebi_NT View Post
          Nu ma refer la golul incasat...o bijuterie de executie dealtfel...ma refer la faultul comis in careu...faza la care nu s-a acordat 11 metri.
          Parerea mea e ca Tatarusanu e un portar din clasa anonimatului si nu are ce cauta la steaua sau la nationala...
          Pe principiul asta, vrei sa elimini vreo 4-5 echipe din campionat si 90 % din nationala?
          Multi au contracte cu fratii Becali si sunt trimisi sa joace la nationala.
          Edit: MIHAI Costea de ce a jucat sezonul trecut? Pentru a-l vinde pe bani buni. Bine, el e varza, dar poate pacalim pe careva sa dea banii pe el.

          E un fel de Sabin Ilie, dar macar ala marca niste goluri. Dar tot teapa au luat aia de la Fener.
          Last edited by mr.K; 1 March 2012, 17:57.

          Comment


          • deacord cu tine...dar ieri am vazut o echipa care a jucat frumos...de asta ma gandesc ca tatarusanu ar trebui exclus din lot...oricum se trezeste un becali sa-i scada cota cu cateva declaratii...or fi inpresari interesati sa-l vanda dar in situatia asta in primul rand ar trebui sa-i inchida gura lui becali ca asta la cat e de inzestrat da 2mil pe un jucator si apoi in face in presa de pleaca ala pe 100 mii
            My ride

            Comment


            • care marius costea?

              Lasati plavanul sa apere:d ... faceti un bine !!!D Multumim gigi ! )

              Comment


              • Sebi, in mod normal, nici Torje nu trebuia sa joace. Pentru simplu fapt ca e rezerva.
                Asa e intr-o selectionata dintr-o tara normala.
                Tatarusanu, bun sau slab, e printre cei mai valorosi portari din tara. Are o perioada mai proasta.
                Cand scotea aproape tot cu Napoli la Bucuresti sau la Neapole era bun?

                care marius costea?
                .

                Mihai Costea e asa de bun ca am uitta cum il cheama. Nila, bre. Voi asa il stiti.

                Comment


                • Tatarusanu este un portar mediocru. Eu unul nu am incredere in el, este genul lui Dolha. Nu imi ofera stabilitate, stai mereu cu emotii, oare o fi in forma azi?? Mie nu imi place...nu e de nationala, clar!

                  Marius costea??? Matheoo joaca la steaua?

                  Comment


                  • Pai nah, cine ofera siguranta? Coman? Are momente proaste si el. Pufi trebuie sa mai creasca.
                    Pantilimon ar fi bun, dar nu joaca.

                    Tatarusanu e singurul cu experienta internationala. Cred ca e cel mai potrivit, deocamdata. Daca seful vostru v-ar face de cacao in toata tara, voi cum v-ati simti? Apti 100%?

                    Comment


                    • Inteleg supararea lui Tartarusanu, dar dupa ce ca faci praf meciurile sa te mai si ratoiesti la Duckadam, m-i se pare cam mult. Inteleg ca e trompeta lui MM, dar nici chiar asa,isi taie singur craca de sub picioare.
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • FC Brasov-Pandurii Tg. Jiu 1
                        CFR Cluj-Tg. Mureş X
                        Sibiu-Astra 1
                        Rapid-U Cluj 1
                        Dinamo-Gaz Metan 1
                        Petrolul-FC Vaslui X
                        CS Mioveni-Steaua 2
                        Ceahlaul-Sportul 1
                        Concordia-Otelul 2
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • Va salut !

                          Crima si pedeapsa ati fost azi !!



                          FC Brasov-Pandurii Tg. Jiu 2
                          CFR Cluj-Tg. Mureş X
                          Sibiu-Astra 2
                          Rapid-U Cluj 2
                          Closetarii db -Gaz Metan X
                          Petrolul-FC Vaslui 2
                          CS Mioveni-Steaua 2
                          Ceahlaul-Sportul 1
                          Concordia-Otelul X

                          Comment


                          • Oare o fi reala treaba ca antrenorul sau de la steaua e mai slab decat Nae. Se spune ca odata cu plecarea/concedierea lui Nae (dorinta lui Ilie Stan) Tatarusanu a iesit din forma. Poate si asta sa fie o cauza....nu mai spun de faptul ca nu au o baza de antrenament pe care sa o foloseasca in mod constant. Pe mine unul m-ar afecta acest lucru, sa nu stiu unde imi voi desfasura activitatea de la o zi la alta.

                            Comment


                            • FC Brasov-Pandurii Tg. Jiu 1
                              CFR Cluj-Tg. Mureş 1
                              Sibiu-Astra 2
                              Rapid-U Cluj x
                              Dinamo-Gaz Metan x
                              Petrolul-FC Vaslui 2
                              CS Mioveni-Steaua 2
                              Ceahlaul-Sportul 1
                              Concordia-Otelul 2


                              Daca Tatrusanu e portar tre sa apere indiferent ce spune patronul sau oricine altcineva prin media. Greselile din dubla cu twente si faultul de la nationala spun multe despre calitatile lui. Eu am jucat fotbal portar. Nu la un nivel inalt dar am jucat destul de mult incat sa -mi dau seama ca tatarusanu a luat gol in tur cu twente din cauza plasamentului deficitar...din acelasi motiv datorandu-se si faultul de ieri din careu. la returul cu twente se vede clar ca aluneca in momentul in care incearca sa faca un stop (nu-i reprosez ca a alunecat ci faptul ca nu trebuia sa incerce sa faca un stop in situiatia aia ... trebuia sa degajeze)
                              e slab portar ... pacat ca joaca la steaua
                              My ride

                              Comment


                              • Corect....aseara a plecat tarziu, foarte tarziu si astfel a facut fault la Cavani. Asta iti mananca un meci de nu te vezi. Cand iti este lumea mai draga...pentru mine, cel mai important pion este portarul. Cand era Lobont la Dinamo aveam o mare incredere in el, eram foarte linistit. Daca spui ca ai fost portar si vad ca se paote discuta cu tine mai mult decat faptul ca steaua are o cupa si cele mai multe prezente in europa, ce spui de Balgradean. Mie imi place mult....ii urmaresc plasamentul, miscarile, conduce echipa, tipa la ei, are reflexe....cred ca o sa ajunga un portar mare. E si modest, timid, cuminte...in viata de zi cu zi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google