Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e adevarat, in ultimii 4-5 ani Dinamo a fost clar defavorizata. Aseara nici nu se pune problema de furt sau altceva. Clar, VALOARE. Ati vazut voi brichete, sacosi, geamantane?

    Nici nu stai la discutie cu plutonierii. Dinamo are la Pandurii si apoi cu Sportul. 6 puncte.

    Comment


    • La Pandurii o luati in freza. Grigoras (mare stelist) e cel mai tare din oras.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Nu e adevarat, in ultimii 4-5 ani Dinamo a fost clar defavorizata
        Cam de cand n-ati mai luat campionatul, este?

        Comment


        • @eu4yas Stii tu....mai bine mergi si depune CV-ul la Gasca Slugilor Proaste sau la Prost.ro....mor spurcatii. Nu mai stiu de capul lor.

          CINE E PE PRIMUL LOC
          CINE E PE PRIMUL LOC
          DINAAMOOO EEEEEEEE
          DINAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO EEEEEE

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post

            Pai la banii aia au venit si oamenii strazii care se adaposteau prin gara, ca era mai bine pe stadion, la gramada.
            A fost gratis pentru femei , deci sigur au venit toate centuristele sa fac si ele un ban cinstit)))))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Ma da' multi ati fost... cata frunza si iarba... ...pentru voi e enorm, adevarat zici.
              Stiti de ce nu va lasat sa stati la inelul superior? Pentru ca va lua ameteala acolo sus, ca voi sunte-ti obisnuiti cu tribunele din "Groapa" tribune care au 3 m inaltime....
              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

              Comment


              • Si voi cu sunteti obisnuiti? Cu pasunatul? Ati jucat toata viata la periferie pe un stadion in forma de tucal, aflat intre doua cimitire! Acum nici pe ala nu il mai aveti



                Diessel, steliste nu am vazut pe stadion....stai linisit ca nu au curaj oile sa calce pe unde sunt DINAMOVISTII.

                Comment


                • Noi suntem obisnuiti, da, ca noi am jucat muuuult prin Europa, pe stadioane mari, inalte. Si Ghencea era de vreo 4 ori mai mare decat al vostru.
                  Pai zici ca nu au fost stelisti pe stadion, pai ce sa caute acolo? Au fost prin club, pe acasa se uitau la filmul de pe Pro tv. Pun pariu ca a avut mai mare audienta decat meciul vostru cu marionetele de la Gaz.
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • Ati jucat voi mult prin europa pe stadioane inalte?! ....asa ceva nici becali nu putea sa scoata. Mah, chiar daca ati jucat (nu sunteti singurii) nu prea ati avut suporterii in deplasari, asa ca esti cam in offside, sa fiu manierat.
                    In schimb galeria lui Dinamo a fost cam peste tot in Europa asta. Nu am de ce sa intru in astfel de discutii, nu am cu cine.

                    Important e ca anul acesta cainii fac legea.

                    Comment


                    • Stadioane cu tribune inalte, logic, vad ca la dinamovisti trebuie explicat babeste,sunteti mai grei de cap asa...
                      Unde ati fost voi prin Europa? Ati fost vreo 10 la poltava si cam atat, vezi ca deja te cam faci de ras.
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • Prietenas daca esti pe dinafara, ramai acolo. Se pare ca tu esti incet la minte si nu ma mira. Eu am fost distrat de prostia debitata de tine mai sus. Unde ati fost voi in deplasari pe mari stadioane? Da si mie 3 exemple, te rog. Cati suporteri a avut steaua la Haifa? Dar la Larnaka?? Cati membrii ai galeriei au fost la Shalke si la Twente....asta sa nu intru si in cele din trecut ca te faci de ras singur. Cati membrii ai galeriei au fost cu nationala in deplasari?? Astept un raspuns concret.

                        Comment


                        • Pe ce stadioane am fost noi? Tu sti scurt la minte rau (adica uituc, sa nu intelegi gresit) Pai spune unde ati fost voi? Spune...
                          La meciul cu "Shalke" cum i zici tu, au fost destui suporteri, nu neaparat din galerie, dar erau suporteri stelisti. Ca sa fiu suporter stelist, trebuie sa fiu neaparat din galerie? Ai vazut ca la nevoie tot stadionul e galerie la steaua.
                          Pana una alta Steaua e peste voi si la media spectatorilor, si la performante europene, si interne.
                          Nu mai ma contrazic cu tine azi, ca e duminica, ca voi inca sunteti sub socul a 20000 de spectatori, dintre care jumate femei neplatitoare de bilet.
                          Si asa ca sa sti si tu, se scrie "Schalke" nu "Shalke" dar asta e scuzabil la voi, invatati si voi numele echipelor cand mai cresteti.
                          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                          Comment


                          • La meciul de aseara aia de la Gaz Metan in frunte cu Bratu mai bine ieseau de pe stadion,decat sa joace TURCA/MIUTA pe gazon si sa-l strice! Se pare ca anul/returul asta va fi unul de castiguri pt echipele mici si arbitri care isi cam fac de cap si nu joaca si arbitreaza corect!

                            Ps,,vai de campionatul nostru si mai apoi si de nationala nostra de cacao!

                            Comment


                            • Nu ma intereseaza pe mine cum se strice salche.

                              La ce meciuri am fost noi.....pai la orice meci jucat de Dinamo in afara tarii au fost mai multi suporteri dinamovisti decat la orice meci jucat de ai vostrii si nu ma lua cu capsunarii, te rog, ala nu e un atu!

                              De la deplasari gen Varazdin, Liberec, pana la Manchester, Roma, Nijmegen, Leverkusen, Istanbul, Zilina, Sofia, Moskova, Copenhaga, Lisabona.

                              Voi in deplasare doar pentru mancare. Si ca idee, diferenta dintre noi si restul (in special vOI) este urmatoarea:

                              "Cand noi faceam coregrafii, voi nu scriati cu 2 de "i"

                              Si pentru a invata si tu/voi ceva, priviti aici suporteri. Nu mai exista in Tara Romaneasca asa ceva
                              Last edited by PCH; 4 March 2012, 14:42.

                              Comment


                              • Concluzionez ca aici sunt doua tabere...cea Stelista si cea Dinamovista.
                                Eu unul recunosc ca fac perte din tabara Stelista dar sunt rational si constient ca Steaua are sanse mici la campionat. Dinamo nu cred ca va lua campionatul...n-au valoarea necesara si se va vedea pe parcursul returului. Probabil ca va castiga campionatul CFR sau Rapid. Sincer sa fiu as vrea sa castige Steaua dar pare putin probabil ca se va intampla asta...daca va fi sa nu luam campionatul sper sa castige oricine altcineva numai sa nu-l vad pe autostivuitorul ranjind pe la gsp cu trabucu'n gura.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google