Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ca si cum as discuta de Mioveni sau Vointa
    Ia discuta un pic de meciul vostru de acasa cu Vointa. V-au cam tremurat chilotii.
    Cica Danciulescu si Balgradean aduc victoria lui Dinamo cu 1-0.

    Golul lui Balgradean cred ca nu s-a pus sau la ce s-or fi referind astia?

    Huooooooooo, lider de carton.

    Comment


    • Mariane, pana anul asta faceam caterica ca va bateam in fiecare an (DE 7 ANI pt Mr.K ca il enerveaza asta cu perioada lunga) , daca ai nostrii n-au reusit sa va faca de cacao anul asta, au reusit ai vostrii .... sa se faca singuri ...
      sigpic

      Comment


      • Yrman, nu ma enerveaza, precizeaza doar ca e vorba de meciurile din groapa.
        Oricum, adu-mi aminte de ultimul meci din groapa, ca am un lapsus.

        Mama, ce v-a calarit Vointa in meciul ala.
        Dupa acel meci s-a scris ca:
        Bălgrădean a demonstrat că este un portar care merită să joace în naţională.

        Comment


        • Pai din ce imi aduc aminte noi am batut si Vointa si pe Gaz Metan ... nu am luat scor de neprezentare

          OK: 7ANI in groapa , 5 ANI te las pe tine sa alegi
          sigpic

          Comment


          • Noi sa fim sanatosi,,,dar de anii aia si mai multi ca aia 7 in care dinamo nu a batut in Ghencea ati uitat ?

            Mah,,daca e sa vorbim pe bune ,hai sa expunem realitatea pe bune si nu o bagati doar pe aia cu 7 ani.

            Comment


            • Ati batut, ati batut si Vointa si Gazul, de aia sunteti cei mai tari din lume.
              Sa nu cumva sa invingeti vreo echipa prin Europa, ca nu e destul de mare galaxia pentru a va striga realizarea.

              Mah,,daca e sa vorbim pe bune ,hai sa expunem realitatea pe bune si nu o bagati doar pe aia cu 7 ani
              .

              Realitatea e ca la ultima intrevedere din groapa le-am dilatat g@##ul.

              Si-acum se lauda ca au invins o echipa ca Gazul care efectiv n-a vrut sa joace.

              Comment


              • Pai eu vorbesc de perioada curenta, nu amintiri ... Victoria aia cu 3-1 a fost PRIMA dupa o perioada de 7 ANI in care dupa fiecare meci stelistii aveau abonament la "marmacie" sa ca cumpere unguent.

                Cand m-am luadat eu ca i-am batut? Eu nu ma laud cu lucrurile firesti.
                sigpic

                Comment


                • Yrman, UNGUENTUL e la voi,

                  Dati cu incredere, ca vine tura a doua.

                  Comment


                  • Eu ti-am zis parerea mea despre victoria voastra. E cel putin patetic sa te lauzi ca ai reusit dupa 7 ANI ... Dar daca pt voi asta e scopul in viata, sa castigati o data la 7 ANI acasa la Dinamo, nu pot decat sa va urez succes
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by yrman View Post
                      Pai eu vorbesc de perioada curenta, nu amintiri ... Victoria aia cu 3-1 a fost PRIMA dupa o perioada de 7 ANI in care dupa fiecare meci stelistii aveau abonament la "marmacie" sa ca cumpere unguent.

                      Cand m-am luadat eu ca i-am batut? Eu nu ma laud cu lucrurile firesti.
                      Pai v-am dat-o si-n vara si-n toamna. Deci de doua ori!
                      V-am luat Cupa (autogol Fane Barboianu), v-am dat BUCATA in Fane Babanu (2 boabe Raulll si una Nila in min. 90+2), ce mai vreti? Am terminat peste voi in CLASAMENT, am fost in EUROPA, ce vreti sa va mai dam?

                      Va mai dam acum 4-5 boabe acum si-aia e.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Vine si tura a 3-a atunci.

                        Comment


                        • Bag de seama ca ei sunt sado-masochisti frate si mai vor sa le-o mai dam! )))))
                          Sa fie, 1000, pahare, pa datorie!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ca la carciuma din sat, la caiet.

                            Frumos ar fi ca la meciul direct cu Dinamo, Steaua sa treaca peste ei in clasament prin victoria aia.

                            Comment


                            • Originally posted by yrman View Post
                              Pai eu vorbesc de perioada curenta, nu amintiri ... Victoria aia cu 3-1 a fost PRIMA dupa o perioada de 7 ANI in care dupa fiecare meci stelistii aveau abonament la "marmacie" sa ca cumpere unguent.
                              7 ani ca 7 ani,,,,dar cum e mah sa nu mai bati pe Steaua inca de pe vremea lui CEASCA ? auzi tu,,,din 1989 nu a mai batut dinamo pe Steaua in Ghencea si multi dintre voi erati in scutece pe vremea aia Parca din ce imi aduc aminte nu ati mai batut de 18 ani la rand in Ghencea HUOAAAAAAAAAAA auzi tu 18 ani....de umilinte....http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/reme...ni-153288.html ...si voi vorbiti de 7 ani

                              Ultima victorie a lui Dinamo in Ghencea s-a produs inainte de Revolutia din decembrie 1989, pe vremea cand echipa dinamovista era antrenata de Mircea Lucescu: 09.09.1989, Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti 0-3. A fost cea mai categorica victorie a lui Dinamo pe terenul Stelei.

                              Cea mai categorica victorie a Stelei in campionat, pe teren propriu: 04.04.1998, Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti 5-0 (Danciulescu 20, 64, Rotariu 34, D. Serban 57, Ciocoiu 86).

                              Comment


                              • Cea mai categorica victorie a Stelei in campionat, pe teren propriu: 04.04.1998, Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti 5-0 (Danciulescu 20, 64, Rotariu 34, D. Serban 57, Ciocoiu 86).
                                Cum era aia cu cincila?
                                Imi place primul marcator.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google