Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariane la Revolutie eram pioner, ca si tine de altfel .
    45>36

    daca vorbim din amintiri, v-a intrebat PCH ceva .... nu raspunde nimeni???
    Last edited by yrman; 5 March 2012, 12:11.
    sigpic

    Comment


    • 45>36
      Pune si numarul de titluri, numarul de cupe, numarul de supercupe.
      Pune si punctele aduse din Europa in ultimul sezon.

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Vreau si rezulamtul acelui 0-7 din Ghencea cu Dinamo....
        http://www.mrsport.ro/43859-dinamo-a...a-cu-7-0-video Ia mah si rezumatul cu 7-0 ati ajuns sa va laudati cu JUNIORII pe aici,,ca CU aia mari va faceti de cacao

        Ia si mai cauta si victoriile lui dinamo de la JUNIORII JUNIORILOR

        Ivane....uita-te mai bine pe rezultatele DIRECTE
        ,,eu ma uit,,dar cred ca tot voi aveti nevoie de CASTROL 5W-40 dupa ce vedeti ca SUNTEM PESTE VOI peste tot ADEVARUL DOARE INTODEAUNA aste e clara treaba si omul cand numai are argumente in fata REALITATII incepe sa improaste cu noroi!

        Comment


        • bla bla bla .... am batut la voi ca la fasole in toata istoria voastra...
          sigpic

          Comment


          • BLA BLA BLA ati ramas doar cu 45>36 pune si restul de semne STEAUA >>>>>>>>>>> dinamo ....Vorba lui K...
            Pune si numarul de titluri, numarul de cupe, numarul de supercupe.
            Pune si punctele aduse din Europa in ultimul sezon.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Pune si numarul de titluri, numarul de cupe, numarul de supercupe.
              Pune si punctele aduse din Europa in ultimul sezon.
              Alea sunt obtinute prin decret. Nu se pun! Importante sunt rezultatele directe. Batem la voi ca la magar in panta, asta e concluzia. Sa aveti alifia, si binoclu, poate asa urmariti si voi lupta la titlu...

              Ooooooffff, faceti ceva cu purceaua aia, pute rau!

              Comment


              • Sa aveti alifia, si binoclu, poate asa urmariti si voi lupta la titlu...
                Cica se vede visiniu.

                Comment


                • Recomand consult oftalmologic.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Alea sunt obtinute prin decret. Nu se pun!
                    Mai baiatule...


                    Din anul de gratie 1989 de cand l-au merlit astia pe Ceasca am fost de neinvins 18 ani in Ghencea! De 18 ani la rand ai fost acolo si sperai la miracole pana in sfarsit s-a spart gheata mai aveai putin si ieseai la pensie ca aia tot nu aveau de cand sa ne invinga acolo

                    Ps,,la meciul cu CINCILA aka HI FIVE ai fost ??

                    AAAAAAAa stiu mai nou mergi la meciurile cu JUNIORII

                    Comment


                    • Am facut si din asta recent, totul e in regula. M-am uitat ica odata, se vede tot visiniu.


                      Din anul de gratie 1989 de cand l-au merlit astia pe Ceasca am fost de neinvins 18 ani in Ghencea!
                      Cica dadea si Iliescu decrete.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Mai baiatule...


                        Din anul de gratie 1989 de cand l-au merlit astia pe Ceasca am fost de neinvins 18 ani in Ghencea! De 18 ani la rand ai fost acolo si sperai la miracole pana in sfarsit s-a spart gheata mai aveai putin si ieseai la pensie ca aia tot nu aveau de cand sa ne invinga acolo

                        Ps,,la meciul cu CINCILA aka HI FIVE ai fost ??

                        AAAAAAAa stiu mai nou mergi la meciurile cu JUNIORII
                        18 ani in campionat, pentru ca tin minte si acum golul lui Niculescu din cupa, a rupt coloana la 3 oi si a sutat in coltul lung de a rupt Netoiu scaunul de la oficiala......asta nu inseamna ca au fost 18 ani de infrangeri.....exista si EGAL.

                        Plus ca, ce goluti v-am dat in ultima vreme, pffff....prostii nostrii!

                        Comment


                        • asta nu inseamna ca au fost 18 ani de infrangeri.....exista si EGAL.
                          Si in aia 7 ani pe care bate Yrman moneda, au fost doar infrangeri ale Stelei? O luati cum va convine.
                          Dar ce ramane e istoria Stelei, palmaresul, SUPERPERFORMANTA de castiga CC.
                          Iar prezentul zice ca acum ati stat capra in fata Stelei.
                          Vorbim cand castigati si voi ceva, nu meciul cu Gazul.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Cica dadea si Iliescu decrete.
                            Mai baga cativa presedinti acolo ca in 18 ani au fost mai multi,,dar PCH o sa zica ,ca si astia au dat decrete la nesfarsit si au continuat traditia lui CEASCA

                            Originally posted by PCH View Post
                            18 ani in campionat, pentru ca tin minte si acum golul lui Niculescu din cupa, a rupt coloana la 3 oi si a sutat in coltul lung de a rupt Netoiu scaunul de la oficiala......
                            Dar zi si mie te rog cum e sa fi batut de 2 ori cu 5 la zero?

                            Cea mai mare diferenţă de scor: 5-0 (Steaua-Dinamo 5-0, 4 aprilie 1998 şi Steaua-Dinamo 5-0, 12 iunie 1985)
                            Cica acu mai nou cu ocazia asta stelistii se saluta intre ei cu HY TEN)))))))))))))) sau cu Hy Five la dublu

                            Comment


                            • Mai intai spune tu cum e sa o iei cu 7-0 acasa!!! SAPTE!!

                              Comment


                              • Dinamo nu are SUPERPERFORMANTE.
                                E o echipa ca oricare alta un pic mai spalata de prin campionatele estice. Cu diferenta ca si o echipa ca Poltava o pune capra.


                                Mai intai spune tu cum e sa o iei cu 7-0 acasa!!! SAPTE!!
                                1-3 conteaza. Tot nu vrei sa pricepi ca o dai dupa visin. Anul trecut prin primavara aveati gura plina ca ati invins Steaua, nu mai conta nimic.

                                Ei, acum si eu ma leg de asta, las la o parte performantele Stelei din Europa, acolo unde voi nu existati.( Cum mah, 1.5 puncte? ).


                                Deci, 1-3!!!!!
                                Last edited by mr.K; 5 March 2012, 12:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google