Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cum iti explici jocul ATAT DE SLAB practicat in fata echipei pechineze?

    Tu ii cunosti mai bine poate pe jucatori!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • cand iti da jucatoru afara in minutu 9 , ce sa mai faci, ce chef mai ai de joc ? am vazut o faza parca trasa la indigo etapa asta in anglia la meciul Stoke City - Norwich , jucatorul lui norwich a facut ceva asemanator putin mai la marginea careului, dar a fost in careu, arbitrul i-a acordat cartonas galben , si lovitura libera INDIRECTA pt Stoke City... Dar ce sa mai, aici e Romania... mi-e scarba de campionat, de prestatie nu am ce sa zic, pt ca din minutul 9 nu m-am mai uitat la meci...
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Si faptul ca Bratu le facea cu mana suporterilor dinamovisti in momentul in care suta la poarta nu-ti da un pic de gandit asa?

        Uite, pecehasi a fost la meci, si mi-a spus ca daca Bratu ar fi vrut sa dea gol, l-ar fi lasat cu cea mai mare placere!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by kubala7 View Post
          Gaz Metan Medias
          Am fost pe stadion la meciul vostru cu Austria Viena....cel din Cluj! Aveti o fata sefa sau adjuncta sefa de galerie? )

          Ce tot zici tu de Bratone acolo mah?? Mitraliera?? Ala e caine pana la moarte! As fi vrut sa dea si el un gol...de forma asa!

          Comment


          • nu , nu avem sefa de galerie, nu avem nici-o femeie in conducere la galerie... cel putin atunci nu aveam, acum nu mai stiu ce e cu galeria, a ajuns pe mana unui mosneag care nu lasa oamenii sa se manifeste nici sa injure macar , ma rog... in primul si al 2-lea sezon de cand am promovat a fost viata in galerie.


            apropo PCH, daca ai fost la meci, a fost cineva din galerie de la Gaz? ca se laudau unii ca merg cu 2 autocare
            Last edited by kubala7; 5 March 2012, 16:16.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • @Pechinez

              E blatist! Pai Niculescu e mai OM decat gigi mitraliera asta ma!
              V-a dat Niculescu din toate pozitiile!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • eu4yas my dear friend )))

                cum scoti capul afara cand echipa ta e praf? cum? la stana cu voi haideti...la stana ..mai iesiti peste 10 ani cand o sa imbatraneasca oierul si o sa lase echipa altcuiva Lucian Becali

                Comment


                • Raus d-acilea blatistilor!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • la stana cu voi haideti...la stana ..mai iesiti peste 10 ani
                    Daca STANA=EUROPA, ai dreptate. Si in cazul nostru (recent) si in cazul vostru (peste 10 ani).

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      @Pechinez

                      E blatist! Pai Niculescu e mai OM decat gigi mitraliera asta ma!
                      V-a dat Niculescu din toate pozitiile!

                      Si la injurat cineva pe Niculescu cand a dat gol? Brava la el!!! ;)

                      pe voi v-a batut echipa voastra de juniori si a 2 a echipa ... fosti jucatori nu mai zicem ;) daca mergem pe logica asta.

                      Kubala
                      Sa inteleg ca din pct tau de vedere sa faci K1 pe teren face parte din joc si nu trebuie sanctionat?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai taman de-aia zic si eu! Spre deosebire de Bratu, mare blatist, mi-a spus pecehasi, mai mai era sa se pupe cu toata peluza auzi! CU LIMBA!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • ce dreq europa...cand va aud ... ciuca batailor pe acolo...jenant shepherds

                          Comment


                          • @yrdman , ti-am zis, am vazut o faza asemanatoare in anglia, si nu s-au luat asa masuri drastice , acu serios vorbind, deabia daca l-a atins, marius niculae ala e cel mai mare actor din fotbalul romanesc, nu avea nici-o urma, nici macar rosu la frunte , nimic , crede-ma ca nu l-a facut K.O ... de faza din tur nu mai ziceti nimic? cand tot marius niculae ala a simulat in ultimu hal la prima faza si a primit penalty ? Porcea e regizoru cu banii la arbitrii , si looseru ala de niculae e actorul...

                            de ce in europa nu le-a mers treaba cainilor? Vorskla Poltava,,, va spune ceva ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Originally posted by kubala7 View Post
                              @yrdman , ti-am zis, am vazut o faza asemanatoare in anglia, si nu s-au luat asa masuri drastice , acu serios vorbind, deabia daca l-a atins, marius niculae ala e cel mai mare actor din fotbalul romanesc, nu avea nici-o urma, nici macar rosu la frunte , nimic , crede-ma ca nu l-a facut K.O ... de faza din tur nu mai ziceti nimic? cand tot marius niculae ala a simulat in ultimu hal la prima faza si a primit penalty ? Porcea e regizoru cu banii la arbitrii , si looseru ala de niculae e actorul...

                              de ce in europa nu le-a mers treaba cainilor? Vorskla Poltava,,, va spune ceva ?
                              Ai pus-o! )))))))

                              Sa vezi ce sar baietii de mai jos pe tine acum!

                              Pehinez (PCH) + Champion (Cam pion) + Yrman (45546567 > 87946131)
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                ce dreq europa...cand va aud ... ciuca batailor pe acolo...jenant shepherds
                                Un cuvant am si atat, nimic mai mult: POLTAVA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google