Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu au ce sa sara , macar echipa mea e curata, nu ca oamenii de la dinamo care umbla toata ziua pe la DNA , cei 300 de investitori care ii au, dupa parerea mea, au facut o figura mai frumoasa in Europa League anul acesta, pierzand calificarea in grupe pt. un singur gol ( nu ca altii ce au fost umiliti , nici nu stiu cate le-au dat baietii aia din ucraina, belarus, nici nu stiu de unde erau ) ...


    P.S ... ati vazut si baietii de la Rapid ce ajutor nesperat au primit de la domnu arbitru etapa asta impotriva (culmea, tot o echipa mica de provincie ) U Cluj .
    Last edited by kubala7; 5 March 2012, 16:51.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • nici nu stiu cate le-au dat baietii aia din ucraina, belarus, nici nu stiu de unde erau
      Crezi ca dinamovistii mai stiu? Pentru ei e totuna. Ucraina, Albania, Olanda, Suedia, numa' echipe una si una.

      Comment


      • Sunt din TADJIKISTAN!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Eu nu sar niciodata, doar tachinez stelistii.
          Kubala, corect ce spui tu, poate o fii blat, habar nu am. Dar nu mi se pare normala intrarea aia. Si nu trebuia sa ii sparga capul ca sa ia rosu. Daca il lovea in tampla acum vorbeam poate de omucidere. La nivelul capului 2 3 cm pot sa fie granita dintre viata si moarte. Nu toti trebuie sa fie precum Lacatus sau Gardos sa nenoroceasca alti fotbalisti.
          sigpic

          Comment


          • eeeee ce-ai maaa...pana nu curge mult sange sa nu cumva sa dai penalty pt dinamo ce ai... trebuia sa vina un elicopter smurd ca sa dea ca altfel e blat ! Nici n are rost sa stam la discutii despre asa ceva

            maccarone va spune ceva? dar cavanni? sau poate Ola john... nu va mai puneti cu noi ca stiti ca va punem cu boticul pe labute imediat )
            Last edited by Champion; 5 March 2012, 16:58.

            Comment


            • Blatistilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Cica la Nijmegen televizoarele sunt la pret de producator, pentru echipe invinse de mareata echipa locala.


              NEC în Europa Season Sezon Competition Concurs Round Runda Country Ţară Club Club Score Scor
              1969/70 1969/70 Intertoto Cup Cupa Intertoto Group, match 1 Grup, un meci MŠK Žilina MSK Žilina 1-1, 1-2 1-2 1-1,
              Group, match 2 Grup, meci 2 Örebro Örebro 0-0, 1-1 0-0, 1-1
              Group, match 3 Grup, meci 3 Bellinzona Bellinzona 2-0, 3-3 2-0, 3-3
              1978/79 1978/79 Intertoto Cup Cupa Intertoto Group, match 1 Grup, un meci Antwerp Anvers 3-2, 0-2 3-2, 0-2
              Group, match 2 Grup, meci 2 Duisburg Duisburg 4-2, 0-6 4-2, 0-6
              Group, match 3 Grup, meci 3 Bordeaux Bordeaux Total: 3-4 Total: 3-4
              1983/84 1983/84 UEFA Cup Winners' Cup UEFA Cupa Cupelor First Round Primul tur Brann Brann 1-1, 1-0 1-1, 1-0
              1/8 Finals 1/8 de finală Barcelona Barcelona 2-3, 0-2 2-3, 0-2
              1986/87 1986/87 Intertoto Cup Cupa Intertoto Group, match 1 Grup, un meci Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 4-3, 0-3 4-3, 0-3
              Group, match 2 Grup, meci 2 MTK Hungária MTK Hungária 0-3, 2-2 0-3, 2-2
              Group, match 3 Grup, meci 3 RFC de Liège RFC de Liège 0-1, 1-1 0-1, 1-1
              2003/04 2003/04 UEFA Cup Cupa UEFA First Round Primul tur Wisła Kraków Wisła Cracovia 1-2, 1-2 1-2, 1-2
              2004/05 2004/05 Intertoto Cup Cupa Intertoto Second Round Runda a doua Cork City Cork City 0-0, 0-1 0-0, 0-1
              2008/09 2008/09 UEFA Cup Cupa UEFA First Round Primul tur Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti 1-0, 0-0 0-0 1-0, Group Stage Etapa de grup Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2-3 2-3
              Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 0-1 0-1
              Spartak Moscow Spartak Moscova 2-1 2-1
              Udinese Udinese 2-0 2-0
              Third Round Runda a treia Hamburger SV Hamburger SV 0-3, 0-1 0-3, 0-1


              Unde jucasera anonimii de la Nijmegen inainte de a elimina multigalonata echipa Dinamo.Vad mai mult INTERTOTO pe acolo.
              Last edited by mr.K; 5 March 2012, 17:02.

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                eeeee ce-ai maaa...pana nu curge mult sange sa nu cumva sa dai penalty pt dinamo ce ai... trebuia sa vina un elicopter smurd ca sa dea ca altfel e blat ! Nici n are rost sa stam la discutii despre asa ceva

                maccarone va spune ceva? dar cavanni? sau poate Ola john... nu va mai puneti cu noi ca stiti ca va punem cu boticul pe labute imediat )
                Noroc ca nu joaca Gardos la Gaz Metan, ca saracul Marius Niculae si acum era in coma.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  ......................

                  maccarone va spune ceva? dar cavanni? sau poate Ola john... nu va mai puneti cu noi ca stiti ca va punem cu boticul pe labute imediat )
                  Da, cele 3 nume imi spun PRIMAVARA EUROPEANA SAU GRUPE EUROPA LEAGUE!

                  Tu ai habar ce este aceea o PRIMAVARA EUROPEANA?

                  VORSKLA POLTAVA!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • macarone - a fost in semifinalele cupei UEFA , Ola John - in primavara europeana dinamo cand a ajuns acolo in istoria recenta ? nici eu nu suport steaua, dar asta e adevarul
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • la voi primavara europeana inseamna UMILINTA ! rasilor ))

                      Comment


                      • Da la voi ce inseamna? Batojocora? Neputinta?

                        Hai ma ce dreacu, bah mai ziceam macar daca ajungeati si voi in grupe dar cum a spus si baiatu' asta, pai mai multe sperante au fost pt Medias ma decat pt voi!

                        Ce JENANT!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Noroc ca nu joaca Gardos la Gaz Metan, ca saracul Marius Niculae si acum era in coma
                          De Nesu imi pare rau. Sincer.
                          Niculae e un nimeni ca om.

                          Comment


                          • Originally posted by champion View Post
                            eu4yas my dear friend )))

                            cum scoti capul afara cand echipa ta e praf? Cum? La stana cu voi haideti...la stana ..mai iesiti peste 10 ani cand o sa imbatraneasca oierul si o sa lase echipa altcuiva lucian becali
                            gol nila in minutul 90+)))))))))))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • si oaia creata de nesu cine req e? unul care ia pensie de handicapat si atat !

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                la voi primavara europeana inseamna UMILINTA ! rasilor ))
                                Ia-ti mah un NEC TV sa urmaresti cum ne umilim in Europa.

                                Originally posted by Champion View Post
                                si oaia creata de nesu cine req e? unul care ia pensie de handicapat si atat !
                                Unul mai tare ca Haldan care a crapat direct pe teren.
                                Last edited by mr.K; 5 March 2012, 17:05. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google