Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai lasati-ne frate cu balivernele astea....ca mai are de latrat, ca nu a facut nimeni din tara asta nimic interesant. Dinamo macar a pierdut calificari furata de arbitrii pe la O.M., a jucat cu Lazio Roma cu Manchester United. A incercat, nicio echipa din Romania nu scotea mai mult la acea vreme, nici macar nationala. Nu mai bateti campii ca e forum public si va faceti de ras.


    Au urmat zece minute de foc la poarta lui Zapata, culminind cu bara lui Cawley (lovitura libera) din minutul 54.

    A urmat momentul de inspiratie al lui Cristiano Bergodi. Sesizind degringolada din jocul Stelei, italianul i-a trimis in teren pe Nicolita, Surdu si Ochirosii. Rezultatele s-au vazut imediat.

    In minutul 80, Nicolita a sprintat 60 de metri si a egalat dupa un sut la vinclu, iar in minutul 89, Ochirosii a adus victoria dupa o faza lucrata de Banel, Bibiskov si Surdu.

    St. Patrick's - Steaua 1-2 26 august 2009!


    Abia, abia au castigat cu brutarii aia.


    De trei ani steaua nu a mai castigat un meci in deplasare din competitiile Europene. Asta e de egalat??? Mai bine lasa... Penibil.

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      Da, da!

      Ia sa vedem si pe-asta? Ia, iaaaaaaaaa, Yanuziiii minutul 37!

      http://www.youtube.com/watch?v=OoZE9BMsjm4
      volsca plosca nu au avut deca 3 ocazi.....
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Purceaua (oaia) voastra zace moarta in cotet....si PUTE! iar voi aveti gija LIDERULUI. Sunt mandru.

        Comment


        • Cam asa arata o galerie pe National Arena... Asa arat si un stadion plin, pentru cei care nu stiu.
          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
          Last edited by dani p; 5 March 2012, 21:31.
          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

          Comment


          • Noua nu ne dau voie pe stadion 50000 ) fanaticii nu sparg seminte :p. Pana una alta nu mai joaca nimeni pe n.arena. Revenim in st. Cel mare! Steluta unde revine?)))

            App se aude crainicul )))))

            App se aude crainicul )))))
            Last edited by Champion; 5 March 2012, 22:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by dani p View Post
              Cam asa arata o galerie pe National Arena... Asa arat si un stadion plin, pentru cei care nu stiu.
              http://www.youtube.com/watch?v=t97Ju...ure=plpp_video
              Sa stii ca sunt multi, primul pe lista este eu4yas urmat foarte indeaproape de ivan marian.

              Eu am trait pe cel vechi meciuri cu suporteri adevarati, nu firfiricii aia!

              Comment


              • Ai trait o lae! RAUS!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Daca ai sange in tine, vii cu mine la stadion?? Fac cinste cu bilet, cu drum, cu ce vrei tu....stimabile baietel!

                  Comment


                  • Mergem la Steaua Rapid! Copilasule!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • La meciul ala merg doar sa pun o bomba. Altul

                      Comment


                      • Alege tu unu numai sa fie mai cald. Atat cer!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai nu stiu...Dinamo-CFR!

                          Comment


                          • Ca tot a inceput "razboilul" suporterilor....vezi aici cine conduce
                            My ride

                            Comment


                            • Doamne fereste...ce targhet aveti si voi!

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                Noua nu ne dau voie pe stadion 50000 ) fanaticii nu sparg seminte :p. Pana una alta nu mai joaca nimeni pe n.arena. Revenim in st. Cel mare! Steluta unde revine?)))

                                App se aude crainicul )))))

                                App se aude crainicul )))))
                                ......pai de unde ma ca nu e 8 martie in fiecare saptamana, de acum gata 101 dalmatieni))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google