Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibrahimovici a facut spectacol etapa trecuta in campionat. Ibrahimovici a jucat bine la toate echipele pe unde a fost.
    Din punctul meu de vedere e intre primii 3 atacanti din lume, la momentul asta.

    Daca, ipotetic, ar fi sa cumpar un atacant, pe el asa da banii.

    Comment


    • Originally posted by kubala7 View Post
      hai sa fim seriosi la Real, Barcelona nu tre sa fii mare antrenor ca sa mearga echipa, la ce jucatori sunt acolo , aia joaca singuri... Du-l pe Guardiola sau pe Mourinho la o echipa medie , de ex: Udinese, Everton,Villareal etc. tare as vrea sa ii vad de ce sunt in stare .
      Pai Mou a facut performanta cu Porto. Nu ti se pare ca e la nivelul Udinese?
      Pep a preluat ceva pe care l-a perfectionat ...

      Ibra e un atacant foarte bun, singura lui meteagna e ca este un razvratit.
      Last edited by yrman; 7 March 2012, 10:17.
      sigpic

      Comment


      • Aseara parea ca are lehamite in el. Anyway, poate a prins o zi mai slaba, de fapt, toata echipa Milanului a prins o zi slaba.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Asta e Ibra, are cate o zi cand ori e plin de lehamite ori face o faza de K1 si e eliminat.
          Dar apoi face 9 meciuri bune si te scoate din latrina.

          Comment


          • Ibrahimovici este un atacant extraordinar, are niste executii de te lasa blocat. Este in primii 3 din lume, CLAR.

            Comment


            • Nu spun ca nu este bun, am vrut doar sa mentionez ca ma asteptam la mai mult de la el aseara.

              Mister, agree with you.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Pai aseara, cel putin prima repriza au fost doar fizic pe terenul ala....ca de jucat nu au jucat nimic. Cand am vazut 2-0 si apoi penalty si 3-0 am zis, gata! :|

                Comment


                • Era umilinta suprema sa intoarca englezii rezultatul!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Stiu...

                    Comment


                    • Arsenal e o echipa mare dar vesnic a avut ghinion sa dea peste Milan, Barca sau MU.
                      Adica aia "si mai mari".

                      Comment


                      • Daca dadea peste Vorskla Poltava cred ca-i snopeau ucrainenii!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Aia sunt mai mari ca toti.

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Daca dadea peste Vorskla Poltava cred ca-i snopeau ucrainenii!
                            Păi dacă iau bătut pe Dinamo atunci rezultă că Arsenal nici nu avea rost să se prezinte la meci, clar !
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Era umilinta suprema sa intoarca englezii rezultatul!
                              nu era prima data milanu e invatata , remember 2005
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Acum depaseau limita.
                                Atunci au luat 0-4 dupa 4-1.
                                Asa, numai Dinamo a mai pierdut cu Foresta. Meciul e in Guiness Book.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google