Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Scuzele mele, inseamna ca ati jucat aseara.....voi ati scos pe Lyon! Asa este....greseala mea! Urmeaza tragerea la sorti, sau se stie cu cine jucati?
    Tragerea la sorti nu e blanda cu voi niciodata, stiu.
    Ar trebui sa va lase sa jucati cu Gaz Metan de fiecare data, sa bateti si voi pe cineva.

    Comment


    • Sau cu steaua....am fi multiplii campioni mondiali si europeni daca am juca cu schiopii vostrii mereu. Capac.

      Comment


      • Sau cu steaua....am fi multiplii campioni mondiali si europeni daca am juca cu schiopii vostrii mereu. ......
        Cu schiopii aia... Rusescu, Nila 90+2.

        Capac.
        Oala.

        Jucam fazan? Pun eu.
        POLTAVA.

        Comment


        • Ola, John!

          Astra Giurgiu 2 Cine or mai fi si astia?? Cum au ajuns ei in Optimile Ligii si au jucat cu steaua??

          Comment


          • Numai Dinamo nu mai ajunge odata si odata in CL. Pana si Astra Giurgiu 2...

            Comment


            • Da, pai asta zic....dar au scos un rezultat bun contra stelei, au jucat bine, au pus presiune, au vrut!

              Comment


              • A fost un meci pentru inducerea in eroare a adversarilor.

                Comment


                • Stiu, cum va fi si cel cu U Cluj Napoca....o sa ma imbrac cu tricoul ala etapa asta. Am tricoul lor... Va rupem.

                  Comment


                  • o sa ma imbrac cu tricoul ala etapa asta. Am tricoul lor... Va rupem
                    .
                    Bine ca ai gasit si tu ECHIPA sa tii. Chiar ma gandeam cand o sa te saturi de Dinamo. Efectiv, te risipeai.

                    Comment


                    • Pai sunt fratii nostii mai mici....

                      Comment


                      • Fratii vostri mai mici care v-au cam pocnit sezonul trecut.

                        Comment


                        • Aveau nevoie de punctele alea....le recuperam indirect anul asta...deja au incurcat tiganusii! Urmeaza oile...

                          Cica la meciul cu Astra Giurgiu 2 (oare astra Giurgiu 1 si 3 exista?) au asistat peste 64.000 de spectatori. Multi au venit din afara tarii pentru a vedea steaua. La Oxford si Cambridge a fost zi libera, profesorii si cei mai buni studenti fiind prezenti la acest meci.

                          Comment


                          • Toata planeta stie de Steaua. Nici in Canada n-o sa scapi de numele asta.

                            Comment


                            • Pai si din Canada au venit vreo 3 aeronave pline.... Noua Zeelanda, Australia, Burundi, Insulele Fiji - toata populatia de acolo!

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Astra Giurgiu 2 Cine or mai fi si astia?? Cum au ajuns ei in Optimile Ligii si au jucat cu steaua??

                                Bai frate,,mor de ras cu duJmanul asta nu alta,,cred ca trebuie sa nu te mai uiti asa de mult pe Discovery Chanel la Bear Grylls ca iti deformeaza realitatea si perceptia realitatii asupra STELEI

                                La stiri peste tot se spune ca a fost un AMICAL in care ARBITRI au fost ANTRENORII SECUNZI ale ambelor echipe. Steaua a dat de fapt vreo 3 goluri din care doua au fost anulate la CATERINCA!

                                Dar de,,ce sa-i ceri lui PCH cand vine vorba de STEAUA? Tichie de margaritare,,NICIODATA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google