Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mah ce va face oierul.....mama mama

    Comment


    • nu nu, n ai auzit bine....erau vulpile
      vaiii ce mai tipau dupa meciul cu twente !!!
      Dupa meciul cu Twente, singurii pe care i-am auzit era dinamovistiii, care se laudau ca ei au parasit mai devreme ca noi Europa.


      Dupa meciul cu Poltava era pecehasi cu latu la gat! Repeta o singura fraza:

      Iar ma-ndoaie astia pe FORUM UN AN de ZILE!

      Sigur DOAR un an?
      Ca de cativa ani incoace...........

      Comment


      • Mediocrilor...SERIE B SERIE B!

        Comment


        • @Mister

          La el repetabilitatea a atins PRAGUL MAXIM!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Cine e pe PRIMUL LOC nemernicule? Iti dau cu clasamentul ala peste cap de nu te vezi...

            Comment


            • Bah, iar vine toamna si va LAUDATI ca voi nu va complicati cu Europa, ca faceti, dregeti doar cand o sa fiti siguri ca veti castiga Champions League.

              Mah, numai faceti tara de rusine, cedati locul catre Gaz Metan, ca aia-s mai breji.
              Bine, in caz ca veti avea ce loc sa cedati.

              Comment


              • Nu mai facem tara de rushine ... ca o faceti voi destul !!! MEDIOCRITATE !!!

                Comment


                • Nu mai facem tara de rushine ... ca o faceti voi destul !!! MEDIOCRITATE !!!
                  Daca pentru altcineva decat tine, primavara europeana < tur preliminar, eu ma abtin si declar ca n-am treaba cu fotbalul.

                  Comment


                  • Se spune că marile echipe au un prim "11" pe care suporterii îl ştiu pe de rost. Asta a încercat şi Liviu Ciobotariu să creeze la Dinamo. "Cîinii" vor juca la Tîrgu Jiu în aceeaşi formulă ca şi în partida cu Mediaş, 2-0. ÃŽn schimb, în tabăra rivalilor de la Steaua, Ilie Stan schimbă echipa de la meci la meci, la sugestiile patronului Becali.



                    Multumim gigi !

                    Comment


                    • Se spune că marile echipe au un prim "11" pe care suporterii îl ştiu pe de rost.
                      Voi NU sunteti echipa mare. Echipele mari se respecta si JOACA in EUROPA.


                      "Cîinii" vor juca la Tîrgu Jiu în aceeaşi formulă ca şi în partida cu Mediaş, 2-0.
                      Si Moti si Scarlatache?

                      Raspunde la asta.
                      Daca pentru altcineva decat tine, primavara europeana < tur preliminar, eu ma abtin si declar ca n-am treaba cu fotbalul.

                      Comment


                      • Cu cine a jucat steaua aseara?? Nu au fost televizati? :|

                        Comment


                        • decat primavara europeana cu multa rushine mai bine tur preliminar pierdut cu demnitate !
                          )))

                          Mai rasi ca voi nu exista in europa asta !

                          Comment


                          • Originally posted by Champion View Post
                            decat primavara europeana cu multa rushine mai bine tur preliminar pierdut cu demnitate !
                            )))

                            Mai rasi ca voi nu exista in europa asta !
                            Ahaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaha!!!

                            Ramai acilea si posteaza ca ma distrez de MINUNE!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • PAU, nu fii egoist, posteaza si tu CLASAMENTUL la zi sa ma distrez si eu

                              Comment


                              • Gata!

                                http://www.youtube.com/watch?v=hHRvYJtAeKc
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google