Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki B View Post
    Perfect!
    Asa nu vor exista discutii.

    Te'ai ingrijorat nitel cand ai auzit ca'i fac campioni din "pix", pe tovarasii mei dinamovisti, nu?!
    In privinta ta, n-am absolut nici o grijE. Cu fotbalul, inca nu stiu ce sa zic, e pe cale de disparitie.

    Vad ca iar se cearta baietii. Eu zic sa avem rabdare, in curand se mai limpezesc apele.

    cu ce s au facut de ras .... ca au avut aia noroc de un 11m cersit in min 82 ?
    Eu te-ntreb doar daca te-ai uitat la raportul ocaziilor. Oricum stiu ce o sa raspunzi, vezi doar ce iti convine. Pandurii au fost naivi. Atat pot spune. Penalty-ul nu prea a fost, dar e acoperit de regulament. Dar eliminarea aluia de la Pandurii a fost gratuita, dinamovistul a cazut peste gorjean dupa ce asta degajase mingea. Iti dai seama ca Pandurii in echipa completa ar fi fost pe val. Oricum, si in 10 cam tot pe val au fost.
    Last edited by mr.K; 12 March 2012, 14:39.

    Comment


    • Grig i-a dat mat lui Levi! steaua - Pandurii 1-2, steaua a înregistrat a doua înfrângere consecutivă în Liga 1 şi se îndepărtează deja de titlu.

      Asa ca mereti cum puteti, mo!

      Comment


      • Grig e cel mai bun antrenor din Liga 1. Peste tot pe unde a fost, a facut echipe ofensive.

        Comment


        • La sfarsit de luna va deplasati si voi acolo...abia astept!

          Comment


          • Adevar graiesti! Cel mai bun e. Nu stiu cate perechi de ochelari le trebuie astora de la Steaua sa-l IA?
            Mai e si STELIST!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Daca vine la steaua mai mult de locul 4 nu poate prinde. Cat e gigi in floare nici in @#$#@ nu ma doare!

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                Terminati moh cu ciorile, asa fac an de an, 2 3 meciuri bune si restul praf !! Tot un loc 5 prind si anul asta !
                a-3lea meci bun sper sa il faca cu cainii)

                se intoarce steaua in ghencea pentru meciu cu astra sau e doar un zvon
                Last edited by DISSSEL; 12 March 2012, 19:02. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Se intoarce , se intoarce ... nu se compara cu nimic o victorie in ghencea a lui dinamo) e cea mai dulce !!! E o traditie !

                  Comment


                  • in seara asta steaua a avut 12 jucatori si cel de-al 12-lea, norocul, a fost decisiv...
                    a jucat ca nationala italiei ...a inscris 1 gol si s-a aparat tot restul meciului. din fericire i-a si iesit...
                    My ride

                    Comment


                    • expresia mea preferata
                      raul...rraaaulll....rrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaauu uuuuuuuuuuullllllllllllllllll
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Originally posted by Sebi_NT View Post
                        in seara asta steaua a avut 12 jucatori si cel de-al 12-lea, norocul, a fost decisiv...
                        a jucat ca nationala italiei ...a inscris 1 gol si s-a aparat tot restul meciului. din fericire i-a si iesit...
                        suficent....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Diesssel - sunteti departe oricum ... Nu ti face ganduri(a se urmarii ce echipe sunt deasupra)

                          Comment


                          • Originally posted by champion View Post
                            se intoarce , se intoarce ... Nu se compara cu nimic o victorie in ghencea a lui dinamo) e cea mai dulce !!! E o traditie !:d
                            amr 3......
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • In 2 etape dupa parerea mea Steaua recupereaza 2 puncte enorme.
                              Nici prin gand nu-mi trecea sa iasa asa bine pt noi.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • clujenii mai slabi ca cei de la mioveni
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google