Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fugi in pat si viseaza in continuare la ce spui.
    Daca se accidenteaza Cap de zmeu, ati bagat-o pe maneca.

    Comment


    • Avem variante.....multe!

      Comment


      • Avem variante.....multe!
        Hai zi-le, mah Real Madrid de Romania, ce sunteti.

        Comment


        • Tames Balmes.....Bakaj nu a fost bun, l-au gonit!

          Comment


          • Talmes Balmes..

            Azi avem CL, sa continuam si noi cu ceva fotbal, daca tot ne-am obisnuit aseara.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Da like la asta: cand se va termina si cu norocul lui Dinamo, va bateti pentru locul 10.
              As da si eu un "LIKE" la postul asta daca nu ai fi exagerat...
              Daca se va termina norocul lui Dinamo nu se va bate nicum pentru locul 10 e aberant ce ai afirmat...mai realist ar fi fost daca spunei ca se va bate pentru locul 6
              My ride

              Comment


              • Atunci 6 sa fie. Ca-s obisnuiti.

                Eu in locul dinamovistilor m-as gandi in special la 2 meciuri: cu Steaua si cu Vaslui.
                Last edited by mr.K; 13 March 2012, 18:02.

                Comment


                • Fanii lui "U" sînt convinşi că echipa lor nu şi-a apărat corect şansele împotriva Stelei. 20 de suporteri au ţinut să-şi expună punctul de vedere la antrenamentul de azi. "Vă bateţi joc de 30.000 de oameni. De ce aţi stat capră cu Steaua?"

                  Pai intrebati fratilor pe Walter, ca el e tovaras cu oierul!

                  @K, Meciurile cu steaua sunt ale noastre....asa spune istoria, traditia! Va punem CAPRE pe teren nu cu genti si gentute cum obisnuieste PATRONUL vostru

                  Comment


                  • comentariile despre meciurile directe e bine sa apara dupa disputarea acestora deoarece fiind doua parti implicate exista sanse destul de mari ca unii care au facut afirmatii popoase sa se fi inselat si atunci vor avea de suferit de pe urma celor spuse...de asta ma abtin sa comentez de exemplu meciul cu Dinamo pe care sper sa-l castigam...
                    cat despre istoria care spune multe...daca se va scrie istoria footboll-ului romanesc aceasta va avea copertile in culorile rosu si albastru si cu siguranta primul capitol se va referi la Steaua si va cuprinde 80 procente din acea carte...celelalte capitole se vor referi la celelalte echipe romanesti asta cand nu se vorbeste tot despre Steaua
                    My ride

                    Comment


                    • Ultraşilor, vreti sa va mai zic si de clasamentul jocului, 'au ba?

                      Hai sa va zic, totusi...

                      K'ul a dat grav de tot in ele etapa asta, a nimerit 6 din 9 si a trecut pe primul loc (Championule, te sparg!). Deci bravo lui, zic!


                      Asadar si prin urmare, avem:

                      Clasament dupa 20 de etape
                      1. mr.K - 96 p.
                      2. Champion - 95 p.
                      3. DISSSEL - 86 p.
                      4. ZEU69 - 85 p.
                      5. PCH - 83 p.
                      6. Niki B - 79 p.
                      7. yrman - 76 p.
                      8. Eu4yas - 75 p.
                      9. ROY; tifosbt76; MARIUS BR - 74 p.
                      10. Cosmin_BR - 69 p.
                      11. Gozmin - 65 p.
                      12. Sebi_NT - 50 p.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Originally posted by Sebi_NT View Post
                        comentariile despre meciurile directe e bine sa apara dupa disputarea acestora deoarece fiind doua parti implicate exista sanse destul de mari ca unii care au facut afirmatii popoase sa se fi inselat si atunci vor avea de suferit de pe urma celor spuse...de asta ma abtin sa comentez de exemplu meciul cu Dinamo pe care sper sa-l castigam...
                        cat despre istoria care spune multe...daca se va scrie istoria footboll-ului romanesc aceasta va avea copertile in culorile rosu si albastru si cu siguranta primul capitol se va referi la Steaua si va cuprinde 80 procente din acea carte...celelalte capitole se vor referi la celelalte echipe romanesti asta cand nu se vorbeste tot despre Steaua
                        Daca va fi scrisa de "ziaristii/jurnalistii" de carton cu siguranta asa va fi. Din pacate ADEVARATA istorie nu va apare acolo...cu decrete si ordine de la ceausescu....ce sa scrie de steaua?? Ca prelungeau meciurile pana in minutul 150 doar sa bata?? Lasati-ma ca mi-e greata!
                        Last edited by PCH; 13 March 2012, 20:37.

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          @K, Meciurile cu steaua sunt ale noastre....asa spune istoria, traditia! Va punem CAPRE pe teren nu cu genti si gentute cum obisnuieste PATRONUL vostru
                          Ma intreb cum ati stat voi in ultimele 2 meciuri cu Steaua??? Daca nu CAPRA,,atunci UMERI CRACI

                          Originally posted by PCH View Post
                          Din pacate ADEVARATA istorie nu va apare acolo...cu decrete si ordine de la ceausescu.... Lasati-ma ca mi-e greata!

                          Merge cu LAMAIE...cica aia taie greata din cauza decretelor...Frate,,dar chiar ai cosmaruri din cauza asta rau de tot Cred ca nimeni nu-l pomeneste pe Ceausescu asa de des ca tine

                          Comment


                          • Pai aia e istoria cu care va laudati voi....CEAUSESCU!

                            Comment


                            • Hai sa lasam istoria...sa vorbim de prezent..ultimele doua meciuri ati stat CAPRA sau UMERI CRACI ??

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Daca va fi scrisa de "ziaristii/jurnalistii" de carton cu siguranta asa va fi. Din pacate ADEVARATA istorie nu va apare acolo...cu decrete si ordine de la ceausescu....ce sa scrie de steaua?? Ca prelungeau meciurile pana in minutul 150 doar sa bata?? Lasati-ma ca mi-e greata!
                                Sunt deacord ca de foarte multe ori, in perioada comunismului, Steaua a fost avantajata datorita lui Valentin Ceausescu care era un suporter infocat al Stelei.
                                Dar acea cupa a campionilor castigata de Steaua sau supercupa a fost obtinuta datorita jucatorilor si nicidecum a influentelor exterioare. Performantele de dupa 1989 sunt deasemeni meritul jucatorilor si al celor din jurul echipei.
                                Cand spun performante nu ma refer la mari realizari europene ci la faptul ca spre deosebire de alte echipe din campionatul romaniei steaua a reusit cateva calificari in cupele europene. Pana si Urziceniul a jucat in CL si a facut chiar meciuri frumoase in acea competitie. Sau Rapidul care a jucat extraordinar alaturi de steaua in EL. Dar peste toate eceste echipe si peste aceste performante deocamdata sta Steaua care a calcat in picioare butoanele lui Borcea si a ajuns an de an in europa. Si sa nu-mi spuneti ca Becali a umblat la cluj cu valiza ca asta e fumata...omul a vrut sa le dea unor jucatori bani pentru a-i stimula sa castige nu sa piarda...Nu sunt pro Becali..ba din contra as vrea sa plece de la Steaua dar sunt rational si lucid si stiu sa fac diferenta intre o incorectitudine si un lucru corect.
                                La fel am sa spun si acum ca Dinamo in momentul de fata joaca mai bine decat Steaua. Insa Steaua are potential mai mare decat Dinamo si daca vor vrea jucatorii sa se concentreze la joc nu la femei sau alte tampenii steaua va fi peste orice alta echipa din campionatul intern.
                                Este opinia mea si o sustin. La fel cred ca Dinamo se va impiedica din ce in ce mai des si in final va obtine cel mult un loc 3 la final...asta in cazul in care butoanele si norocul vor fi in continuare de partea lor...in caz contrar nu-i vad mai sus de locul 5. La finalul returului se va vedea daca am avut dreptate sau doar am visat frumos....
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google