Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Niki - Am gresit o grav cu tg mures ) A fost multa zapada ):P Recuperam recuperam !!

    Comment


    • Bai frate bai,,ce au furat-o astia de la Basel aseara de la Bayern...mama,mama,,7-0...
      Le-a dat Gomez ala un sac de goluri si din cate vad se poarta de la o vreme numarul NOROCOS 7..prin EUROPA. Hy Five numai este la moda

      Comment


      • Si ma gandesc daca juca o echipa de la noi cu Bayern si sa fi batut in tur, asa cum a facut marea greseala si Basel cu 1-0!, pai vuia "presa" o saptamana, se faceau scheme de joc, titluri penibile gen "distrugeti PANZERUL" si alte idiotenii. Asta e diferenta reala intre o echipa adevarata, gen M.U., Bayern, Milan, Barcelona, Real si restul......Multi ii vedeau calificati pe aia Le-a aratat neamtul cat de calificati au fost

        Diseara sper sa treaca Napoli si condoleante celor de la Inter

        Comment


        • Cu toate ca nu prea ma uit eu in alte campionate si la alte echipe in Europa,,dar aseara jocul alora mi-a incantat retina.
          E diferenta de la cer la pamant intre jocurile alora si echipele noastre de rahat din Romania.
          Niste scheme de joc la ei de ramai masca,,,,iar Rybery ala are o viziune in joc fenomenala.
          Ala de exemplu a dat pase de gol si nu a mai fost egoist ca saracul ala de TATU,,,care nu a mai dat gol sau pase de gol din 1900 toamna.

          Asta e...de fapt nu ma uit la aia cum joaca de INVIDIE ca nici o echipa de la noi nu joaca asa de frumos ca restul echipelor din Europa. RUSINE LIGII LUI MITICA.....de la cap la coada

          Comment


          • Pai cand vreodata o sa ne comparam noi cu aia?? HAHAHAH....sunt 200 de ani diferenta. Echipa aia bate orice selectionata a romaniei....te lasa sa alegi toata spuma de la noi si apoi te rupe in doua! Garantat.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              Hai sa lasam istoria...sa vorbim de prezent..ultimele doua meciuri ati stat CAPRA sau UMERI CRACI ??
              Au alternat pozitiile.

              @Niki, multumim pentru munca de voluntaria depusa. Patria si tovarasii iti vor fi recunoscatori.

              Comment


              • Nu cred nimic pana nu vad.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Fa 3 matanii, poate se schimba apa-n vin.

                  Comment


                  • Las' sa faca asta:
                    Attached Files
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Tararusanu e the best.

                      Comment


                      • S-a dus si Prepelita pentru cateva luni. Acum imi dau seama ce echipa de cacao avea Craiova, iar Mititelu se visa in CL. Cu fratii Costea, Dananae, Prepelita, Dorel Stoica, Barboianu......
                        Ori se rup ori joaca prost.

                        Raul Rusescu a costat doar 100.000 de euro vara trecută, cînd a fost adus de la Urziceni, dar se dovedeşte a fi, pînă în acest moment, cel mai bun transfer al roş-albaştrilor. Nu şi în viziunea lui Gigi Becali, cel care l-a criticat pe atacantul de 23 de ani chiar şi după partida de la Cluj, cu Universitatea.
                        Criticat de Becali, ”Bezmeticul” a făcut singur 15 puncte pentru Steaua.

                        Prost e Jiji. Si Inzaghi dormea pe teren si marca fix cand credea ca sforaie mai tare.
                        Last edited by mr.K; 14 March 2012, 16:07. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Raul Rusescu nu e un mare jucator dar are o calitate foarte buna...marcheaza...si dupa parerea mea este suficient. La fel era si Oprita...un jucator mediocru dar se izbeau mingile de el si intrau in poarta...
                          My ride

                          Comment


                          • Eu nu pot sa il suport pe baietasul ala. La inceput cand il lua presa la interviuri si ii vedeam fata aia ma si gandeam, "ma cine naibii e ratatul asta si de ce il baga in seama"....acum, cand il vad cat de haotic si dezordonat se misca, alearga imi vine sa inebunesc. Mie nu imi place neam de el, e praf! Dar marcheaza, nu inteleg cum...si destul de des! Bravo lui!

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Tararusanu e the best.
                              Sigur ca da!!

                              Si marmota invelea ciocolata in staniol!
                              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                              Comment


                              • Originally posted by Sebi_NT View Post
                                Raul Rusescu nu e un mare jucator dar are o calitate foarte buna...marcheaza...si dupa parerea mea este suficient. La fel era si Oprita...un jucator mediocru dar se izbeau mingile de el si intrau in poarta...
                                Oprita nu era un bun marcator, dar era un bun pasator.
                                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google