Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pute....a fo' 1-3! V-a lasat pentru ceva timp asa ca din partea mea nu-mi ramane decat sa-ti urez sa mergi la groapa .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Tot 3 puncte ati luat.....va ars Ceahlaul dupa....deci tot aia e!

      Comment


      • Ce conteaza! V-am dat-o voua. Ai uitat ca era lucrul suprem pt tine anul trecut?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Este in continuare... Astept cuminte returul.

          Comment


          • Vise erotice, umede si nesperate!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti 2
              CS Mioveni - FCM Targu Mures X
              Vointa Sibiu - Gaz Metan Medias X
              CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu X
              Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj 2
              Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc 1
              FC Brasov - Otelul Galati 1
              Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti 1
              Ceahlaul Piatra Neamt - FC Vaslui 2
              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

              Comment


              • SONDAJ Revenirea în Ghencea nu face valuri în tribune » Foarte mulţi stelişti suspină după Arena Naţională.

                Uite comentariu al unui stelemist :

                Larr: "desi stau la doi pasi de "23", intotdeauna am preferat Ghencea. Poate sunt eu mai taran, dar imi place sa stau in picioare sa strig cat pot de tare, sa-mi sustin echipa, sa port ce steag/banner vreau eu, sa strig ce vreau fara sa ma trezesc cu jandarmu langa mine sa-mi zica sa stau jos sa ma uit la meci ca la teatru. Prefer 30 de mii de suporteri decat 50 de mii de mancatori de seminte. O sa ziceti ca prefer primitivismul civilizatiei insa nu cred ca vreunul dintre voi considera ca atmosfera la un meci pe Emirates Stadium e mai frumoasa ca pe Ali Sami Yen"

                Uite ce zice si altu

                Paul301078:"ghencea este casa noastra,nicaieri nu te poti simti ca pe stadionul acela,iti da o doza de incredere si totodata de speranta la fiecare meci ca totul se va termina cu bine.arena nationala nu este stadionul nostru si nu va fi niciodata,nu suntem acasa .dupa ce a jucat dinamo acolo eu nu mai calc pe acolo.parem niste fraieri si rad toti de noi.problema este ca pe ghencea nu o sa vina atata lume ca pe arena pentru ca sunt spectatori de conjuctura.cat despre gigi se plange ca este chiria mare pe ghencea,el sa ridice echipa si dupa aceea sa se gandeasca la profit .la urma urmei este un om de afaceri si tot ce vrea este sa scoata bani,dar eu nu vreau sa vanda sufletul stelei."
                Last edited by PCH; 15 March 2012, 23:52.

                Comment


                • capac maxim... oricum are dreptate cel care a scris al doilea comentariu !

                  E frustrant frate sa fi suporter al stelei in ziua de azi...toti fac bascalie de tine si te convertesc in taranus !Au ajuns sa fie constienti si fanii ca sunt jos !
                  Last edited by Champion; 16 March 2012, 09:37.

                  Comment


                  • Taraneti mah!

                    Ce meci aseara....as fi vrut sa treaca otelul, Vaslui e o echipa tare grea. Azi parca e tragerea la sorti pentru semifinale, sper sa picam cu caprele noastre de la medias!

                    Steaua cica deja a fost extrasa, va juca cu Damila Maciuca in semifinalele Cupei ...cupa Nino Nino Danonino!

                    Comment


                    • Fanii nu sînt atraşi deloc de arena din Ştefan cel Mare - pe care o consideră cea mai urîtă din Liga 1...DOAR 400 DE BILETE VANDUTE.....
                      DECI CIUCU MIC SI LA COTET ...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Vai de GROAPA voastra aia pe langa Ghencea este o MAGHERNITA de Dorobanti in toata regula.
                        Problema este ca nu arata ca o MAGHERNITA de LUX,,ci ca una din LAS FIERBINTI,,ca una din epoca primitiva si cu toate ca este pe Bulevardul STEFAN CEL MARE,,,arata ca una de pe VREMEA BUNICII LUI STEFAN CEL MARE

                        Ps...poate vine la voi FALCAO atacantul ala Brazilian
                        Last edited by Ivan Marian; 16 March 2012, 10:48.

                        Comment


                        • Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti 2
                          CS Mioveni - FCM Targu Mures 1
                          Vointa Sibiu - Gaz Metan Medias X
                          CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu 1
                          Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj 2
                          Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc 1
                          FC Brasov - Otelul Galati X
                          Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti 1
                          Ceahlaul Piatra Neamt - FC Vaslui 2
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Originally posted by DISSSEL View Post
                            Fanii nu sînt atraşi deloc de arena din Ştefan cel Mare - pe care o consideră cea mai urîtă din Liga 1...DOAR 400 DE BILETE VANDUTE.....
                            DECI CIUCU MIC SI LA COTET ...
                            Ciocu mic de ce?? Nu inteleg, tu imi spui mie, fanul care nu este multumit de stadion sa las ciocul mic ca nu merg acolo??? O spui de parca as face parte din conducerea administrativa....oricum, azi ma duc sa iau bilete!

                            Marian, tu nici nu ai habar cum arata stadionul ala si vorbesti.....daca vand 3 scaune de acolo cumpar toata calea rahovei...

                            Comment


                            • Ti-am mai zis,,cand eu umblam pe acolo..tu descopereai Universul dinamo cu stadionul vostru a la LAs Fierbinti Cum dre@cu mah sa cada copertina aia de taraba?

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                SONDAJ Revenirea în Ghencea nu face valuri în tribune » Foarte mulţi stelişti suspină după Arena Naţională.

                                Uite comentariu al unui stelemist :

                                Larr: "desi stau la doi pasi de "23", intotdeauna am preferat Ghencea. Poate sunt eu mai taran, dar imi place sa stau in picioare sa strig cat pot de tare, sa-mi sustin echipa, sa port ce steag/banner vreau eu, sa strig ce vreau fara sa ma trezesc cu jandarmu langa mine sa-mi zica sa stau jos sa ma uit la meci ca la teatru. Prefer 30 de mii de suporteri decat 50 de mii de mancatori de seminte. O sa ziceti ca prefer primitivismul civilizatiei insa nu cred ca vreunul dintre voi considera ca atmosfera la un meci pe Emirates Stadium e mai frumoasa ca pe Ali Sami Yen"

                                Uite ce zice si altu


                                Paul301078:"ghencea este casa noastra,nicaieri nu te poti simti ca pe stadionul acela,iti da o doza de incredere si totodata de speranta la fiecare meci ca totul se va termina cu bine.arena nationala nu este stadionul nostru si nu va fi niciodata,nu suntem acasa .dupa ce a jucat dinamo acolo eu nu mai calc pe acolo.parem niste fraieri si rad toti de noi.problema este ca pe ghencea nu o sa vina atata lume ca pe arena pentru ca sunt spectatori de conjuctura.cat despre gigi se plange ca este chiria mare pe ghencea,el sa ridice echipa si dupa aceea sa se gandeasca la profit .la urma urmei este un om de afaceri si tot ce vrea este sa scoata bani,dar eu nu vreau sa vanda sufletul stelei."
                                Voi cititi prea mult presa de scandal, mah.
                                1-3 gol Nila 90+2. Asta e important.
                                Ghencea, cum o fi, e mult peste cosmelia voastra de stadion. Scena cu brazilianul din Las Fierbinti s-a jucat in Groapa, cica.

                                PS: oricum Dinamo nu mai are bani de Stadion Arena , ca i-a dat Borcea lui Branisteanu spaga, sa-l opereze.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google