Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai la voi nu erau obositi??
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • pai la voi nu erau obositi??
      Pai nu, ca toate echipele cu care joaca Dinamo, au etapa libera inainte, special ca sa fie odihniti in meciul cu Dinamo..

      Comment


      • Primul 11 al Stelei in seara aceasta:
        Tatarusanu - Dananae, Chiriches, Geraldo, Parvulescu - Chipciu, Bicfalvi, Bourceanu, Cr. Tanase - Tatu, Rusescu
        As prefera pe Fl Costea in locul lui Tatu, si pe Martinovici (nu stiu daca nu e suspendat) in locul lui Dananae
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • Originally posted by dani p View Post
          Lacatus a avut cel mai mare salariu din liga 1, cam 50000 euro pe luna, contract pe 6 luni. Deci conducerea avea mari pretentii de la echipa.
          Nu poti avea mari pretentii dupa 3 meciuri nici de la Mourinho care are salariul mai mare decat l-a avut Lacatus. Plus ca de vroiau aia rezultate trebuia sa aduca un antrenor cu rezultate nu pe Lacatus...plus ca mai e o vorba ...din rahat bici nu poti sa faci... ce mari jucatori are muresul?!
          My ride

          Comment


          • Originally posted by dani p View Post
            Primul 11 al Stelei in seara aceasta:
            Tatarusanu - Dananae, Chiriches, Geraldo, Parvulescu - Chipciu, Bicfalvi, Bourceanu, Cr. Tanase - Tatu, Rusescu
            As prefera pe Fl Costea in locul lui Tatu, si pe Martinovici (nu stiu daca nu e suspendat) in locul lui Dananae
            Martinovici are buba
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • cica steaua nu mai priveste fruntea clasamentului cu binoclul...acu cei din frunte se uita cu coada ochiului cum vine steaua din spate...se pare ca au intrat lucrurile pe fagasul normal...
              My ride

              Comment


              • Va ador posturile. Le citesc cu cea mai mare placere!

                Forzzaaaaa Steaua!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Bravo Steaua,,daca ar fi intrat si cele 3 boabe in poarta in loc de bara,,ar fi fost 5-1.
                  Sa numai zic de suturile celorlalti jucatori.
                  Daca vorbeam de LUNETA in urma cu ceva vreme,,,apoi BINOCLU,,,,acu vorbim de MONOCLU si etapa viitoare o sa vorbim de LUPA

                  Ps,,,sa zica PCH cate puncte mai are dinamo in fata STELEI !!!! Cumva 3 sau sa vorbim de alte SF-uri mai bine!

                  Ps..2....etapa viitoare o sa fiti mancati cu fulgi cu tot...pechinezi ce sunteti voi
                  Last edited by Ivan Marian; 18 March 2012, 23:39.

                  Comment


                  • Vreau sa mai pun o intrebare...Daca Torje s-a transferat de la Dinamo, la sfarsitul campionatului cine va fi plangagiosul echipei?! Glumesc...pun si eu un pic de sare pe rana...zic un pic pentru ca cea mai mare cantitate o pastrez in speranta ca o voi folosi dupa derbi si la finalul returului
                    My ride

                    Comment


                    • Dinamovisti dorm la ora asta?
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • Hai ca mai pun o poza si am plecat la somn...trebuia pusa la poza zilei dar se potriveste si aici
                        Attached Files
                        My ride

                        Comment


                        • jocul a fost unul foarte bun , atmosfera de senzatie pe stadion , MANDRU CA SUNT STELIST ! noapte buna

                          Comment


                          • Originally posted by Sebi_NT View Post
                            Hai ca mai pun o poza si am plecat la somn...trebuia pusa la poza zilei dar se potriveste si aici
                            liche)))
                            ...stiu ca ma repet si devin enervant pentru anumite persoane dar tre sa postez expresia mea favorita
                            RAUL, RRRRAAAULLLLL, RRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLL LLLLLLL
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Ruuuuusssssssseeeeeesssssssssccccccccuuuuuuuuuuuuu !

                              Bai da' ce gol a dat Parvulescu vere! Senzatie!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by dani p View Post
                                Primul 11 al Stelei in seara aceasta:
                                Tatarusanu - Dananae, Chiriches, Geraldo, Parvulescu - Chipciu, Bicfalvi, Bourceanu, Cr. Tanase - Tatu, Rusescu
                                As prefera pe Fl Costea in locul lui Tatu, si pe Martinovici (nu stiu daca nu e suspendat) in locul lui Dananae
                                Tatu a jucat in nota obisnuita, a alergat ca o gazela, inutil. Dar Fl. Costea e varza frate, nici capacitate la efort nu are. Putoare.
                                Dananae chiar m-a surprins, a pus osul, a dat siguranta pe partea dreapta, cu cateva mici erori corectate.

                                Mi-au placut Pirvulescu si Chipciu. Ultimul are potential urias de crestere, vreau sa aiba mai mult curaj, sa scoata in duel direct adversarii din joc si apoi sa patrunda spre careu, din margine. Asa, cu centrarile, de cand nu mai e Kapetanos, cine dracu sa dea cu capul in minge? Machado de pe banca sau Tatu din teren? .

                                Mi-a placut si Dodel. Se vede ca se simte bine in stanga.

                                Ce nu mi-a placut la Stan: chiar nu vede ca trebuie mijlocas central coordonator, care sa dea pasa inainte? Bicfalvi e bun la cotonogeala, ce sa dea asta pase? Trebuie sa-i dea mai multe sanse lui Tibi Balan, iar daca nu e multimit, n-are decat Gigi sa-l transfere pe Xavi.
                                Last edited by mr.K; 19 March 2012, 10:38.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google