Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciobotariu si ai sai elevi au primit un vot de increde de la bravul conducator, Nicu Badea...cred si eu, la ce super transferuri a facut...abia astept meciul cu otelul de miercuri si apoi pe cel de sambata cu vaslui, sa ii vad pe dorel stoica, scarlatache, matei, platini, pulhac, rus si alexe!

    Nu.i nimic, castigam la loz in plic

    Comment


    • Bravo Steaua,,daca ar fi intrat si cele 3 boabe in poarta in loc de bara,,ar fi fost 5-1.
      Sa numai zic de suturile celorlalti jucatori.
      Daca vorbeam de LUNETA in urma cu ceva vreme,,,apoi BINOCLU,,,,acu vorbim de MONOCLU si etapa viitoare o sa vorbim de LUPA
      In curand ne vom uita in RETROVIZOARE la Dinamo.

      PCH, ce nu-ti place la Scarlatache? Eu cand il vad pe ala alergand ca nebunul, fara o directie anume, mor de ras.

      Si Razvanel a primit un vot de incredere. Astept inca 2-3 etape sa cada mai mult Rapidul, sa vezi ce vot de incredere le da Copos.
      Last edited by mr.K; 19 March 2012, 10:40.

      Comment


      • Daca vorbeam de LUNETA in urma cu ceva vreme,,,apoi BINOCLU,,,,acu vorbim de MONOCLU si etapa viitoare o sa vorbim de LUPA
        In curand ne vom uita in RETROVIZOARE la Dinamo.
        Haaaaaaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah a!

        Stiti ca azi dimineata m-am intalnit ce pecehasi, nu?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Stiti ca azi dimineata m-am intalnit ce pecehasi, nu?
          Nu, nu?
          Ti-a mai povestit de portiere?

          Comment


          • Nu.mi place ca nu are macar jumatate din talentul lui Parvulescu, care apropo, domnu iliesta, ala e mijlocas ofensiv!!! Si cred ca e peste cel ce joaca titular la steaua pe acel post! Cine joaca acolo, dodel?

            Comment


            • Deci nu stiu cum se face! Are un noroc teribil. Cand s-a intamplat cu finala Cupei a dat ochii cu mine, azi la fel. Deci era termenat ce sa mai!

              L-am salutat respectuos cu traditionalul, dinamo dinamo dinamo!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Numai dinamovist sa nu fii zilele astea.
                Acum le-a disparut din repertoriu si singura replica valabila, aia cu "cine e lideru'".

                Noroc de etapele accesibile care ii asteapta: Otelul-greu de invins la ei acasa, Vaslui-super echipa pentru nivelul Ligii I si Rapid-care vor si ei sa-si scoata parleala si or sa incerce asta cu Dinamo.


                Nu.mi place ca nu are macar jumatate din talentul lui Parvulescu, care apropo, domnu iliesta, ala e mijlocas ofensiv!!! Si cred ca e peste cel ce joaca titular la steaua pe acel post! Cine joaca acolo, dodel?
                Pirvulescu a ars Steaua de vreo 2 ori pe cand juca la Pandurii. Aseara a dat randament si ca fundas stanga, oricum il lasa sa urce mult, in combinatii cu Dodel. Supergol ala de l-a marcat aseara.
                Last edited by mr.K; 19 March 2012, 10:54.

                Comment


                • Numai CEAUSESCU e de vina cu ale lui DECRETE nenorocite
                  Traiasca Partidul Comunist ROMAN Stelist aka P.C.R.S

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Ruuuuusssssssseeeeeesssssssssccccccccuuuuuuuuuuuuu !

                    Bai da' ce gol a dat Parvulescu vere! Senzatie!
                    ce jucator a pierdut dinamo))))))))))))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Cred ca si pe Barboianu il trecem la categoria celor pierduti de Dinamo.
                      A fost printre cei care au miscat de la Astra.
                      Cred ca n-au vrut sa mai dea 500 de euro salar in plus, pe luna, ca in cazul lui Chiriches.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Numai CEAUSESCU e de vina cu ale lui DECRETE nenorocite
                        Traiasca Partidul Comunist ROMAN Stelist aka P.C.R.S
                        )))))liche)))))))))

                        Barboianu de departe cel mai bun om al astrei...
                        Last edited by DISSSEL; 19 March 2012, 12:03. Reason: Automerged Doublepost
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Cine e pe primu loc ??

                          Comment


                          • parvulescu a fost facu vraiste de barboianu la faza golului....nu are valente de aparator....nu zic ca e praf pe postul ala dar e mult mai bun la mijloc...daca nemernicii aia nu au fost in stare sa.i aduca la noi aia e, ne meritam soarta. Cu barboianu, parvulescu, torje si poate chiriches in echipa eram de neoprit....asa e greu de prins si locul 3.

                            Comment


                            • Esti optimist cu locul 3.
                              Podiumul va fi ocupat, in ordine aleatoare le zic, de CFR, Steaua si Vaslui.
                              Faceti bine si ajungeti in finala cu Vaslui, si veti participa in EL ca finalisti ai cupei.
                              Continuati cu pregatirea si pentru CL, ca cine stie, poate poate participa Romania cu 4 echipe. Cand Spania, Italia si Anglia vor participa cu 8 echipe. .
                              Last edited by mr.K; 19 March 2012, 12:32.

                              Comment


                              • nu`te`aud ! CINE E PE PRIMU LOC ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google