Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-aude.

    PCH, dar nu zici nimic de Pufi, portarul nationalei? Si-a cam bagat-o singur in poarta.


    Eu ma gandeam la ce echipa competitiva ar face Boloni cu lotul actual al Stelei plus un coordonator de valoare, din afara, ca in Liga I nu exista vreunul de nivel inalt. Ar castiga titlul 5 ani consecutiv.
    Last edited by mr.K; 19 March 2012, 12:44.

    Comment


    • dar nu se vrea asta .....
      fecali vrea sa ii creasca si sa ii vanda repede ...daca vroia sa fie competitiv il oprea pe brandan
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Brandan trebuia lasat sa plece, nu mai era motivat. Juca turca pe teren, nu mi-a placut neam cum a jucat cu Twente.
        Vin la noi toate ciurucurile din Argentina si Brazilia si ii luam de vedete si-i punem langa Messi si Kaka. In orice tara mai e si marfa rebut. Brandan era bunisor pentru Liga I, va fi si mai bun pentru chinezi, ca acolo nu trebuie sa te chinui sa castigi sau sa pierzi, trebuie doar sa faci ce dicteaza pariorii, deci dispare stresul rezultatului.

        Comment


        • Nu ai inteles, brandan trebuia stimulat financiar pentru ca talent are avea nevoie doar de un stimul
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Eu l-am vazut pe Brandan jucand bine doar in tur, la Steaua. La Urziceni nu mi-a placut.
            Din punctul meu de vedere, jucatorii care care castiga 10 mii de euro pe luna sunt extrem de bine platiti pentru Romania si nivelul fotbalului de aici.
            Atat produce fotbalul romanesc, ca bani. Nu se difuzeaza Steaua-Dinamo in 80 de tari precum El Clasico.
            Cine doreste mai multi bani, poate incerca pe la Real Madrid sau in Orient, in salbaticia seicilor petrolului sau a ligilor din China.

            10.000 de euro e o enormitate de suma pentru a dormi pe teren. Inca imi e vie senzatia Szekely, care castia mai mult si facea mult mai putin. Sau Dayro.

            Comment


            • dayro,toha,arthuro..etc...erau jaloane pe langa brandan
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Pepe Moreno mi-a placut. Si Thereaux.
                Brandan, era peste medie. Atat. L-as fi tinut pana la finalul contractului. Daca nu juca bine, la echipa a II-a, sau mai bine, pe la o echipa in Liga III, sa se racoreasca de vedetisme.

                Comment


                • As adauga Mendoza. Foarte bun la centrari!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Centrarile la Steaua sunt ca la echipa nationala. Inutile. Cine sa dea cu capul?
                    Iar o centrare pe jos, o dai mai bine intrand spre centru, de aia am mare incredere in Chipciu ca va face acelasi lucru ca si Dodel, pe partea opusa.
                    Plus ca asta micu' joaca la fel de bine si pe stanga si pe dreapta. E si modest si muncitor. Chiar imi place nubmber Seven.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      N-aude.

                      Eu ma gandeam la ce echipa competitiva ar face Boloni cu lotul actual al Stelei plus un coordonator de valoare, din afara, ca in Liga I nu exista vreunul de nivel inalt. Ar castiga titlul 5 ani consecutiv.
                      Mah req ati batut pe astra si visati la cai verzi pe pereti...Mare lot, mare echipa de valoare ca a batut astra cu 2-1 ... Nu sunteti normali !

                      Nu mai visati la prostii cum am visat noi ca va racoreste o echipa de desculti si gata !

                      Comment


                      • Oooooooooooooooooooo! Traiesti????

                        dinamo dinamo dinamo dinamo!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu mai visati la prostii cum am visat noi ca va racoreste o echipa de desculti si gata !
                          Asa e, doar visez la Boloni. Ar face treaba buna. Fara cioban.

                          Ciobi a gestionat gresit situatia spre final, cu Sportul. Tames cu 5 atacanti.
                          Voi trebuie sa visati si la un LOT mai bun si la un ANTRENOR mai bun.
                          Noi avem lor, antrenor ne mai trebuie. Si un coordonator.

                          Comment


                          • Aveti circa 3-4 jucatori, in special pe aparare....restul nu sunt mare scula. Cu astra, chindia si petrolul, merge. Dar nu stii cand te loveste cum ne-a lovit pe noi....

                            Comment


                            • Aveti circa 3-4 jucatori, in special pe aparare....restul nu sunt mare scula. Cu astra, chindia si petrolul, merge.
                              Rusescu merge si cu Dinamo. Iti spun sigur.

                              Bezmeticul asta nu stiu cum se pozitioneaza, dar tot timpul il compar cu Inzaghi la noroc.

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                As adauga Mendoza. Foarte bun la centrari!
                                ai uitat de suturile puternice ?
                                Originally posted by Champion View Post
                                Mah req ati batut pe astra si visati la cai verzi pe pereti...Mare lot, mare echipa de valoare ca a batut astra cu 2-1 ...
                                pe voi v`au batut acasa jucatorii de 14 ani

                                coiotule , Cine e pe primu` loc ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google