Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa nu uitam totusi ca victoriile aduc victorii. Suporterii au mers la stadion, ttrendul chiar este bun.
    Etapele viitoare ne sunt favorabile pe foaie, din punct de vedere al adversarilor si uite asa poate incropim un joc bun si un plus pe faza de atac!

    dinamo dinamo dinamo!

    @Cata, asa este, ai dreptate! Sut bun! Imi pare rau ca l-a dat!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Dupa seria asta se schimba treaba, o sa avem noi meciuri mai lejere si voi mai grele, totul pur teoretic, pe hartie! Mingia e rotunda

      Comment


      • Mendoza costa mult sa-l cumpere definitiv si nu chiar a rupt gura targului. Cred ca vreo 800 de mii de euro costa. Mai bine au dat banii dublu si ceva pe Szekely.

        Ca o comparatie, Hulk a fost cumparat de Porto cu 700 de mii de euro. Acum, baiatul valoreaa 85 de milioane, platibil de Chelsea. Asta afacere, este?

        Dupa seria asta se schimba treaba, o sa avem noi meciuri mai lejere si voi mai grele, totul pur teoretic, pe hartie! Mingia e rotunda
        Sa vedem ce moral o sa mai aveti. Ca lot nu aveti.
        Ca mingea e rotunda, am vazut cu Sportul.
        Era si terenul inclinat spre poarta voastra. Si Balgradean bause ceai de tei. Tatarusanu II.
        Last edited by mr.K; 19 March 2012, 14:46.

        Comment


        • Baietii de la tara au avut din nou orgasm cand ciobanul s a urcat pe masina ! Bah nene am mai vazut suporteri, dar ca aia care se strang in spate in parcare sa l linga in fund pe cioban, n am mai pomenit ...atata prostime !

          Comment


          • Pai ce pretentii ai de la aia?? Le da doua pungi de seminte si ii cumpara pe viata.

            Comment


            • Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?

              Comment


              • LIDERU' ce mai zice?

                Ahhhhhhhh, sa sun la CLUJ?

                Comment


                • nu suna , ca te directioneaza spre dinamo

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?Cine e pe primu` loc ?
                    Cine e pe primul LOC? Cine e pe primul LOC? Cine e pe primul LOC? Cine e pe primul LOC? Cine e pe primul LOC?
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • cfr cluj

                      CINE E PE LOCUL 4 ? SUNTETI PENIBILI DE TOT

                      Comment


                      • Raus moh ca venim peste tine! Miercuri trecem peste voi! RAUS!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa facem analiza jucatorilor ratati de Dinamo, care au jucat foarte bine aseara: Chiriches, Pirvulescu si Barboianu.
                          Chipciu a scos din start din calcule varianta Dinamo, el a vrut la Steaua. Om serios.

                          Originally posted by Champion View Post
                          cfr cluj

                          CINE E PE LOCUL 4 ? SUNTETI PENIBILI DE TOT
                          Cine e la DOAR 3 puncte dupa ce acum 2 saptamani erau 8?
                          Last edited by mr.K; 19 March 2012, 14:54. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Pe FOF il inteleg, ca el e cu bozgorii, dar aplaudacul de pau....aplaudac ramane!

                            Comment


                            • Pai daca eu sunt aplaudac tu ce esti mah? Mama, ca vin peste tine acum si dau cu tine direct in CLUBUL(RILE) DIN REGIE!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu strigam cand eram noi pe primul loc! Tu de ce strigi, ca mori de grija noastra....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google