Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tine si el cu cfr cluj acuma

    Comment


    • APLAUDAC4yas !!!

      Comment


      • Tu ai strigat forzza Twente, Maccabi, AEK Larnaca, Danke Sanke ! Taci dreacu!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Pai daca sunt fanul lor...Twente, Napoli, Ola John si Cavani. Numarul 1 sunt.
          Plus ca nu sunt in lupta directa cu noi...asa cum e CFR, adversar comun si cu noi si cu vOI! Curve, ca becali....mai ai putin si fluturi fularul alora. HUOOOO!

          Comment


          • Forzaaaaaaaaaaa POLTAVAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

            Forza Otelul!
            Forza Vaslui!
            Pana si Forza Rapid! strig in meciul cu Dinamo, ca astia din Grant eu ei grija sa piarda rapid punctele castigate.

            Comment


            • MAccaroneeee !!! Ala e nr 1

              Comment


              • Pai si eu ma declar fanul tuturor ce va bate de va asculta cu urechea. Gen Sportul Studentesc!

                Avea copilu' ala 14 ANI, MAMA!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Cica penibilii se duc la liga sa-i reclame, nu am inteles ce probleme contractuale avea un copil de la sportul. Jenant.

                  Comment


                  • In sfarsit recunosti si tu doamneeeeeeeee! Cata penibilitatea, sa RECLAMI ca te-a batut un jucator de 16 ani! Vaaaaaaaaiiiiiiiiii!

                    Cred ca de Ionut Serban e vorba!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce vrei de la unul ca Badea? Sau Borcea?
                      Daca are 16 ani e minor. Pot doar sa-l suspende. Sau eventual pe tatsu, ca a semnat in locul lui.

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        In sfarsit recunosti si tu doamneeeeeeeee! Cata penibilitatea, sa RECLAMI ca te-a batut un jucator de 16 ani! Vaaaaaaaaiiiiiiiiii!

                        Cred ca de Ionut Serban e vorba!
                        Pai cum sa accept asa ceva?! BAAH, din partea mea DINAMO sa termine pe locul 9 anul asta, sa plece aia sau sa faca CEVA!!! Nu mai suport, din 2007! Eu sunt obisnuit pe locul 1, sa dezmembram tot. Bai, singura sansa sa fi fost cu adevarat in lupta pentru titlu era sa cumpere pe PArvulescu in locul lui Alexe, pe Chiriches in centru si pe Barboianu in dreapta, pastrat Torje si adus inca un jucator de creatie la mijloc. Cu lotul actual Dinamo poate visa la locul 4...eu nu am vrut sa ma apuc sa scriu pe aici, dar eram si sunt constient de asta. Eu nu inteleg cum au mers in tur asa bine, probabil ca steaua era mai varza si dupa intaririle din iarna e altceva.....si sa nu uitam, avem nevoie si de un ANTRENOR! Talnar face mai multa treaba, poate vine Rednic.
                        Last edited by PCH; 19 March 2012, 15:09.

                        Comment


                        • dinamo dinamo dinamo dinamo!

                          Mor de ras, fiti-ar prostii ai dreacu!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Prosti sunt ai tai...nu ai mei. Ai mei sunt schiopi, vreo 3, betivi doi.

                            Bah ce aparare aveti.....

                            Sunt curios cati bani a dat oierul lui lung sa-i dea mai apoi lu' fiisu.....primul gol a fost pe fata.

                            Comment


                            • Sunt curios cati bani a dat oierul lui lung sa-i dea mai apoi lu' fiisu.....primul gol a fost pe fata.
                              Inseamna ca si Balgradean o fi facut ceva bani etapa asta.

                              Comment


                              • Balgradean a demonstrat ca e peste multi din tara asta. Deci faza de la primul gol...e de judeteana!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google