Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • . "Lui Bălgrădean i s-a urcat viaţa la cap!", afirmă oameni din interiorul şi din anturajul echipei: "E aiurit, aşa a fost şi-n stagiul din Antalya, se crede mai bun decît este după ce-a fost convocat de 3 ori la «naţională»".
    Uite ca parca nu mai e Balghradean ala umil, care aparea vara trecuta.


    io cred ca special au luat-o pe coaja ca sa faca borcea infarct si sa scape de el

    Asa o fi fost?

    Comment


    • Consecinţe:

      1. În absenţa lui Moţi, suspendat, se reface compartimentul defensiv pentru miercuri, cu Oţelul. Luchin şi Grigore vor forma perechea de stoperi, iar Rus va fi coborît ca fundaş dreapta.

      2. Pulhac nu va mai fi titularizat, considerîndu-se că a făcut un meci submediocru cu Sportul. În locul său va reintra Scarlatache

      3. Bălgrădean primeşte ultima şansă cu gălăţenii, considerîndu-se că a fost neatent la mai mult partide, amicale şi oficiale, din 2012. Naumovski e gata să-i ia locul.

      4. Se forţează revenirea lui Kone, încă avînd probleme musculare, africanul fiind considerat vital pe postul său.

      Cauzele decăderii
      1. "Lui Bălgrădean i s-a urcat viaţa la cap!", afirmă oameni din interiorul şi din anturajul echipei: "E aiurit, aşa a fost şi-n stagiul din Antalya, se crede mai bun decît este după ce-a fost convocat de 3 ori la «naţională»".

      2. Mijlocaşii de bandă nu coboară în ajutorul fundaşilor.

      3. În absenţa lui Kone, Dorel Stoica n-a făcut un blocaj eficient, cu Sportul. "Ne era ruşine de ruşinea lui", au povestit colegii despre olteanul schimbat la pauză.

      4. Pe benzi, Luchin, Scarlatache sau Pulhac au fost lenţi, permisivi cu adversarii, iar Grigore şi Moţi au pierdut contactul cu oamenii pe care-i ţineau.

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        .............
        Bah ce aparare aveti.....

        ...................
        Stai sa intre si Gardos, sa vezi atunci!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Cei care il considerau cel mai prost pe Scarlatache inca nu avusesera ocazia sa-l vada la lucru pe Stratila. Tare sunt curios ce poate determina pe cineva sa-si doreasca un individ (pentru ca fotbalist nu poate fi numit) care nu stie sa centreze, sa dribleze, sa paseze sau sa alerge. El si Dorel sunt, de departe, cei mai slabi din toata echipa si sunt multi ani decand nu am mai vazut asemenea verze la Dinamo.
          Ati cautat mult pana i-ati gasit?

          Comment


          • Hahahhaha....ala cred ca schimba lantul la drujba! Fitiar tampu' al dreacu!

            Comment


            • Culmea e ca Otelul s-a trezit sa joace fotbal fix intr-un moment nepotrivit pentru Dinamo.

              Comment


              • Da ce nume au iesit. Scarlatache, Stratila, Pulhac ..... fitze!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Da ce nume au iesit. Scarlatache, Stratila, Pulhac ..... fitze!
                  Acum fara vrajeala, cred ca-l regreta pe Zuluf.

                  Comment


                  • Hahahahaha....chiar ca. E, hai sa asteptam sa treaca astea 3 etape si vedem dupa.

                    Comment


                    • Pai Zuluf e peste tot ce are dinamo acum. Fiv-ar prostii ai dreacu!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Taci ma cu sarlatanii tai.

                        Comment


                        • Pulhac (nume predestinat, asa si joca ) si cu Moti sunt cei mai mari trisori ai fotbalului, de la Dinamo.

                          Comment


                          • Cand ma gandesc la reactia lui Torje din finala cupei de anul trecut si apoi la panaramele astea imi creste tensiunea.
                            Last edited by PCH; 19 March 2012, 16:42.

                            Comment


                            • Cocoshi, probleme? Ce tot zic baietii astia, multi si rai?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Cand ma gandesc la reactia lui Torje din finala cupei de anul trecut si apoi la panaramele astea imi creste tensiunea.
                                Cand imi aduc aminte cum le luai apararea unora...

                                Niki, no problemo, totul e normalino de acum. Ce medie de varsta are Sportul? Cred ca aia doi, Curelea si Ferfelea strica media, ca ar iesi sub 22 de ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google