Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cavani 90+2

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      Baietii de la tara au avut din nou orgasm cand ciobanul s a urcat pe masina ! Bah nene am mai vazut suporteri, dar ca aia care se strang in spate in parcare sa l linga in fund pe cioban, n am mai pomenit ...atata prostime !
      subscriu...

      Originally posted by PCH View Post
      Cavani 90+2
      ))))))))))))))) cat de suparat sunt nu pot sa nu ma sparg de ras ..... penibilisme)))
      Last edited by DISSSEL; 19 March 2012, 21:03. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Cavani 90+2
        Pe NILAAAAAAAAA l-ai uitat 90+2 ,,,dar de HINGHER ce mai spui ??
        Va pune ala blana pe gard in returul asta si coltii la gat ca salba de margele,,,,hau hau hauuuuuuu MIUAAAAAUUUUUU

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          Urlam ca disperaaaatii
          Ca sa moara spurcaaaatii
          Suntem mereu cu voi
          ORICE AR FIIIIIIIII !!!
          esti off topic
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Marian View Post
            Pe NILAAAAAAAAA l-ai uitat 90+2 ,,,dar de HINGHER ce mai spui ??
            Va pune ala blana pe gard in returul asta si coltii la gat ca salba de margele,,,,hau hau hauuuuuuu MIUAAAAAUUUUUU
            Du-te fratioare ca a inceput Romanii au talent....ce scrii tu acolo merge pentru baietii aia de la grupa pregatitoare.


            Nu pot eu sa scriu aici ce ne face impiedicatul ala cu tot ce inseamna steaua....aia ne face!

            FORZZA DINAMO!
            Last edited by PCH; 19 March 2012, 21:30.

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Champion, ai intrat repede in stadion?
              ..atzi inteles , nu?
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Ce e de inteles sau de neinteles aici? ) Au fost mici probleme cu niste bilete...eu am intrat prin minutul 6.

                Comment


                • eee...apropouri din astea "ca intre baietii care vad meciuri de pe stadion"
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Normal Adica, vezi Doamne, nu mai discut cu voi si nici nu va iau in seama, eu am o intrebare serioasa pentru colegu'

                    Comment


                    • Nu cred ca ar trebui ca noi Stelistii sa ne umflam prea tare in pene dupa victoria cu Astra ca doar nu au jucat cu Real sau Barcelona. Oricum doua lucruri ma multumesc:
                      - Faptul ca Steaua a facut un joc bun cu multe suturi la poarta
                      - Faptul ca Steaua a reintrat in lupta pentru titlu
                      Daca va continua in acelasi ritm si va practica acelasi joc si daca va mai avea si dramul de noroc necesar in orice competitie Steaua va lua titlul garantat. Sper sa nu fiu dezamagit in urmatoarele etape. Din pacate Steaua nu este constanta in jocuri dar sper ca si-au revenit si ca vor juca in continuare la adevarata lor valoare.
                      Nu trebuie uitate nici alte mici aspecte, cum ar fi faptul ca:
                      - Dinamo si CFR sunt in fata noastra
                      - Rapid e la egalitate cu noi
                      - si desigur cel mai important aspect de care ar trebui sa tinem cont este ca Vaslui e in spatele nostru si joaca un footboll de calitate.
                      In concluzie daca Steaua va juca la adevarata valoare in continuare si nu se va impiedica pana la sfarsit va castiga cu siguranta campionatul.
                      My ride

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post

                        Champion, ai intrat repede in stadion?
                        Scuze, acum am vazut postul..

                        Pai dupa ce am vb la masina am intrat "imediat" (25min daca nu mai mult )dupa ce am inotat prin noroi si am stat la UNICUL turnichet functionabil .. a iesit putin scandal ...exact cand intrau echipele pe teren am ajuns in stadion !

                        _!_ borcea &clanul & mitica la frizerie

                        Comment


                        • Auzi la unu "Gigi Corsicanu" cica Dani Coman tre sa plece ca a aruncat cu sticla in suporteri si suporterii rapidului sunt orgoliosi...Sa plece coman ca ne face viata mai usoara...in opinia mea, fara coman rapid va mai usor de invins
                          My ride

                          Comment


                          • Originally posted by pch View Post
                            normal adica, vezi doamne, nu mai discut cu voi si nici nu va iau in seama, eu am o intrebare serioasa pentru colegu'
                            mai bine stateati acasa si va uitati la nora pentru mama)))))

                            Originally posted by champion View Post
                            scuze, acum am vazut postul..

                            Pai dupa ce am vb la masina am intrat "imediat" (25min daca nu mai mult )dupa ce am inotat prin noroi si am stat la unicul turnichet functionabil .. A iesit putin scandal ...exact cand intrau echipele pe teren am ajuns in stadion !

                            _!_ borcea &clanul & mitica la frizerie
                            ce coincidenta, si dinamo la fel))))))))
                            Last edited by DISSSEL; 20 March 2012, 09:51. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Scuze, acum am vazut postul..

                              Pai dupa ce am vb la masina am intrat "imediat" (25min daca nu mai mult )dupa ce am inotat prin noroi si am stat la UNICUL turnichet functionabil .. a iesit putin scandal ...exact cand intrau echipele pe teren am ajuns in stadion !

                              _!_ borcea &clanul & mitica la frizerie
                              R@#@t de stadion. De fitze.

                              "Pufulete" anti-star ยป Golgeterul Stelei este un caz aparte: absent din scandaluri şi fără permis de conducere.
                              Cine e? Raaaaaaaaaaaaul Ruseeeeeeeeeescuuuuuuuuuuu!


                              Aseara am avut inca un regret ca ciobanu' n-a vrut sa-l aduca pe Wesley. Cu asta in atac alaturi de Rusescu marcam de 4-5 ori pe meci.
                              Si pe Sanmartean n-a vrut sa-l aduca, atunci cand a plecat de la Gloria. Cel mai bun playmaker din Liga I.
                              Cioban tampit!

                              Comment


                              • Cred ca ar trebui sa punem pronosticurile....
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google