Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dinamo Campioana 2011-2012!

    Comment


    • Eu ii adresez o mare intrebare lui PCH aka domnul STIETOT: dintre cele 3 echipe pe care le veti bate ca sa obtineti 6 puncte si cu care veti face egal ca sa obtineti un punct,,total 7 ?

      Comment


      • Nu vrei sa-ti spun si scorul corect, eventual sa bagi la pariuri sa iei si vreo 2800 ron?

        Comment


        • Niki, baga clasamentul.

          Comment


          • Mi'e lene.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Otelul 3 puncte, Vaslui minim 1 iar cu Rapid avem 3.....CAMPIOOOOOOOOOOONIIIIIII CAAAAMPIOOOOOONIII OLE OLE OLEEEEE
              colegu pch priza ceva la prima ora ?

              Originally posted by PCH View Post
              Dinamo Campioana 2011-2012!
              aaa e clar ....un mix de flori de tei ,coada soricelului si un pic de rostopasca
              Last edited by DISSSEL; 21 March 2012, 12:40. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Niki, baga clasamentul.
                1. Steaua
                2. Steaua 2
                3.
                ..
                ..
                10. Dinamo 2
                ..
                ..
                ..
                16. Dinamo
                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                sigpic

                Comment


                • Original a fost postat de PCH
                  Otelul 3 puncte, Vaslui minim 1 iar cu Rapid avem 3.....CAMPIOOOOOOOOOOONIIIIIII CAAAAMPIOOOOOONIII OLE OLE OLEEEEE
                  Eu cred ca or sa ia 2 cu Vasluiul. Doua boabe la zero.

                  Asa se mai incurajeaza si dinamovistii, altceva ce le-a ramas, decat speranta? Speranta sa nu fie prea rau.

                  Comment


                  • daca se joaca pe bune nu au de unde sa scoata mai mult de 4 puncte....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Un punct scot. Cu Rapid.

                      Comment


                      • Clasament dupa etapa a XXI-a
                        1. mr.K - 101 p.
                        2. Champion - 99 p.
                        3. DISSSEL - 89 p.
                        4. ZEU69 - 88 p.
                        5. PCH - 87 p.
                        6. Niki B - 81 p.
                        7. ROY; MARIUS_BR - 79 p.
                        8. Eu4yas - 78 p.
                        9. tifosbt76 - 77 p.
                        10. yrman - 76 p.
                        11. Gozmin - 69 p.
                        12. Sebi_NT - 54 p.


                        *Pe CosminBR l'am eliminat din joc din cauza absentelor repetate.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Nu vrei sa-ti spun si scorul corect, eventual sa bagi la pariuri sa iei si vreo 2800 ron?
                          Sa dea Bunul Dumnezeu sa mancati bataie in ultimul hal si sa fie la scor de genul Sportului chiar mai mult

                          Originally posted by DISSSEL View Post
                          Otelul 3 puncte, Vaslui minim 1 iar cu Rapid avem 3.....CAMPIOOOOOOOOOOONIIIIIII CAAAAMPIOOOOOONIII OLE OLE OLEEEEE
                          colegu pch priza ceva la prima ora ?
                          aaa e clar ....un mix de flori de tei ,coada soricelului si un pic de rostopasca
                          E clar,,a facut o infuzie de ceai de papadie cu una de basina porcului. Doar nu s-a basit PORCEA la pomana ca sa aiba astia noroc de 7 puncte in 3 etape?

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Eu cred ca or sa ia 2 cu Vasluiul. Doua boabe la zero.
                          Sa-si ia de la fiecare cate 2 boabe la dublu

                          Originally posted by DISSSEL View Post
                          daca se joaca pe bune nu au de unde sa scoata mai mult de 4 puncte....
                          Hai mah,,pe bune sa zica mersi de 2 egaluri,,tu esti prea indulgent cu ei

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Un punct scot. Cu Rapid.
                          Poate scot 3 puncte la masa verde,,ca va arunca un dinamovist cu BRICHETE pe stadion
                          Last edited by Ivan Marian; 21 March 2012, 13:06.

                          Comment


                          • Pandurii si Gaz Metan au facut ceva bani aseara? Ca altfel, nu-mi explic.

                            Penibilii de la Dinamo ar trebui sa mai faca si o contestatie la TAS impotriva deciziei FRF privind jucatorul de la Sportul. Macar sa fie penibili pana la capat.

                            Comment


                            • Ps,,,care se baga la un pronostic privind golurile,strict pt meciul de diseara Otelul Galati Vs. dinamo Bucuresti ?

                              Eu zic asa:

                              Otelul Galati 4-1 dinamo Bucuresti

                              Ps 2,,pe ce post TV este transmis meciul ca sa reglez cablu la net pt receptie?

                              Comment


                              • Otelul-Dinamo 1-0, zic eu. Suficient, sa moara cainii.
                                Totusi Dinamo are meci cu CAMPIOANA. Cuvantul care-i place lui PCH.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google