Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Marian View Post
    Incredibil,,,de la 3-1 pt Petrolul pana in minutul 85... au dat astia de la Concordia Chiajna 3 goluri in 7/8 MINUTE..super meci pt cine nu la vazut!
    cee nebuniee de meci))

    Originally posted by Champion View Post
    raus maaa
    ....afara afara cu ungurii din tara !
    avataru meu spune tot....
    Last edited by DISSSEL; 21 March 2012, 23:06. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • 1-1 otelu-dinamo....mai asteptam victoria Otelului in continuare !!!

      Cartonas ROSU Marius Niculae
      Last edited by Ivan Marian; 21 March 2012, 23:15.

      Comment


      • au inceput sa ne macine usor usor...ala l a incalecat pe niculae, i a dat genunchi in burta si bozgorul imputit de arbitru da rosu direct celuilalt ! Trebuia sa fluiere inainte sa dea fault pt dinamo.

        cFR campioana ! Are arbitrajul de partea sa!!!

        Comment


        • Cred ca tu ai TV-ul cu pixeli stricati sau lipsa COTUL ala pe care la dat Niculae in gura aluia nu l-ai vazut??????

          La mine pe monitor cu transmisie HD s-a vazut destul de clar acel COT in figura aluia !!

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Depinde unde veti fi si voi, ca doar in capul lui becali jucati bine...tare imi este ca da de pamant cu voi si Concordia.
            cu noi a dat , urmeaza dinamo)
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • baaaaaaaaaaaaai e marlanie tataaaaa...ala nu e rosu niciodata ...spun si analistii...in plus...a dat galbene strategic sa nu joace 3 titulari cu vaslui ..stati sa vedeti show in repriza a doua ;)

              Comment


              • Nu mi s-a parut a fi de rosu la Niculae...sper sa piartda Dinamo si sa bata maine Steaua. Forta Otelul. dupa felul in care se arbitreaza aia de la Otelul ar trebui sa cada mai des in careu...sigur ar primi 11 metri si as dormi si eu linistit in seara asta
                My ride

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  au inceput sa ne macine usor usor...ala l a incalecat pe niculae, i a dat genunchi in burta si bozgorul imputit de arbitru da rosu direct celuilalt ! Trebuia sa fluiere inainte sa dea fault pt dinamo.

                  cFR campioana ! Are arbitrajul de partea sa!!!
                  nu mai bate bree campii ca ii doaree si peee eii))
                  a fost fault la fel de clar ca hentzu
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • habar n ai , spun req toti, uita te la reluari...a fost fault inainte de acel minicot hhaha....s au pus arbitrii pe noi, la tg jiu penalty inexistent in min 80, acum asta ne macina pt vaslui si pt cele 3 puncte mai ales...niste jigodii!!!Mi e sila sa ma mai uit !

                    Comment


                    • )))) pai de frate voi erati invatati numai cu furatu' ...vezi meciu cu gazu de anu' trecut....
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • si voi cu brasov !!! mai furt ca acolo nu exista !

                        Comment


                        • Bahhhhhhh ce vina are ala de la Otelu ca Niculae a stat CAPRA in fata lui,,,Ce vina a avut ca Niculae a dat cu STANGU IN DREPTU si ca s-a impiedicat si cauta ca disperatu sa se ridice. Eu am vazut la final COTUL in figura aluia,,asta a contat cel mai mult.
                          Last edited by Ivan Marian; 21 March 2012, 23:34.

                          Comment


                          • A LUAT M.NICULAE ROSU !!!!!!!!!! INCREDIBIL !!! Am trait sa o vad si pe asta.

                            nu vi s-a parut fault ? la zaharia vi s-a parut fault acu 3 etape . . . rusineee, se vede ca nu isi mai baga porcea nasu
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • reiau...voi erati invatati cu japca ,dar asta e tre sa intrati si voi in normalitate
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • L a luat la picioare deee.... n are rost , nu mai comentez aici !!! Oricum imi racesc gura degeaba !

                                Diessel esti offtopic ce req ).. aici chiar e pe fata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google