Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca PORCEA a dat banii la doctori,,nu a mai avut sa dea si la ARBITRI

    HOTII striga HOTII Forta Otelul,,sus cu arbitriiiiiiii Frustrarea e mare cat raia pe capra

    Comment


    • pai ce am zis eu ca e pe la spate , si la voi tot pe fatza era))))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • la niculae e clar ca nu a fost de rosu dar nici mana lu' ala de 11 metri. un lucru e cert ... la cat au furat in total arbitri pentru dinamo nu ajung doua campionate de arbitraje in potriva lor ca sa fie echilibrata balanta.
        My ride

        Comment


        • Originally posted by Sebi_NT View Post
          un lucru e cert ... la cat au furat in total arbitri pentru dinamo nu ajung doua campionate de arbitraje in potriva lor ca sa fie echilibrata balanta.
          cat de bine ai zis-o
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Sa mor eu,,,la cum joaca Otelu,,cred ca se multumeste cu scor egal !! As vrea sa vad mai multa determinare din partea lor!!

            Comment


            • joaca haotic

              ce porti mici au astia la galati, clar e facatura))))))
              Last edited by DISSSEL; 22 March 2012, 00:09. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Jenant... arbitrajul...sper sa piarda dinamo in final
                My ride

                Comment


                • Ratareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Dumnezeu e sus si va vede hotilor

                  Comment


                  • Va trecut glontu pe la ureche))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Pacat de Otelu ca nu a aratat fotbal de calitate ,,,asa cum a facut Chiajna astazi,,PACAT.

                      Cat despre MUNTEANU,,,prostu satului,,RATANGIUL anului

                      Cred ca in sufletul lui inca tine cu STEAUA si de aici si ratarea incredibila a lui

                      Comment


                      • S a terminat exact asa cum am pronosticat
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • pe catalin munteanu cred ca l-a "premiat" becali de a tras in halul ala
                          My ride

                          Comment


                          • Cred ca PCH e la reanimare la terapie intensiva dupa ratarea aluia.

                            Comment


                            • Gusta din cocococteilul de calmante a lu borcea
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Sa moara PORCEA daca penalty-ul ala la Danciulescu nu a fost inventat 100%.

                                Ma uit acu la interviul cu Ciobi si asta mai are tupeul sa strige HOTII,,dupa ce prostul satului MUNTEANU a ratat un penalty inventat.

                                Cum dre@cu sa strigi hotii dupa ce primesti inca un 11 metri inventat ??? Cum ? Cum ? Cum?

                                Ps,,,pot sa zic DANKE CATALIN MUNTEANU ?????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google