Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Original a fost postat de Champion
    Trebui pus un filtru ceva la forum pt habarnisti, spurky&bozgori )))) Sa se dea un test !
    O intrebare: ce ce nu s-ar pune un filtru pentru caini? Oricum sunteti putini tare.
    Testul e ala pentru rabie. Unii, sigur il pica.

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Tu cred ca ai creierul cat aluna, si vorbersc la modul cel mai serios.
      Daca eu am creierul cat o aluna ,,,tu il ai cat un bob de orez=)
      Las-o dre@cu de treaba,,ca pana si BADEA a recunoscut la final de meci ca ala la Danciulescu a fost PENALTY INVENTAT 100%.

      Ce tupeu poti avea aici sa strigi ca pana si ala la Danciulescu a fost penalty clar ????

      Comment


      • Aici trebuie pus un test clar. Si filtru..prietenii stiu de ce.

        Daca ia dat peste picioare, ce a fost?? Offside? Penalty foarte clar. Pacat ca a ratat femeia aia ca acum erati uzi din cap pana in picioare...

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Tu cred ca ai creierul cat aluna, si vorbersc la modul cel mai serios. Mi-a dat doua penalty-uri care au fost clare! Problema e alta, mi-au suspendat absolut toata apararea la comanda. Aici e marea problema..........jegurile dreacu. Altfel nu putem fi opriti. Sper sa batem pe vaslui si pe tigani si sa inchidem gura la multa lume. Dinamo a jucat foarte bine aseara, fortata sa stea cu 10 oameni pe terenul campioanei mai bine de o ora. Pierd ani din viata, campionate pe furaciune, cu urziceni mi-a furat un titlu, acum se incearca altul..mi-e scarba.
          Hai enerveaza-ma asa dimineata! Am si treaba si ma tii din ea.

          Daca la Danciulescu a fost penalty INSEAMNA CA ESTI PARALEL CU FENOMENUL FOTBAL! Raus de-aici!

          Dupa ce ati vrut sa furati punctele Sportului Studentesc acum chiar ca acel arbitru ar fi trebuit sa va mai dea 4-5 penalty-uri!

          Mi-ar fi jena sa mai comentez, jur.!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Ia o carte si citeste regulamentul, fa un consult oftalmologic...sa-i dau mure lu' steaua si la unguri. O zi placuta.

            Comment


            • Nici nu l-a atins pe Danciu, initial il tine cu 2 degete de tricou, ii da drumul si apoi ala cade secerat, chiar ca intre el si fundas erau vreo 30-40 de cm, contact nu mai era.
              Galben la Danciu pentru simulare si se incheia faza. Prea multe discutii inutile.

              Daca ia dat peste picioare, ce a fost?? Offside? Penalty foarte clar. Pacat ca a ratat femeia aia ca acum erati uzi din cap pana in picioare...
              Pai de ce sa fim noi uzi, doar voi ati jucat cu Otelul.
              Daca intra sutul lui Paraschiv, erati voi leorca, acum. Asa, sunteti uzi doar intre picioare.

              Mai era si un RAPANOS de comentator dinamovist, am dar sonorul la minim, sa nu-l aud cum schelalaie.
              Last edited by mr.K; 22 March 2012, 11:12.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Ia o carte si citeste regulamentul, fa un consult oftalmologic...sa-i dau mure lu' steaua si la unguri. O zi placuta.
                Pleaca de-aici ca habar n-ai ce este acest fenomen numit fotbal. PARALELULE!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Pe Digi Sport ai cele mai noi stiri din sport: fotbal, tenis, F1, handbal, baschet, meciuri live din cele mai tari campionate de fotbal, turnee de tenis live.

                  Secunda 45. Se vede cum Danciu e in cadere deja cand fundasul e langa el si nici nu-l atinge macar cu piciorul.

                  In secunda 38 se vede cum gunoiul numit M. Niculae se crede la K1 si ii aplica aluia din spate una peste moaca. Asa jucase si pana atunci, deci trebuia eliminat mai devreme.

                  Comment


                  • Hotii dreacu. Ar fi vrut sa bata Otelul la scor cand ei au stat cu dosu-n poarta! Fiti-ar prostii ai dreacu!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Oare astia au destui jucatori sa mai puna pe foaia de arbitraj, pentru meciul cu Vaslui?

                      Comment


                      • Sa imprumute de la Sportul Studentesc. Bai nene da' ce hoti, ma nene ma. Dupa ce ca-s hoti tot ei striga!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hotii asa-s invatati, cu pomana.
                          Oricum Curelea si Ferfelea sunt peste tot ce au in haita de maidanezi, astia.
                          Last edited by mr.K; 22 March 2012, 11:27.

                          Comment


                          • Pai sigur ca sunt. Danciulescu + chestiunea aia de personaj eliminat, sunt de rasul curcilor.

                            Imi pare una din cele mai slabe echipe ale campionatului. Strica si celelalte echipe din cauza jocului prestat. O harababura totala din care nu intelegi nimic si pe deasupra CERSESTI TERIBIL macar un punct.

                            Cata rusineaaaaaaaa!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • In ultimele doua etape au atins maximum de penibil. Ba au contestat la FRF jucatorul Sportului, ba acum sunt suparati ca au fost furati si nu li s-au acordat decat 2 penalty-uri.

                              Comment


                              • Ceva tipic dinamovistic. Se desconsidera singuri! Hotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google