Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ii bate Kirita pe toti clovnii aia...si asa le-a dat la mu#4ta!

    Au crezut ca joaca cu Dinamo si s-au pus capre, din obisnuinta!...PAU, cum e tati pe locul 2?? Ce imi place cand bateti campii si apoi o luati.....v-au batut retrogradatii aia! Mare echipa steaua, in 2 etape e pe locul 1.


    HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA HAHAHAHA

    Comment


    • Da ... mare sansa avem noi romanii cu echipa Dinamo ...noroc nu ei ca se mai aude de fotbalul romanesc prin Europa
      My ride

      Comment


      • Vroiau si penalty, milogii dreacu!

        Gata, la revedere. Le-a dat cu paine .... dar si cu alifie! HHAHAHAHAHAHAHA

        Bravo steaua, CAAAAAAAAAAM pioooooooniiiiiii

        Ei au vrut, dar nu au putut....s-a vazut ca au jucat cu un adversar tare greu, locul 16

        Nu-i nimic, castigati la loz in plic.

        Comment


        • ZEU , mai termina cu insultele , dute pe camp daca tot ai chef de scandal.

          ce super etapa , pacat ca nu a batut cfr la sportul , ca era aproape campioana.

          pch , a fost penalty acolo , la tras albut...dar inainte de asta la jenat ala sa prinda mingia.
          bun tare tatarusanu asta,sper sa nu`l mai vad la nationala.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Vroiau si penalty, milogii dreacu!

            Gata, la revedere. Le-a dat cu paine .... dar si cu alifie! HHAHAHAHAHAHAHA

            Bravo steaua, CAAAAAAAAAAM pioooooooniiiiiii

            Ei au vrut, dar nu au putut....s-a vazut ca au jucat cu un adversar tare greu, locul 16

            Nu-i nimic, castigati la loz in plic.
            Tu esti chiar penibil! Daca nu stii nu te mai baga in vorba! Sincer acum! Bati campii rau de tot!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • eu sper sa nu-l mai vad la steaua
              My ride

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                ZEU , mai termina cu insultele , dute pe camp daca tot ai chef de scandal.

                ce super etapa , pacat ca nu a batut cfr la sportul , ca era aproape campioana.

                pch , a fost penalty acolo , la tras albut...dar inainte de asta la jenat ala sa prinda mingia.
                bun tare tatarusanu asta,sper sa nu`l mai vad la nationala.
                Cum a fost si pentru Targu Mures prin minutul 80.

                PAU, nu-i nimic, castigati la loz in plic!

                Nu fi suparat, baietii aia chiar au vrut, au luptat dar nu pot mai mult. Aia e...aveti grijE ca vine Concordia puternic din urma.

                Comment


                • Originally posted by ZEU69 View Post
                  Te-am clasat.
                  Esti cocalar.
                  Hai pa.
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  ZEU , mai termina cu insultele , dute pe camp daca tot ai chef de scandal.
                  Rog un moderator sa ia atitudine,,,in primul rand eu unul nu te-am facut COCALAR pe tine ZEU.

                  AI REPORT DE LA MINE...........Pacat,,daca nu esti in stare sa porti o discutie mai bine lasate de meseria asta prietene !!!!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Cum a fost si pentru Targu Mures prin minutul 80.

                    PAU, nu-i nimic, castigati la loz in plic!

                    Nu fi suparat, baietii aia chiar au vrut, au luptat dar nu pot mai mult. Aia e...aveti grijE ca vine Concordia puternic din urma.
                    Esti mai penibil decat prevede legea! Nu mai insista ca nu te ia nimeni in seama!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu nu ma bag, dar Mariane, incearca sa scrii si tu pe subiect ca e un forum public, mai citesc si altii si ajungi in situatia asta.

                      FC DINAMO FC DINAMO FC DINAAAMOO AAALEEEE


                      Cristi, cum e pe locul 2??? Ati egalat Dinamo parca, gata, suntei la 1 punct de CFR! Campionii sunteti prostii baltii


                      FC DINAMO FC DINAMO FC DINAMOOOOOOOOO AAAAALEEEEe....


                      A intrat pastrorul tau la digi, milogu vroia penalty in minutul 90. Dar nu stiu daca a fost atent, a fost si la subotici un penalty ....

                      Milogii dreacu, milogii dreacu, milogii dreaaaacuuuuuuuuuu aaaaaleeeee

                      Comment


                      • Pai tu ar trebui sa iei primul ban! Numai aberatii scoti! Nu mai da tu sfaturi ce si cum sa se scrie!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Eu nu ma bag, dar Mariane, incearca sa scrii si tu pe subiect ca e un forum public, mai citesc si altii si ajungi in situatia asta.
                          Daca tu ma citezi undeva ca am facut vreun user pe aici COCALAR,,te rog sa o faci! Pana atunci dau la REPORTURI PE AICI PANA SE VOR PLICTISI MODERATORII DE MINE.

                          Comment


                          • Da-i si lu' pecehasi cu explicatia: "Sa scrie pe threadul de FUSTE, ca la fotbal nu STIE NIMIC!"

                            E novice!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • V-au ciuruit

                              E milogu sef la Digi, vrea penalty el in minutul 90....ala la Subotici nu la vazut, avea o coaja de seminte in ochi.

                              Milogii dreacu, milogii dreacu, milogii dreaaaacuuuuu aleeeee......ia batut locul 16

                              Comment


                              • de ras si de bataie de joc. penalty pt mures neacordat, la fel si pt steaua.
                                daca mai apara taturasanu adio sanse la campionat.
                                un circ total in liga 1. nimeni nu joaca fotbal, dar toti viseaza la titlu.

                                pch in locul tau nu as mai vorbi de penalty-uri. voua ieri seara v-a dat unul gratuit
                                Last edited by geo_ultras; 23 March 2012, 00:45.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google