Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai, taci din gura ca nici cu pisa ochii (ciobotariu) nu ma laud. Astia-s antrenori ma?
    Haaaaaa!

    Sunt o comedie de antrenori! Agarici!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Si cand ma gandesc la ce salarii au....pffffffffffffffffff

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Cred ca si eu daca eram antrenor la steaua....atentie, EU! reuseam sa adun mai multe puncte cu echipa aia...fie vorba intre noi, sunt cativa copii talentati acolo!
        Ai tu ceva cu copiii
        Sau ai vrut să spui "câteva copii" (xerox adică).
        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
        sigpic

        Comment


        • Asa ii place lui pau sa le spuna si ma spar cu vorba asta...cum sa le spui GLOABELOR alea, copii!

          Comment


          • Cred ca-l da afara pe Ilie.

            Ma-ntreb asa cum naiba sa tot astepti si sa speri cu gloaba asta de antrenor incult? Cum ma cum ca mi-a scos peri albi....El stie sa spuna,
            datorita faptului si fiindca CA
            ,
            meciurile e grele
            , bai eu ma-ntreb ce le spune Stan Ilie Palarie la antrenamente.
            Imi trece ceva prin minte:
            Tatarusanu sa moara pestii TEI, nu TE mai aluneca CA la twente fiindca CA ma suna jiji pa sistem la 2 noaptea.
            Bicfalvi sper ca TU O SA JOACA CA am vorbit cu jiji si cica CA iti prelungeste contractu' pa 2 ore in plus.
            Frati Costea vedeti fiindca CA Crudu e bucata si-ai suflat in vuvuzela aseara te las pa sistem pa banca de rezerve. Ca cand te pocaiesti atunci te bag vitezist varf.

            ............................

            Continuati voi!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by eu4yas View Post
              bah incultu' dreacu, cum o avea ma curajul sa mai stea acolo? Cum?
              stan ilie galeria este cu tine

              ce liniste e cand nu mai behaie oitele

              raus my friend gata am rezolvat problema


              În locul lui Ilie Stan, Gigi Becali se gândeşte să-l numească pe Mihai Stoichiţă. Se apre că deja cei doi au purtat o discuţie, antrenorul care a mai antrenat-o pe Steaua în 1997-1998 şi 2009-2010 fiind gata să accepte propunerea şefului clubului din Ghencea. Pe de altă parte, Gigi Becali îl mai are în vizor pe antrenorul Concordiei Chiajna, Laurenţiu Reghecampf.


              Last edited by Champion; 27 March 2012, 08:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • de ce mai se chinuie cu stoichita cand poate sa antreneze el )))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  N aveti valoare de podium voi ) stati acolo unde va este locul ! 4, 5 ... 2 meciuri cu 2 echipe de kko nici macar un gol...
                  Acum nu stiu cine rade de noi, aia care au luat-o de la Sportul cu ranga peste dinti sau aia care au furat-o de la Vaslui, ACASA?


                  Ciocu' mic, ca sunteti mai in galeata decat Steaua.

                  Comment


                  • Asta ma intreb si eu. Si mai bine, eu daca as fi fost in locul lui l-as fi pus pe Lutu sa antreneze.

                    Bataie de joc la adresa suporterului stelist! Auzi duamneeeeeee cica antreneaza el duamneeeeeeeeeee!

                    Du-te ducete-ai de unde ai venit si cine te-a inventat! Mascariciu' dreacu!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • mr k sa fim seriosi ;)) cu ce echipe a jucat dinamo si cu cine a jucat steaua?

                      abia abia le am dat alora de la gaz 7 tur retur

                      Relax GIGI vegheaza , are grija de voi


                      Raus rusescuuuuuuuuuuuuuu))

                      Comment


                      • mr k sa fim seriosi ;)) cu ce echipe a jucat dinamo si cu cine ajucat steaua?
                        Din subsolul clasamentului. Sau Sportul era in fata voastra? Nu ca n-ar merita.

                        Cred ca daca Vaslui invinge pe CFR, incepe ascensiunea. Dinamo si Steaua se bat pentru locul 3, cel mult.

                        Una peste alta, degeaba la Steaua jumatatea din titulari sunt fotbalisti, daca cealalta jumatate sunt GLOABE.

                        Rusescu, Chipciu, Chiriches, Tanase si Pirvulescu, atat as pastra din lotul asta.

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          de ce mai se chinuie cu stoichita cand poate sa antreneze el )))
                          Pai da... il mai si plateste degeaba doar sa aiba mascarici pe banca sa se agite pe acolo

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Din subsolul clasamentului. Sau Sportul era in fata voastra? Nu ca n-ar merita.
                          sa vedeti musetel de la sportul ))) eheee

                          Stai ca se termina seria asta grea, mai e un meci apoi relaxare...incepeti voi...se pare ca nici cu cei mici nu puteti !! Slabi de tot !
                          Last edited by Champion; 27 March 2012, 09:37. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by Champion View Post
                            mr k sa fim seriosi ;)) cu ce echipe a jucat dinamo si cu cine ajucat steaua?
                            .................
                            Cu Sportul Studentesc. Hai taci din gura ca nu ati jucat cu vreo fita de echipa. Inafara de Vaslui restu-s foc si paie!

                            P.S. Am vazut primul gol al CFR-ului. Va rog eu sa sune careva la Dorinel Munteanu si sa-i transmita sa se duca si el dreacu si sa puna mana sa-i invete pa borfasii aia cum se face un zid.
                            Plus ca, daca esti in zid NU INCEPI SI FUGI CA POTARNICHILE CAND TRAGE ALA LA POARTA BAH NENOROCITILOR BAH!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • musetel mult la unguri !!!

                              Comment


                              • Stai ca se termina seria asta grea, mai e un meci apoi relaxare...incepeti voi...se pare ca nici cu cei mici nu puteti !! Slabi de tot !
                                Apropo de cei mici, VA asteptam in Ghencea.

                                In locul lui Dinamo, eu m-as teme rau tare de Vaslui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google