Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta seara la ce ora joaca steaua? sau mai degraba joaca sarba satenii care tin cu ea !! Mult musetel !!!
    Asta grija ai tu? Cand juca Steaua in Europa, voi va uitati pe Animal Planet cum se incotopenesc potaile pe campul cu musetel.
    Vedeti-va de meciul vostru cu gazarii, ca in weekend Rapidul va asteapta sa va aranjeze. Lubrefiati-va bine.


    Noi, sau voi....ce treaba am eu cu o echipa care a luat 7 goluri anul asta
    Bah Sapte Puncte, tu ai ceva cu cifra 7.

    Comment


    • Cand juca Steaua in Europa, voi va uitati pe Animal Planet
      Ce animal planet ca astia nu stiu sa manuiasca o telecomanda. Ei stiu decat sa stea perpendicular pe directia de scurgere!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Telecomanda nici nu le mai foloseste, ca si-au aruncat televizoarele pe geam cand s-a calificat Steaua in primavara europeana.

        Comment


        • Cred ca cel mai greu de digerat pt pechinezi este faptul ca nu aveau pe ce canal sa se uite cand juca Steaua in Europa Ca nu joaca anul asta Steaua in Cupa Timisoreana este total neinteresant pt mine unu.

          Cel mai bine dinamo ar trebui sa joace fotbal diseara si sa lase FURACIUNILE ca sa nu fie eliminati si din faza asta a cupei. Asta e singura lor sansa de a prinde un loc in Europa,,,ca in campionat sunt in CADEREEEEEEEE LIBERAAAAAAAA si sigur o sa isi dea CU STANGUL IN DREPTUL ACOLO

          Comment


          • Rapidul a renascut fix cand trebuia. La cum joaca Dinamo de cateva meciuri incoace, fara 3 nu scapa in Giulesti.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              fara 3 nu scapa in Giulesti.
              Si din 3 as vrea sa vad macar un AUTOOOOOOOGOOOOOOOOLLLLLLL

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Se pare ca stelemistii au o frustrare, nu pot dormi de grija lui Dinamo. Vai ce ma bucur. Eu sper sa treaca rapid de Vaslui ca asa avem cu siguranta Cupa in Stefan cel Mare.
                cu sigla aia pe tricou steaua ingenunchea barcelona la ea acasa

                Originally posted by Ivan Marian View Post
                Ia uite-i frate au ajuns si ei sa intrebe pe ce post joaca Steaua
                Va intreb eu pe voi: pe ce post joaca dinamo an de an in Liga Campionilor si Liga Europei?
                pe post de capra ))))))))))

                Originally posted by Champion View Post
                ivan marian -- tu visezi multe mah baiatule ;))

                asta seara la ce ora joaca steaua? sau mai degraba joaca sarba satenii care tin cu ea !! Mult musetel !!!
                cupa e la noi ...golll faneeeeeee))))
                Last edited by DISSSEL; 29 March 2012, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Cum naiba cand apare undeva in presa cuvantul BLAT, alaturi e si Dinamo?

                  Comment


                  • Vezi că ai comis un PLEONASM. Fii mai atent data viitoare. Trebuia să ştii de la şcoală că BLAT = Dinamo, ce naiba...
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Scuzele mele, ziaristii astia comit pleonasm. Eu doar ii citam.

                      Stai sa vezi ca apare acusi PCH aka Sapte Puncte si incearca sa ne convinga ca nu-i asa.

                      Comment


                      • asa asa copii, consolati va cu caterinca ieftina ))))

                        PRO TV !!!

                        Comment


                        • PRO TV !!!
                          N-ai de unde sti tu, dar astia transmiteau CL, cand a inceput.
                          Vezi de cupa aia, poate ajungeti macar in finala, sa va faceti de rusine.

                          Comment


                          • Eu chiar îmi doresc să ajungă în finală şi să se uite cum ridică alţii Cupa, şi iaca aşa se mai pregătesc pentru Cupa României încă un an.
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by DISSSEL View Post
                              Original a fost postat de Ivan Marian
                              Ia uite-i frate au ajuns si ei sa intrebe pe ce post joaca Steaua
                              Va intreb eu pe voi: pe ce post joaca dinamo an de an in Liga Campionilor si Liga Europei?
                              pe post de capra ))))))))))
                              Sa moara Porcea,,de postul asta"TV" nu am auzit in viata mea

                              Originally posted by Gozmin View Post
                              Eu chiar îmi doresc să ajungă în finală şi să se uite cum ridică alţii Cupa, ....
                              Intrebare mare INTREBARE: Cine va plange anul asta in locul lui TORJE daca dinamo pierde Cupa????????

                              Comment


                              • Intrebare mare INTREBARE: Cine va plange anul asta in locul lui TORJE daca dinamo pierde Cupa????????
                                Anul asta vom avea un cor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google