Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omu a vrut sa spuna ca doar la periferia Europei joaca dinamo

    Comment


    • cum era de asteptat si lui Stoichita i-a facut jiji echipa...si asta l-a bagat pe tatu titulat...
      My ride

      Comment


      • ..cand e sa nu intre nu intra nici din 1000 de incercari....

        Originally posted by Sebi_NT View Post
        cum era de asteptat si lui Stoichita i-a facut jiji echipa...si asta l-a bagat pe tatu titulat...
        tatu e semnatura lu jiji)
        Last edited by DISSSEL; 31 March 2012, 22:17. Reason: Automerged Doublepost
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • si a lui MM de acum nu-l mai scoate din primul 11 nici daca vine jose antrenor

          ce tare a fost faza...a dat gol Chipciu si s-au strans toti jucatorii la banca tehnica dar nciciunul nu s-a dus la stoichita...ahahaha l-au piS@% pe antrenor

          daca ar fi sa caracterizez cu un cuvant evolutia Stelei atunci acel cuvant ar fi cu siguranta "neputinta"
          Last edited by Mr.Sebi; 31 March 2012, 23:26. Reason: Automerged Doublepost
          My ride

          Comment


          • Daca as avea nevoie de un cuvant sa caracterizez steaua din epoca gigi atunci acesta ar fi "penibil". Vreau sa il vad pe Lacatus inca odata pe banca...cred ca visul se poate realiza in 2-3 saptamani ....si mm plecat! Ca sa revina iar

            Limbitza Slughitza si Cartonel.....mi se face rau!

            Ce i-a mai crosetat Nistor pe miei, ce faze, ce driblinguri, ce pase. Pandurii joaca fotbal!

            Comment


            • intradevar ...Pandurii joaca football...spre deosebire de Dinamo
              My ride

              Comment


              • Eu astept ca dinamo sa faca diseara ""6 puncte"" si cu inca unu de la Otelu sa faca 7 puncte ca se se adevereasca profetia lui PCH7PCT.

                Comment


                • Ce fac oile?? Tristi iar? Seful gigi v a pus iar doliu?)))

                  Comment


                  • Se ung cu crema de galbenele..

                    Comment


                    • Cine trece prin crangasi ,
                      in bermude s-adidasi ,
                      stau cu burtile pe-afara ,
                      toate ciorile din tara !!!
                      De trei zile n-au mancat ,
                      de sapte nu s-au spalat ,
                      apa , sapun si cu clor ,
                      este spaima ciorilor !!!

                      Comment


                      • strigari huliganice de 2 lei , evident.

                        Comment


                        • De aia Fofule mi se face scarba cateodata sa mai intru pe aici din cauza STRIGATURILOR HULIGABICE DE 1 LEU BUCATA...ca de 2 lei e prea scump!

                          Comment


                          • dinamo e de 1 leu ma , pacaleala de 1 aprilie ce sunt .
                            un sut LA poarta abia in minutul 40 , si ala din lovitura libera .
                            am impresia ca sunt prea prosti rapidisti , de nu au bagat mingea aia in plasa.

                            Comment


                            • ia uiteeee au aparut mieii si bozgorii hahahahahaha

                              Originally posted by Ivan Marian View Post
                              De aia Fofule mi se face scarba cateodata sa mai intru pe aici din cauza STRIGATURILOR HULIGABICE DE 1 LEU BUCATA...ca de 2 lei e prea scump!
                              ia un helas prietene sau un metoclopramid pt greata !!! huligabicule ) :P
                              Last edited by Champion; 1 April 2012, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Hai lasa-ma .. "prietene" ca nici cu helas sau lamaie din cea mai acra nu-mi trece cand vad ce scrii pe aici,,,ai grija ca poate te lipesti iar de vreun REPORT si fiind deja luat in COLIMATORIU poate te vad si dungat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google