Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de pe locul 2 cand ma uit la baietii astia de la steaua in clasament ma ia cu ameteala!

    Comment


    • din nou cfr a jucat cu un om mai mult o repriza si ceva !!! Chiar asa? Nu pot juca niciodata 11-11? Mi e sila ! Incepe declinul lor oricum ! Le-o trage rapid ca vin inraiti dupa meciul cu dinamo, mai au si cu steaua care va merge la cluj sa traga la europa si vor pleca cu puncte, iar ai mei incep meciurile usoare

      Comment


      • Asadar si prin urmare, dupa 24 de etape, clasamentul jocului arata cam asa:

        1. Champion; mr.K - 108 p.
        2. DISSSEL - 101 p.
        3. PCH - 96 p.
        4. ZEU69 - 95 p.
        5. Niki B - 92 p.
        6. ROY - 90 p.
        7. Eu4yas - 87 p.
        8. MARIUS_BR - 86 p.
        9. yrman - 84 p.
        10. Gozmin - 79 p.
        11. tifosbt76 - 77 p.
        12. Sebi_NT - 63 p.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Si de pe locul 2 cand ma uit la baietii astia de la steaua in clasament ma ia cu ameteala!
          Ati avut 11 puncte avans, mai sunt 3. Daca pe tine de la 3 puncte distanta te ia ameteala, inseamna ca aia de la CFR trebuie sa se uite cu Hubble sa va gaseasca.

          Originally posted by Champion View Post
          din nou cfr a jucat cu un om mai mult o repriza si ceva !!! Chiar asa? Nu pot juca niciodata 11-11? Mi e sila ! Incepe declinul lor oricum ! Le-o trage rapid ca vin inraiti dupa meciul cu dinamo, mai au si cu steaua care va merge la cluj sa traga la europa si vor pleca cu puncte, iar ai mei incep meciurile usoare
          Ca ala cu Sportu'?
          Vezi ca cel mai usor program il are Vasluiul. Care e fix la 3 puncte de voi. Voi veniti in Ghencea, deci taiati 3 puncte din plan.
          Sau preferati sa va zdrobim pe Stadion Arena, Borcea dixit?
          Last edited by mr.K; 3 April 2012, 11:01.

          Comment


          • Hubble ..))))))))))))))))))))))))))))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ce planuri isi face cam-pionul ,zici ca`i becali

              Comment


              • https://iubim1948dinamo.blogspot.com/http://xat.com/ForzzaDinamosursa video : http://www.sport.ro/Sezonul 1999-2000. Un sezon excelent pentru Dinamo, reusind...


                ce echipe de start, ce de lume, ce derby uri, ce fair play(a se vedea declaratia lui MIU)
                Ce timpuri, nu se compara cu ce e acum - scandal, jucatori de rahat,vedetisme-

                Remember? Era o sarbatoare sa mergi la meciuri d astea ! Numaram zilele !

                Comment


                • Tot din 2000 Steaua Dinamo 4-1- Golul de 2-0 a lui Danciu
                  Last edited by mr.K; 3 April 2012, 13:22.

                  Comment


                  • nu era mai nene vb de scor... ci de atitudine ! Ce vremuri !

                    Comment


                    • Pai stiu, dar ai ales scorul potrivit pentru voi.
                      Asa ca am pus si eu un meci, sa echilibrez balanta. Plus ca marca omul vostru. Avea atitudine.

                      Parca atunci jucau. Acum stau mai mult pe jos, la cersit lovituri libere.

                      Comment


                      • Originally posted by Champion View Post
                        nu era mai nene vb de scor... ci de atitudine ! Ce vremuri !
                        Asa e ...vremuri cand se vedea adevarata valoare a jucatorilor si a echipelor

                        Steaua - Dinamo

                        Meme a scapat de racoreala de acu e liniste la steaua si vor putea sa pregateasca urmatoarele meciuri pentru a castiga campionatul
                        Last edited by Mr.Sebi; 3 April 2012, 14:16. Reason: Automerged Doublepost
                        My ride

                        Comment


                        • pronosticuri etapa urmatoare:

                          fcm tg.mures - gaz metan medias 1
                          vointa sibiu - fc vaslui 2
                          dinamo - petrolul ploiesti 1
                          cfr cluj - rapid x
                          astra ploiesti - pandurii tg.jiu x
                          ceahlaul - u cluj 1
                          steaua - sp.studentesc 1
                          fc brasov - concordia chiajna 1
                          cs mioveni - otelul galati 2

                          Comment


                          • Liber la furat!

                            UPDATE Toţi inculpaţii din Dosarul Transferurilor” au fost achitaţi! Jean Pădureanu, George Copos, Cristi Borcea, fraţii Becali, Gică Popescu, Gigi Neţoiu şi Mihai Stoica sînt cei opt acuzaţi în acest dosar! Sentinţele sînt citite de grefier, pentru că judecătoarea nu se află în sală.

                            Comment


                            • FCM Tg.Mures - Gaz Butan 2
                              Dorinţa Sibiu - FC Vaslui 2
                              Dinamo -Petrolul Ploiesti x
                              CFR Cluj -Rapid 1
                              Astra Ploiesti - Pandurii Tg. Jiu 2
                              Ceahlaul - U Cluj x
                              Steaua - Sp. Liceal 1
                              FC Brasov - Concordia Chiajna x
                              CS Mioveni - Otelul Galati 2
                              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                              sigpic

                              Comment


                              • Grabiti baietii cu pronosticurile, dar nu se joaca etapa maine. Abia vineri e primul meci.
                                Gazul a fost Butan doar cu unii, cu Dinamo a dat-o pe Propan, s-au lasat usor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google