Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahahahahahahahahaha!

    @Pechinez

    Du-te bah d-acilea!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Lasa sportul....vezi ce vine dupa. Iar se-aduna norii a furtuna! Presimt inca doi antrenori pana la final. Slughita pica in 2 saptamani

      Comment


      • Nu-i nimic, facem 7 puncte din 2 meciuri.

        Comment


        • Brilliant Barcelona !!! Milan Milan va fan culo !

          Comment


          • A spus si Dragomir un adevar in ultimii ani.
            A afirmat pe sportro ca Dinamo se afla intr-o pozitie surprinzatoare in clasament. A spus ca Dinamo are lot de locurile 7-8. Si a mai afirmat ca lotul lui Dinamo e format din jucatori ruginiti. Ii dau dreptate in toate afirmatiile pe care le-a facut.
            My ride

            Comment


            • Eu o sa-i dau dreptate cand Dinamo va ajunge pe locul 7. Si astept Steaua pe 2, sa tina aproape de CFR.
              Dupa Dragomir, si Bicfalvi e cel mai bun mijlocaj defensiv din Romania.

              Comment


              • Dinamo la lot e praf, la transferuri e pulbere dar din fericire pentru noi sunt vreo 3-4 insi pe acolo care fac treaba pentru toti. Valoric vorbind nici in cele mai umede vise ale lui borcica nu era Dinamo pe primul loc in clasament tot turul.
                sigpic

                Comment


                • Pai dupa valoarea lotului, Vasluiul era deja campioana. Si uite ca are de luptat pentru locul 2 deocamdata.
                  O echipa ce si-a depasit conditia privind locul ocupat, prin prisma lotului si a jocului prestat, e CFR.

                  Comment


                  • Eu m-asteptam la mai mult de la Platini. Cand era la bulgari de a jucat Steaua cu ei mi s-a parut mult mai bun fata de ce arata acum!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Dupa nume, era bun de Juventus.

                      E lenes. Ca multi brazilieni. Exceptie Kaka, Alves si Dunga.

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Eu m-asteptam la mai mult de la Platini. Cand era la bulgari de a jucat Steaua cu ei mi s-a parut mult mai bun fata de ce arata acum!
                        Probabil are nevoie de timp pentru acomodare....

                        Comment


                        • la fel putem spune ca si tatu are nevoie de timp pentru acomodare .... problema e ca timpul de care au unii nevoie este atat de lung incat isi incheie cariera neacomodati
                          My ride

                          Comment


                          • Nici Ronaldinho nu a jucat bine din primul an la Barcelona...

                            Comment


                            • da...corect...si nici in ultimul
                              My ride

                              Comment


                              • Da....si nici la Milan nu a jucat prea mult! Cred ca facut hemoroizi de la cat a stat pe banca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google