Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da...noroc ca a agonisit ceva avere si-si poate trata hemoroizii cu laser in clinici moderne ...oricum si hemorizii ii poate scoate la licitatie peste cativa ani...noroc cu forumurile astea si sectiunea de sport ca putem si noi sa mai comentam de hemorizii jucatorilor de football
    My ride

    Comment


    • Haaaiiii Cheeelllsssseeeeaaaa !!

      Comment


      • Originally posted by Sebi_NT View Post
        football
        Salut. De curios te întreb de ce foloseşti termenul "football" întotdeauna şi nu fotbal ? Doar de curiozitate, nimic mai mult...
        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
        sigpic

        Comment


        • are mai multe litere))

          FCM Tg. Mures - Gaz Metan Medias x
          Vointa Sibiu - FC Vaslui 2
          Dinamo - Petrolul Ploiesti 1
          CFR Cluj - Rapid X
          Astra Ploiesti - Pandurii Tg. Jiu 1
          Ceahlaul - U Cluj 2
          Steaua - Sp. Studentesc 1
          FC Brasov - Concordia Chiajna 1
          CS Mioveni - Otelul Galati 2
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Uber Alles Bayern Munchen!

            Comment


            • Ei s@#a Uber Alles. Real ii indoapa cu cate 3 boabe pe meci. M-a dezamagit Bayern sezonul asta. Sa ai multe puncte in fata si sa te ajunga din urma o echipa de pusti ca Dormundt si sa mai si puna catvea puncte in fata ta. Hai, ca te-a surprins anul trecut e una, dar 2 ani la rand...

              Comment


              • Originally posted by Gozmin View Post
                Salut. De curios te întreb de ce foloseşti termenul "football" întotdeauna şi nu fotbal ? Doar de curiozitate, nimic mai mult...
                intr-adevar pentru ca are mai multe litere si pentru ca football-ul din cate stiu eu a fost inventat de catre englezi. in engleza se scrie football si de la acest cuvand a fost preluat si in limba romana transformand cuvantul in termenul fotbal... imi place mai mult sa spun football pentru ca suna mai real decat fotbal. e similar cu love you si laviu doar ca, cel din urma, nu a fost inca introdus in dex . dar daca-ti doresti, promit ca ma voi stradui sa folosesc termenul fotbal de acum inainte . aporopos ailav fotbal
                My ride

                Comment


                • Eşti cul ember. Chiar amu mă duc la mol să cumpăr o beer să drink pentru sănătatea noastră. Traiască labdarugaşu din Ligue I Burgenbergentimisoarenabeer. Ai lăv ol ăf iu diăr colegs, espeşăli dăus hu ar DOGS lavărs.
                  Last edited by Gozmin; 6 April 2012, 11:01.
                  Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pot sa spun HOOOOO DOOOOOGS sau mai bine HUO DOGS oricum ar fi tot niste pechinezi sunt si vor ramane)))

                    Comment


                    • ia uite cine vorbea....baaaai puricosilor stati acolo in ghena cu punga ))

                      Comment


                      • Eu din cultura mea generala de ""cioban"" aflat in slujba ciobanului sef Becali si a turmei sale, stiu ca PURECII nu au ce cauta la OI ca nOI . Asa ca spor la scarpinat in continuare ca purecii trag la blana de caine

                        PS...
                        .stati acolo in ghena cu punga
                        ...vezi ca stadionul vostru se afla situat pe o GHENA/GROAPA de GUNOI asta ca sa nu uiti unde joca fooootbal de "calitate" idolii tai pechinezi.
                        Last edited by Ivan Marian; 6 April 2012, 13:49.

                        Comment


                        • vezi ca pe stadionul actual a fost si un velodrom , de mult ..

                          Comment


                          • Au fost multe, exista pista de atletism de nivel inalt, exista bazin de inot, unde steaua isi joaca meciurile de acasa, pentru ca ei nu au....dar cand nu ai habar nici cum te cheama, doar trancani, e putin penibil.

                            PARCUL SPORTIV DINAMO!

                            Comment


                            • E un conglomerat de maidanezi! Parcul maidanezo-pechino-paduchios!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Unde steaua joaca meciurile de polo ca fiind.....acasa! PENIBIL! SARACII dreacu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google