Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    in afara de ceahlaul de la pietrişica ... cu aia au probleme ! Remember?
    ) a req capacitate mai au aia de la steaua ))))
    si motorul tau de 1.6 are capacitatea de a-l in vinge pe al meu de 1.4 dar la o liniuta sigur nu ma vei invinge daca vei pleca cu viteza 1 si nu vei mai schimba pana la final in alte trepte...

    asta ca sa intelegi termenul de capacitate...

    asa ca ia mana "dupa" tastatura daca nu intelegi posturile colegilor de forum
    My ride

    Comment


    • )) sa le cerem drepturi de autor
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • mai bine ca voi nu? lasa l ma pe cioban sa si bata joc cum vrea de voi...va da cu flit..."eu bag bani, fac ce vreau" )

        unde nu e mentalitate ...


        Mistere nu te mai agita ...am priceput ce ai vrut sa spui...tu nu ai inteles ) am zis ca a req capacitate mare de a invinge are steaua !

        Comment


        • ..."eu bag bani, fac ce vreau" )
          Nu. E mai bine la voi. Nu bag bani si ma doare-n dorsala de suporteri.

          Comment


          • stai tu linistit ca au morcovul deee... noi nu suntem femei ca voi(in afara de sud)... foc fum teroare....iti amintesti la meciul cu slovan ce s a intamplat? am oprit meciul ...a intrat toata peluza pe gazon si pa ...pana cand? nu mai zic ce se petrece prin oras cu jucatorii sau in spate la vestiare ))

            PS: fugiti repede ca v-a trimis gigi un biletel ))

            Comment


            • Boneti. Aşa se numeşte următorul hot dog de la Dinamo. Cu Boneti aţi avut numai satisfacţii (dar nu pe teren) aşa că îi doresc să continue cu Dinamo satisfacţiile începute în mandatul trecut.
              Hip Hip HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu
              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
              sigpic

              Comment


              • gozmine vb prostii acum.....cum necum cu el am facut minunea de la liberec...grupe EL victorie in ghencea s a m d . E singurul care are tupeul sa spuna lucrurilor pe nume . S a pipi si pe turcu si pe borcea si pe clan

                Nici nu primeste biletele , nu are cutie postala in vestiar k slughita

                Comment


                • Bonetti e un pseudo-antrenor. Cred ca si Ilie Stan Poezie era mai bun decat asta. Isi bat baietii ei joc de suporterii pechinezilor in ultimul hal!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • tu taci mah ca esti pe lg subiect =) raus raus raus

                    Comment


                    • Eu am remarcat un lucru: cand invinge Dinamo, e meritul echipei, cand pierd, Borcea joaca la pariuri.

                      Comment


                      • Pleaca de-aici ca pe Bonetti nici pe google nu-l gasesti!

                        Problema e ca dinamo nu prea mai invinge!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • VAND cutie postala ! Capacitate: pana la 3 biletele pt schimbare !!!

                          Comment


                          • Baietii astia de la dinamo, toti sunt ceva in genu' pisa ochii! N-ai sa mai vezi altii ca ei.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • eu vand 3 cutii .... pardon , le dau moka
                              Attached Files

                              Comment


                              • Duminica am fost la ziua cuiva si m-am intalnit acolo cu un prieten, mare dinamovist.
                                Mi-a zis ca el nu mai vorbeste despre fotbal. Edificator, pentru mine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google