Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treaba e ca au fost SURCLASATI/SUBORDONATI!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Mie unu mi-ar fi rusine daca Steaua se califica in finala ca dinamo,,,adica sa fie umilita in asa hal de Medias! RUSINEEEEE................

      Comment


      • Originally posted by Ivan Marian View Post
        Mie unu mi-ar fi rusine daca Steaua se califica in finala ca dinamo,,,adica sa fie umilita in asa hal de Medias! RUSINEEEEE................
        Tine minte, Steoaia ta a fost umilita la Medias in Tur... cu scorul de neprezentare 3-0 ... sau atunci nu a ajuns echipa la meci ??
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by CataFOF View Post
          ma doare`n cot de steaua pe mine , dar CFR-u` va scuipa seminte in cap !
          cfr NU EXISTA, nu mai pune cfr langa DINAMO ca te faci de ras. E ca si cum pui un corsa din 92 langa noul Camaro.

          Totusi, steaua ce a facut aseara? Nu stiu nimic, nu i-am gasit pe nicaieri

          Comment


          • Aseară echipa a doua a Stelei a jucat cu Aragaz cu Butelie Mediaş, daaaa..
            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
            sigpic

            Comment


            • Si nu au fost televizati???

              Comment


              • Cand mai ajungeti si voi pe la Medias ? Ca in tur am auzit ca nu ati mai ajuns... :-? Cate puncte ati facut voi sezonu asta cu ''Aragaz Butelie'' cum ii zici tu ? Cand mai ajungeti pe la Medias sa ne dati un semn sa stim sa mergem sa vedem turma de oi.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Si nu au fost televizati???
                  Păi cum să nu, a marcat Dorel Stoica, remember ?
                  Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu intrebam de steaua....ce treaba are Dorel in afacerea asta?

                    Comment


                    • Sunteţi echipa 2 a Stelei !
                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Asta de unde ai scos-o??? Dinamo ii da musetel stelei de la infiintare si tu vi cu astfel de tertipuri. Trist.

                        Comment


                        • Doar cateva posturi ale lui Gozmin am apucat sa citesc pe threadul asta, si mi-am dat seama ca doar aiurea vorbeste... Nimic nu se leaga din ce zice el... trista treaba.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Dar dumneatale cine eşti să-ţi dai cu părerea ? Mă cunoşti de undeva ? Dacă nu ţi-ai făcut o imagine despre discuţiile noastre pe acest topic, poţi să mă scuteşti. Trist dar adevărat, mai ales că nu m-am adresat persoanei dvs..
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              cfr NU EXISTA, nu mai pune cfr langa DINAMO ca te faci de ras. E ca si cum pui un corsa din 92 langa noul Camaro.

                              Totusi, steaua ce a facut aseara? Nu stiu nimic, nu i-am gasit pe nicaieri
                              Dar de ce i-ai cautat?

                              Stai linistit ca la ora actuala va scuipa CFR-ul 3 - 4 pungi de seminte in cap de-acolo de sus. Sunteti pa!
                              Si cine stie, vezi ca e etapa acum, de Paste, poate va mai scuipam si noi!

                              Sa-ti dau o matura sa te scuturi!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Forta DINAMO !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google