Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pulhac ala e de groaza. Mai are putin si strica tot gazonul de cate spituri baga in pamant.
    Moti dispare periodic din joc, banui ca trage o tigara la o cafea pe margine.
    Niculae face curse cu Tucudean, sa vada care alearga 2 km intr-o ora.

    Pai va dam 54 de goluri in meciul direct....fi linistit!
    Am vazut, in TUR.

    Comment


    • Originally posted by kubala7 View Post
      Acu sa fim seriosi , Bratu a fost bun pe vremea lui... DAR in ultimii 12 ani sa zicem, atacanti mai buni decat Danciulescu si Niculescu nu au fost in Liga 1, si nici nu cred ca vor mai fi prea curand... ;)
      E...foarte buni atacantii matale!!! Exista ...o problema...!!! Respectivii atacanti au cam terminat-o cu fotbalul de performanta de vreo...2-3 ani...la fel ca si echipa la care ..se jucau!!!

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        .............................


        Stiu, voi sunteti deja campioni. La vorbe.
        Rectific, CAM PION!

        Mai bine sa nu-l mai bagam in seama. A nimerit la raftu' cu "prafuri pt mama mare". E clar .
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Peste oi in clasament, finala CUPEI.

          Comment


          • Pechinezule e clar pt mine. Ai luat ceva tare de data asta!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Daniel 67 View Post
              E...foarte buni atacantii matale!!! Exista ...o problema...!!! Respectivii atacanti au cam terminat-o cu fotbalul de performanta de vreo...2-3 ani...la fel ca si echipa la care ..se jucau!!!
              asta deja e partea a doua dar am zis ca au fost geniali , si nu vor mai fi curand in liga 1 asa atacanti...
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • dar am zis ca au fost geniali , si nu vor mai fi curand in liga 1 asa atacanti...
                Danciu a fost genial cat a jucat la Steaua.
                Chipciu va fi urmatorul mare atacant din Liga I. Forta, viteza, sut, ambitie. Baiat modest, l-am urmarit ce spune la declaratii.

                Comment


                • Daaaaa, e belea Chipciu, are si nume de fotbalist! Ce sa mai, forta! Di Maria

                  Comment


                  • danciulescu a dat pt steaua 54 de goluri, pt dinamo a dat 142... deci ?
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Danciu a fost genial cat a jucat la Steaua.
                      Ar trebui sa ne pupe talpile. Se intorsese din Turcia si pechinezii nu au vrut sa auda de el. L-am luat noi si l-am facut MARE.
                      Asta este adevarul!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Da, mare de tot l-ati facut voi! La fel de mare cum esti si tu!
                        Asta e adevarul!!

                        Cel mai mare l-ati facut, imens, urias! MARE RAU DE TOT!

                        Comment


                        • Deci...!!! Daca "ciobanasul" nu-l dadea la "adapostul" de catei acum avea vreo 200 de goluri pentru Steaua!!!........
                          P.S. De Danciulescu ...era vorba!!!

                          Comment


                          • @PCH

                            Inseamna ca habar n-ai! Sorry.....Danciulescu a plecat dintr-un singur motiv de la Steaua! Acela este Piturca. Nu-l lasa sa joace, si-a batut joc de el....Piturca cu arfele lui!

                            Stii cumva cate goluri are marcate Danciulescu din postura de stelist in poarta pechinezilor?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Piturca si parca verii, fratii?? Daca cei de la Dinamo il luau inapoi si nu considerau ca nu au nevoie de el mai juca el la steaua cand o zbura OAIA fara sa bea RedBull!

                              Comment


                              • Pai l-ati luat voi si l-ati lasat in MEDIOCRITATE!

                                Europa nu stie de el din pacate.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google