Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Pai si dinamovistii cu ce NU gandesc, cand pun 2 la Brasov-Dinamo? Eu cred ca puneti prea mult suflet, chiar.
    Pai bre, ala e meci de "2" solist, cum e si Rapid - Steaua de "1" clar!
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Pai bre, ala e meci de "2" solist, cum e si Rapid - Steaua de "1" clar!
      Cum era si Dinamo-Sportul de 1 solist? Sau Dinamo-Petrolul? Sau Dinamo-Vaslui?

      Vezi ca aveti o statistica nasola de tot cu Brasovul, in ultimii ani.

      Comment


      • Pai la brasov vine LIDERUL, DINAMO, viitoarea CAMPIOANA, e nartural sa fie 2 solist. In schimb pe ciorodrom se deplaseaza o echipa oarecare, de mijlocul clasamentului care are o multitudine de lacune plus ultimele rezultate care sunt de partea celor din giulesti.

        Comment


        • Pai mah, nu era Dinamo tot viitoarea campioana cand v-a dat-o Razvanel ?

          Rapidul va da dovada unei inconstante periodice in rezultate, tocmai acum cu Steaua. Au avut o serie de rezultate bune, musai trebuie ceva care sa le darame sandaramaua.
          Asta e Rapidul, nu-s in stare sa lege multe jocuri bune.

          Comment


          • Din pacate Brasovul e in scadere de forma...dar sunt convins ca se vor bate cu dinamo (echipa accesibila) si ca vor scote cel putin 1 punct.
            My ride

            Comment


            • Brasovul are musai nevoie de puncte, lot solid, asa ca vor matura pe jos cu echipa decimata a cainilor, avand si un ascendent moral datorita traditiei.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Pai la brasov vine LIDERUL, DINAMO, viitoarea CAMPIOANA, e nartural sa fie 2 solist. In schimb pe ciorodrom se deplaseaza o echipa oarecare, de mijlocul clasamentului care are o multitudine de lacune plus ultimele rezultate care sunt de partea celor din giulesti.
                Bai baEte. Ia mai taci din gura aia! Ce tot indrugi aici cu viitoarea ta campioana ca ma si scoti din pepeni!

                CAM-PEONI vrei sa spui!

                Mari valori nedescoperite sunteti mah!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Mda....ca Dinamo nu o avea nevoie de puncte iar despre traditie....

                  Comment


                  • Cica se va infinta CUPA LIGII PUSCARIILOR ca tot se duc astia de la dinamo doi cate doi la parnaie Fc.Jilava,Fcb. Gherla, Fc.Rahova vor fi principalele candidate la titlu.
                    Acu ramane de vazut unde se vor ""CAZA"" Munteanu si Margaritescu pt a lua titlu de CAM-PEONI.

                    Asa dar si prin urmare,,,Brasovul nu e chiar de lepadat si tare mie ca o sa le umple poarta dinamovistilor de goluri in serie de cate doua la 3 minute.

                    Ps,,,eu astept sa vad EVENTUL lui dinamo..asa cum l-am vazut si anul trecut AMIN....
                    Last edited by Ivan Marian; 27 April 2012, 11:56.

                    Comment


                    • Brasov vs Dinamo va fi un meci echilibrat sper doar ca spre final balanta se va inclina catre Brasov si rezultatul va fi unul care sa ma multumeasca. Cat despre fapul ca aia au primit sentinte de condamnare asta nu are legatura cu clubul. Asta e nivelul sportului romanesc...unii isi bat nevestele, altii suporterii, unii se apuca de furat altii de baut...si vrem performate...
                      My ride

                      Comment


                      • Va salut! Sunt un amic al lui Champion si m-a rugat sa-i pun pronosticurile. Am trimis cateva mesaje pe privat cu acestea, dar nu le-a publicat nimeni. Le atasez in mesaj . Multumesc !

                        Concordia Chiajna - Vointa Sibiu - 1
                        F.C. Brasov - Dinamo - 2
                        Sportul Studentesc - Gaz Metan - x
                        Universitatea Cluj - Pandurii Targu Jiu - 1
                        FC Vaslui - Astra Ploiesti - 1
                        Ceahlaul - CFR Cluj - 2
                        Otelul Galati - Targu Mures - 1
                        Rapid Bucuresti - F.C.Steaua - X
                        Petrolul Ploiesti - C.S.Mioveni - 1

                        Comment


                        • Le puneam eu, acum am ajuns in Brasov!
                          Hai Dinamo!

                          Comment


                          • Te-ai duuuussssss degeabaaaaa!!!!! Ahahahahahahahahahaha!!!!!

                            CAM-PEONULE!!!!!!!


                            HAHAHAHAHA!!!!!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Vine cu 2 goluri in carca de la Brasov PCH

                              2-0 scurt si la obiect,,,Bravo Brasov!!!

                              Comment


                              • S-au facut de ras acolo ce sa mai. Slabi de tot. Ce. dreacu ma cum sa te crezi cam-pion cu chestiunile astea.
                                Doamne, bine ca l-au adus pe boneta cascheta asta!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google