Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posibil etapa asta?

    Io cred ca pece7punctehasi s-a dus la Catedrala Mantuirii Neamului sa doneze si el ceva spre obtinerea de foloase necuvenite , vezi cele 3 puncte din meciul de diseara.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • 3Dinamo 28 15 7 6 45 - 25 52
      4FC Vaslui28 16 4 8 45 - 25 52
      Eu vad egalitate de puncte si de golaveraj.
      Nu stiu de ce Dinamo e trecuta peste Vaslui, cand la egalitate de cele 2 criterii, Vaslui e peste Dinamo la : meciuri directe si numar de victorii.

      Oricum, daca nu joaca Luchin in aparare si Kone la mijloc, Danciu in atac, astia-s morti.
      Plus Munteanu si inca cineva. Varza sunt.
      Deci musai BLAT.
      Last edited by mr.K; 2 May 2012, 14:08.

      Comment


      • Poate il baga pe Raphi Stanescu....va tragem pe nas! Castigam campionatul la 12 puncte de locul 2. 72-0 pana la final. Exceptia fiind cu steaua, 82-0.

        Comment


        • Asta isi face singur curaj.

          Comment


          • A tras pe nas!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Care mai e clasamentul? E nevoie sa umblu la butoane?
              Habar n-am de clasament, sunt plecat de o saptamana de acasa.

              Tu umbla si la joystick-uri, ca eu tot il fac campion pe cocoshi PCH. Din pix, ca Dinamo, dar tot campion se numeste.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Cam pionii, cam pionii, ole ole oleeeeeeeeeee!

                Comment


                • Ole oleeeee, olee olaaa, APLAUDATI CAMPIOANA!

                  S-a mai auzit asta in 2007 in ghena, cu siguranta se va auzi si peste 2 saptamani!

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    A tras pe nas!
                    A tras puf de papadii deaia se viseaza cam-peoni,,sau mai poate fi si de la ASTENIA DE PRIMAVARA si de regula boala asta nu are leac.

                    Chiar daca ia CFR titlu,,Steaua tot va termina peste dinamo la final de campionat si dinamo tot nu se va califica undeva prin Europa.

                    Comment


                    • Dinamo va lua cupa iar in ghencea tot !@#!!

                      Comment


                      • O vor lua in mana de Marineanu ca anul trecut poate va filmeaza Sergiu Nicolaescu un meci si va face cam-peoni din pixeli

                        Comment


                        • Momentan suntem cu sanse la titlu, in FINALA CUPEI si (asa cum este normal) peste vOI in clasament. DINAMO e NUMARUL 1.

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Momentan suntem cu sanse la titlu,
                            Pe MOMENT sau MOMENTAN ati avut sanse mereu si pe MOMENT in fiecare meci de meci ati pErdut toate MOMENTELE bune pe care le castigarati pana atunci.

                            Asa ca o sa ramaneti cu un mare MOMENTAN si atat,nimic mai mult,,deci pe MOMENT va doresc sa castigati ce puteti prin campionat..mai eZact experienta de MOMENT

                            Comment


                            • Pai daca sunt cu sanse la titlu, am avut si voi avea cum poti spune ca le-am pierdut meci de meci?? Ori am ori le-am pierdut? Cand Dinamo a dominat de o maniera categorica acest campionat de la inceput pana acum 2-3 zile. EVENT.

                              Comment


                              • Event,,ce inseamna cuvantul event?? Iar pronunti un cuvant prea mare pt dinamo si pt voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google