Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare e pentru rapid, pentru ca nu a facut niciodata asa ceva, pentru steaua....Dinamo a tot avut EVENTURI. Pana si ungurii au un event.

    Comment


    • Mai omule,vreau sa revii cu picioarele pe pamant,,te rog eu,,la capitolul EVENT stii prea bine ca suntem peste voi. Stii prea bine ca avem mai multe ca voi,,,,,dar sa nu ne iei iar cu DECRETE CEAUSISTE ca ne ""certam""

      Comment


      • De unde aveti mai multe? Cate are steaua si cate are Dinamo?

        Ceausescu a-nviat, a-nviat beleaua si a dat comunicat sa castige steaua!

        Comment


        • Originally posted by mr.k View Post
          care mai e clasamentul? E nevoie sa umblu la butoane?

          pch, care mai e lideru', mah?
          chiar ma nu am mai auzit expresia aste de ceva vreme)))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Dinamo daca isi pune mintea matura pe jos cu toata liga 1 la ce lot, traditie, experienta, suporteri, stadion are! In ultima vreme, baietii au jucat cu mila!

            Comment


            • are , experienta antrenamentelor pentru campion lig

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Dinamo daca isi pune mintea matura pe jos cu toata liga 1 la ce lot, traditie, experienta, suporteri, stadion are! In ultima vreme, baietii au jucat cu mila!
                Sunt deacord cu tine referitor la multe lucruri pe care le spui, iti respect parerile si opiniile. Sunt deacord cu faptul ca sunteti peste Steaua in clasament, ca jucatii finala cupei sau ca s-au facut aranjamente sa luati cupa dar referitor la ce ai spus mai sus tot ce pot spune e ca de data asta aberezi mai ceva ca Stoichita la antrenamente...
                Adevarul este ca desi jucati finala cupei sau sunteti peste noi in campionat cei care matura in meciurile cu voi sunt adversarii...si asta se vede in rezultate (vezi meciul cu Petrolul, Brasovul etc din retur sau Steaua din tur).
                Jucati acelasi football de calitate ca majoritatea echipelor din campionat...referitor la jocul de calitate se poate folosi cuvantul "matura"...
                My ride

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Dinamo daca isi pune mintea matura pe jos cu toata liga 1 la ce lot, traditie, experienta, suporteri, stadion are!
                  nu te supara ca iti zic, lot,traditie , experienta , suporteri... nu ma bag... dar la capitolul stadion 0 !!! Pai ala e stadion ??? Cel mai urat din romania pe care am fost...
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Acu a dat dinamo un gol mare maree mareeee cat un BLAT

                    Auzi tu la Niculescu in declaratiile lui inainte de meci ca o sa fie CAINE cu fostii sai CAINI,,mare nenorocit si mare JAVRA este asta si ma intreb cati bani o fi luat pt blatul asta?

                    Comment


                    • care blat ?
                      sau batut ca prostii intre ei , mare cultura domne pe suporterii astia.

                      Comment


                      • cred ca s-a rupt coada la matura lui dinamo in meciul cu U Cluj ...
                        My ride

                        Comment


                        • Cred ca a fost 72, 82 sau 92-0 in seara asta!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pch View Post
                            dinamo daca isi pune mintea matura pe jos cu toata liga 1 la ce lot, traditie, experienta, suporteri, stadion are! in ultima vreme, baietii au jucat cu mila!
                            ))) pch u iar a fost la sapa la canabis))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • E tras in toate partile acum! Mama Doamne saracu de el, doarme p"A" ghimpi toata noaptea!

                              Il FUMEAZA perna !
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Mah...imi retrag cuvintele a fost un/o (BlAT)AIE IN TOATA REGULA.

                                S-au luat ACADEMICIENII la bataie din cauza diplomelor prea multe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google