Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ... au dat licenta la toti ca sa-si incaseze federatia banii ca e foame si la ei in gusa...si de frica sa nu ramana pe langa sportul asta ca li se cam clatina scaunele decand cu arunca batista lu sandu si mitica. daca isi mai puneau vre-o doua cluburi in cap deja isi faceau prea multi dusmani si nu-si permit ca vor sa mai suga niste sange de pe spinarea lor inca un an....
    My ride

    Comment


    • Sunt curios cate se vor inghesui pe Arena Nationala in Europa....bine, multe meciuri nu vor fi!

      Comment


      • Etapa 30:

        FC BRASOV - VOINTA SIBIU 1
        U CLUJ - SP.STUDENTESC 1
        DINAMO - CFR CLUJ X
        CEAHLAUL - MIOVENI 1
        OTELUL - PANDURII X
        RAPID - TARGU-MURES 1
        CONCORDIA - STEAUA 2
        PETROLUL - ASTRA X
        FC VASLUI - GAZ METAN MEDIAS 1

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          DA, mare rezultat! Terminati pe 4 anul asta!

          Sa moara steaua....de suparare/
          Aduceti CUPA in Stefan cel Mareeee!
          Auzi, ne mai propovaduiesti aci multe baliverne d-astea? Veniti voi in Ghencea sa vezi macel!
          Va rupem!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            DA, mare rezultat! Terminati pe 4 anul asta!

            ..................:
            Adu-mi aminte rezultatul vostru cu Petrolul.

            Noi pe 4, voi pe 5.

            Comment


            • Ar fi mai bine daca ar retrograda. Boneti are toate atuurile sa-i ajute cu acest lucru .


              M-am uitat pe rezumat, se pare ca a fost un meci bun intre Steaua si petrolul!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Eu revad Dinamo-Petrolul.

                Comment


                • Dai si tu google "dinamo" si nu apare nimic. Imi apar toate chestiile legate de cuvantul rusine sau CAM-PEONI!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai asa am scris: rusinea Romaniei.
                    Pe Europa n-a dat de mai nimic, doar ceva cu Poltava, 17 Nentori, Elfsoborg. Pe Liga I am dat de meciurile cu Petrolul, Sportul, Vasluiul.

                    Comment


                    • Etapa viitoare suntem peste ei! Clar! Sa vezi ce rad.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Unirea" Urziceni - Steaua a rămas doar pe hârtie şi noua echipă hibrid din Bărăgan a realizat una din cele mai mari surprize din istoria fotbalului românesc.

                        Vicecampioana a rămas fără bani, conducători, antrenor şi cei mai buni jucători în mai puţin de o lună, dar a reuşit să învingă Steaua cu o echipă încropită peste noapte... la propriu.

                        Chiar dacă scorul nu a avut proporţii, circumstanţele în care Steaua a reuşit să piardă acest meci fac ca rezultatul să intre în 'istoria neagră' a clubului.
                        "Dai milioane şi te bate Urziceniul... adică te baţi singur iar! M-au bătut copii pe care eu i-am crescut la Steaua! Sunt fraier", Gigi Becali.

                        Petrolul - Steaua 5-1 şi Steaua - Petrolul 1-4 (1999-2000)

                        Liniste va rog!

                        Mai prosti ca la steaua nu vezi oricat ai cauta!

                        Comment


                        • Eu cred ca CFR va face cel mai bun meci al lor din sezon, tocmai impotriva lui Dinamo.
                          Auzi PCH, ceva mai nou legat de Petrolul: cauta Dinamo-Petrolul 2012.

                          Comment


                          • Sa nu faca in Gruia, tocmai cu steaua...

                            Le-am dat 5 la inaugurarea stadionului....campionatul asta! Noua ne place sa inauguram....am inaugurat si o tabela, tot cu 5 marcate!

                            Comment


                            • Sa nu faca in Gruia, tocmai cu steaua...
                              Atunci vom fi deja CAMPIONI.

                              Comment


                              • La table....sau sticlism viteza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google