Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Il trimit pe Stoichita sa ia lectii de antrenorat de la Bonetti.

    Comment


    • Nu are ala bani sa-i plateasca cursurile lui Mister.....iar Mister nu are timp de tantalaul ala. Are un cap zici ca e encefalopat,.....slughita! Nu inteleg oamenii care se injosesc asa....cand ma gandesc la asta, imi apare in minte imaginea unei limbi umede....sau un sarut apasat in locurile moi....unde nu patrunde soarele!

      Comment


      • Vorbesti aiurea.
        Nivelul cunostintelor lui Stoichita si IQ-ul sau este foarte ridicat. Chiar imi spunea un coleg de munca dinamovist ca a stat cu el de vorba....L-a pus in c*r si l-a dat si de fo' 3 ori peste cap!

        Ca el este intr-o situatie dificila i se datoreaza doar penibilului de latifundiar!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • De ce accepta toate prostiile daca e asa inteligent, DUDUIE de inteligenta!....un om puternic, BAZAT nici nu intra in polemica cu presa....ce crezi tu ca a transmis el prin "va arat factura la finalul lunii sa vedeti ca nu ma sunat PATRONU'".........e de o slabiciune iesita din comun! Slughita!

          Boloni, Lucescu, Dinu crezi ca ar accepta asa ceva? CATERGORIC NU! In conditiile date ma duc eu antrenor la steaua....ca plateste bine oierul. Oricum el se ocupa de tot, pot sa stau si eu pe banca si sa raspund la telefon....oare telefon de serviciu as primi Iphone 4s?

          Comment


          • va arat factura la finalul lunii sa vedeti ca nu ma sunat PATRONU'".
            Pai daca l-a sunat pe cartela prepay, normal...

            Stoichita e un tip umblat prin lume, Panama alea alea.
            Cica vorbeste totusi cateva limbi straine, dar cea mai importanta e cea aplicata patronului in partile dorsale umede si moi, zi de zi.
            Sa vina Grigoras! Am zis!

            Comment


            • Nu vad altceva decat ca poate iubeste Steaua si crede in sansa lui. Vrea sa demonstreze, are lot, trebuie lasat in pace.
              E si un pic in varsta iar trenurile sale nu mai sunt foarte multe!

              A spus foarte bine ce a spus.

              Totodata nivelul conversatiei pe care il poarta cu oricine este foarte ridicat. Numai din modul de exprimare al sau iti dai seama ca nu-i poti spune tantalau!!!

              Fa comparatie intre el si Ilie Stan, gasesti ceva in comun?

              Din aceeasi categorie cu el mai face parte si Ionut Badea, mai are un baiat la Rapid care stia foarte bine sa vorbeasca, Nicolae Stanciu, fundas dreapta daca imi aduc bine aminte.....

              Urmareste-le modul de exprimare si iti vei da seama ca nu-s chiar asa tontomani precum ii crezi matale!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Nici ala nu se va impune. Piturca e tare...ia dat puf, cimpanzeului! Pai sufla taranul ala in fata lui Piti? HA!

                Nu se compara cu Ilie Stan....Doamne Fereste, ala e BOMBA!

                Eu nu ma refer la faptul ca nu are cultura generala sau ca nu stie sa lege 3 cuvinte! E SLUGARNIC! Si mai aveti unu, mai penibil...Lutu frate! INCREDIBIL!

                Comment


                • Piturca e cel mai prost antrenor pe care l-am vazut ever!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Cu Gigi nu te poti impaca, daca nu zici ca el. Am observat asta la Duckadam. Ala era tare in clont, acum e sluga si el. Nu pe degeaba, daca initial nu avea bani de trecut strada, acum are masina noua de 40 de mii de euro.

                    Comment


                    • fc brasov - vointa sibiu x
                      u cluj - sp.studentesc 1
                      dinamo - cfr cluj 1
                      ceahlaul - mioveni 1
                      otelul - pandurii 2
                      rapid - targu-mures 1
                      concordia - steaua x
                      petrolul - astra 1
                      fc vaslui - gaz metan medias 1
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • De-aia si spun ca nu ai sanse de reusita din cauza lui! Dementu' ce viseaza noaptea pune in aplicare a doua zi!

                        Culmea, am vazut cateva pareri prin care alti oameni chiar il considera inteligent!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Le pun si eu alaturi, sa le gasesti.

                          fc brasov - vointa sibiu 1
                          u cluj - sp.studentesc 1
                          dinamo - cfr cluj X
                          ceahlaul - mioveni 1
                          otelul - pandurii 1
                          rapid - targu-mures 1
                          concordia - steaua 2
                          petrolul - astra 1
                          fc vaslui - gaz metan medias 1

                          De-aia si spun ca nu ai sanse de reusita din cauza lui! Dementu' ce viseaza noaptea pune in aplicare a doua zi!

                          Culmea, am vazut cateva pareri prin care alti oameni chiar il considera inteligent!
                          Aia care cred asa ceva, sunt la fel de inteligenti ca el ori sunt platiti de el.
                          Acum 2 saptamani Nikolici pleca, aseara spunea Gigi ca ramane. Pana la final, il mai zboara de 2-3 ori.
                          Last edited by mr.K; 4 May 2012, 11:54.

                          Comment


                          • fc brasov - vointa sibiu X
                            u cluj - sp.studentesc 1
                            dinamo - cfr cluj X
                            ceahlaul - mioveni 1
                            otelul - pandurii 2
                            rapid - targu-mures X
                            concordia - steaua 2
                            petrolul - astra 1
                            fc vaslui - gaz metan medias 1


                            Da, da asa este. Ii da afara pe toti si-i cumpara cu dublu la loc!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Cu Gigi nu te poti impaca, daca nu zici ca el. Am observat asta la Duckadam. Ala era tare in clont, acum e sluga si el. Nu pe degeaba, daca initial nu avea bani de trecut strada, acum are masina noua de 40 de mii de euro.
                              De Dukadam nu am vrut sa spun nimic....mi-e rusine de rusinea lui.

                              Comment


                              • Salut ! Pronosticuri pentru Champion. Ms

                                fc brasov - sibiu 1
                                u cluj - sportul 1
                                dinamo - cfr cluj X
                                ceahlaul - mioveni 1
                                otelul - pandurii 1
                                rapid - tg mures 1
                                concordia - steaua 2
                                petrolul - astra 1
                                fc vaslui - gaz metan 1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google