Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dinamo ... lupta dinamo?! .... v-au linistit ... v-au oferit inca 365 zile de pregatire pentru CL...scor nedrept trebuia sa fie X ca amandoua echipele au jucat slab...sper sa va linisteasca si rapidul in cupa si sa terminati sub Steaua in campionat si mi-am atins toate obiectivele
    My ride

    Comment


    • gura !
      Gooooooooooolllll Kapetanos !!
      s`a razbunat victoria manjita cu arbitri din tur !

      Comment


      • Cu toate ca imi doream un meci egal,,mai bine ca a dat Kapetanos gol in minutul 90
        Sincer a fost un meci slab la ambele echipe, dar o victorie in GROAPA este o victorie indifirent de calitatea jocului.

        Cu """VICTORIA""" echipei dinamo in fata lui CFR EVENTUL este asigurat

        Am zis,,,fac pariu cu voi ca dinamo termina pe locul 7 in clasament si cu ocazia asta intra in cel de-al 11-lea an in care se antreneaza pt Europa

        Comment


        • sincer sa fiu, daca nu va lua Steaua campionatul,sper sa fie campioni baietii de la Vaslui. Baietii aia chiar merita. cfr si dinamo sunt la furat, Steaua joaca oscilant, rapidul misca dar nu-i suport...
          My ride

          Comment


          • pe ce te bazezi cand zici ca joaca la furat ?

            Comment


            • Toate sunt pe furat....Fofule, citeste si tu, documenteaza-te! Mafia pariurilor iti spune ceva? Se stie de mult campioana, castigatoarea cupei, retrogradatele....cine stie, cunoaste. De ce naibii e singurul campionat din lume cu 4-5 echipe angrenate "in lupta pentru titlu" cand mai sunt doua saptamani pana la final. Iar cand iesim afara matura toti pescarii cu noi.

              Comment


              • vad ca te`ai documentat tu pentru toti , sunt si pe furat , trebuie sa fi prost sa zici ca nu e asa , dar pana sa zici ca toate sunt pe furat si ca deja se stiu cine ce si cum iese o dai in aberatii.
                toate echipele sunt slabe , de la steaua pana la sibiu (mioveni sunt prea prosti pt liga asta), asta ne e fotbalul. toti vor bani , vand orice jucator de sare de 1 mil de euroi , normal ca suntem praf.


                dar nu conteaza , sunteti la cotet cu usa inchisa !

                Comment


                • Si cu actionari plini de bani.... Iar campioana si restul, ce am scris acolo se stiu de la inceput. Profanii nu cred asta, e normal!

                  Comment


                  • cand nu tia mai ramas decat vorba , si mie mi se pare normal...

                    Comment


                    • Bine, e cum stii tu...totul roz! Nimeni nu fura, nu injura! Daca cfr are fata de campioana, sau oricare alta eu imi tai o mana. Se rasucesc Dobrin, Oblemenco si altii prin morminte....toata lumea e dupa bani. In fine, nu am timp si chef sa fac teoria chibritului, felicitari CFR...merita, au muncit mult. Ma bucur ca e Ando acolo si ca anu' acesta !#@$#! e'n ghencea.

                      Comment


                      • unde am zis ca nu se fura? unde am zis ca merita cfr campionatul ?(desi vreau sa`l castige , e si normal) am zis doar ca exagerezi cu unele chestii.
                        dar meritau victoria , au avut mai multa ambitie si mai multe faze la poarta.
                        roata se intoarce.

                        Comment


                        • Nu exagerez cu nimic...eu stiu (si nu am vrut sa cred asta) din august 3 chestii:
                          1. CFR campioana- sunt sanse mari??? Eu zic ca sunt!
                          2. Dinamo cupa - sunt sanse? Sunt!
                          3. Concordia scapa de la retrogradare - cam asa e.

                          Comment


                          • Cand spun ca sunt la furat ma refer la faptul ca nu joaca nimic si la faptul ca sunt cu butonul cel mai mare in mana
                            My ride

                            Comment


                            • PCH cat s-a terminat dinamo cfr ? ca nu am net
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahahaha....sincer am ajuns acasa acum o juma' de ora, nu am vazut niciun minut....0-1 am inteles, min 90 Kapetanos.

                                Afar'-afar' cu bozgorii din tara!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google