Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va salut !

    CS Mioveni – FC Brasov -2
    FCM Târgu-Mures – Petrolul Ploiesti - x
    Sportul Studentesc Bucuresti – Otelul Galati - 2
    Astra Ploiesti – Concordia Chiajna - 1
    Pandurii Târgu-Jiu – FC Vaslui - x
    Gaz Metan Medias – Rapid Bucuresti - 2
    Steaua Bucuresti – Ceahlaul Piatra-Neamt - 1

    Comment


    • la voi orice e blat ma , daca pica musca`n gura e blat domne...
      asa E romanii , se uita orbeste in gura tuturor cand abereste

      Comment


      • Atunci Cata da-ne o explicatie logica si un motiv solid in privinta suspendarii partidei!

        Care-i ala?

        1. S-au batut doi insi?
        2. S-au batut si la vestiare?
        3. Cat? 2-3 minute?
        4. Ca Tudor i-a dat galben lui Galamz in min. 5 si-a dat seama ca a gresit si a zis mai bine ma opresc aici?
        5. Ca NU a fost niciun fel de penalty?
        6. Ca nu s-a implicat deloc in altercatia celor 2?
        7. Ca este un arbitru care pana in min. 27 a luat decizii numai pro cfr?
        8. Ca a gasit un element NU semnificativ (bataia celor doi) si atat a trebuit sa opreasca partida?
        9. Il insela nevastasa in seara aia si trebuia sa ajunga mai repede la Bucuresti?
        10. Ca el e Tudor, face ce vrea, e SEMI-STAR si vrea sa ajunga in poll-ul serpariei?

        - integritatea jucatorilor nu era periclitata
        - la gestul lui Ca(ca)du suporterii au stat linistiti totusi
        - trebuia sa arate CARTONASELE ROSII ceea ce nu a facut

        Tin si eu minte ca la cateva Steaua - Dinamo mai batea Niculescu cate o lovitura libera de o punea la paianjen, DAR, se ducea frate, lua tricoul si stergea vinclul portii. Cu toate aroganta asta, o prefer pe a lui fata de ce a facut gheata de aur Ca(ca)du!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Bah, pe mine ma doare-n sireturi de CFR-U Cluj, oricum Liga va decide in favoarea CFR-ului, nu-mi mai bat si eu capul. Ce a facut Cadu e reprobabil (probabil lua un galben si meciul continua), dar Bornescu trebuia sa-si vada de ale lui. Panarama de jucator si asta, din categoria fratilor Costea si jucator al marii echipe a Craiovei, conform spuselor lui Mititelu.

          Cifrele meciului Vointa-Dinamo.

          Voinţa - Parametru - Dinamo
          54,8% - Posesia - 45,2 %
          22 - Şuturi la poartă - 3 !!!!!!!!
          10 - Şuturi pe poartă - 2 !!!!!!!!!
          10 - Cornere - 3!!!!!!!!!!!!!!!
          8 - Ocazii - 2!!!!!!!!!

          Eu ma mir ca potaile au scapat fara 5 boabe, efectiv i-au calarit aia de la Vointa.
          Au avut bulan, altfel NU-MI EXPLIC VICTORIA LOR. Pai panaramele astea vor sa castige si Cupa in meci cu Rapid. Ii rup giulestenii.
          Last edited by mr.K; 9 May 2012, 09:38.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            ANUL ACESTA p$%@ e'n ghencea!!! Sa-ti intre bine in cap...ANUL ACESTA p$%@ e'n ghencea!!
            ADUCETI CUPA IN STEFAN CE MARE!
            Originally posted by PCH View Post
            ANU' ACESTA p#$@ e'n ghencea!
            Originally posted by PCH View Post
            dar sa iti dau cu CUPA in cap!
            Originally posted by PCH View Post
            ANUL ACESTA #$!#@ e'n ghencea cat capra???
            Originally posted by PCH View Post
            Sa vina CUPA...Sa vina CUPA...SA VINA CUPA IN Stefan cel MAAAAARE!
            ANUL ACESTA p#$A e'n ghencea.
            Originally posted by PCH View Post
            ANUL ACESTA p#$@ e'n ghencea! Aveti o $!##@!
            Originally posted by PCH View Post
            Momentan DINAMO e in FINALA CUPEI, are europa asigurata si meci direct cu steaua. Voi aveti p@#@ in ghencea, an de an!
            Originally posted by PCH View Post
            Te uiti la altii cum aduna trofee.
            Originally posted by PCH View Post
            Cat e Fecali in floare nici in !##@$ nu ma doare!
            Originally posted by mr.K View Post
            Eu ma mir ca potaile au scapat fara 5 boabe, efectiv i-au calarit aia de la Vointa.
            Au avut bulan, altfel NU-MI EXPLIC VICTORIA LOR. Pai panaramele astea vor sa castige si Cupa in meci cu Rapid. Ii rup giulestenii.
            Cuscre si Finule,,,,va rog eu MUUUULTTTTT lasati-l pe PCH in pace ca iar ne ia cu trofee cupe si %^%$$^&&^%$££%^%%$%^^ alte semne ortografice pe aici si umple 10 pagini pe ora cu ele

            Deja se simte cat de frustrat este ca dinamo este SUPT Steaua ...asta ca sa nu-i mai pun postul ala penibil si celebru in care a RECUNOSCUT ADEVARUL despre echipa Steaua...si anume ca este peste dinamo din toate punctele de vedere.

            Comment


            • Mie-mi place sa-l amarasc pe PCH. El stie adevarul despre echipa pechinezilor dar nu vrea sa-l recunoasca public. Si-ar darama toate iluziile legate de CL, unde spera sa ajunga in urmatoarea suta de ani..
              PCJH, la anu' va fi mai bine. Veti termina pe 4.

              Comment


              • Mie-mi place sa-i arat cojile de-acum!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Diseara ii recomand sa urmareasca finala EL.
                  Sa vada cum e si el, ca altii au mai fost prin finale, ba chiar le-au si castigat.

                  Comment


                  • Ce civilizatie e la Cluj! Nicaieri in Romania nu mai vezi asa oameni linistiti si civilizati! Cluj Napoca Rulz!

                    Hai Bilbao!

                    Comment


                    • PCJudeteanaHaş, ce ne poti spune despre meciul disputata aseara de echipa maidanezilor?
                      Bah, bara si minge pe linia portii in minutul 93, cred ca au inghetat toate latraturile.

                      Meci castigat din penalty. Inca unul.

                      Comment


                      • Slab....sincer sunt mahnit de ceea ce se petrece la Dinamo. Slab rau!

                        Oras mai civilizat CA CLUJ Napoca nu o sa mai vedeti pe intreg mapamondu. E cel mai oras civilizat!

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Mie-mi place sa-l amarasc pe PCH.
                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Mie-mi place sa-i arat cojile de-acum!
                          Si mie-mi place.... dar Pch a inceput sa puna aceiasi placa cu £$%^&* e in Ghencea de 20 de ori pe pagina si deja ma dor ochii de HIEROGLIFELE lui.

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Meci castigat din penalty. Inca unul.
                          Inca unul dintre zecile de meciuri castigate in felul asta. Cred ca vor sa intre in Cartea Recordurilor cu cele mai multe meciuri castigate la PENALTY

                          Originally posted by PCH View Post
                          Slab....sincer sunt mahnit de ceea ce se petrece la Dinamo.
                          Si eu ca si restul prietenilor, cand iti spunem ca nu e bine sa tii cu dinamo ca te faci de ras cu ei, tu NU si NU si NU si NU si NU stai si le canti alora in struna si ii lauzi peste tot ca sunt caN caN-pioni peste tot.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Si mie-mi place.... dar Pch a inceput sa puna aceiasi placa cu £$%^&* e in Ghencea de 20 de ori pe pagina si deja ma dor ochii de HIEROGLIFELE lui.
                            .
                            Nu ai inteles tu ,posteaza dublu si pentru colegul de cotetz cam pion)
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Moamaaaa, abia astept sezonul urmator cu Bonetti pe banca lui Dinamo. Cred ca-i mareste Badea si salariul.

                              Comment


                              • Originally posted by DISSSEL View Post
                                Nu ai inteles tu ,posteaza dublu si pentru colegul de cotetz cam pion)
                                Corect am uitat asta,,,dar te intreb pe tine,,,sigur @ADRIAN.I nu este CLONA lui Champion ???? Prea a aparut din senin dupa ce a fost bannat MIHAI 12 si pune pronosticuri pt el asa de dragul fotbalului.
                                Daca era ceva,,,,,zic si eu,,,, te suna pe tine si te ruga sa le pui tu pt el si nu ruga un alt asa zis ""PRIETEN"" din Bucuresti cu logan 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google