Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Cluj – Sibiu - 1
    Mioveni – CFR Cluj - 2
    Gaz Metan – Concordia - 1
    Sportul – Rapid - 2
    Otelul – FC Vaslui - 2
    Tg. Mures – Ceahlaul - 2
    Pandurii – Petrolul - 1
    Astra – FC Brasov - 1
    Steaua - Dinamo - X

    Daca vrem sa avem un clasament corect, ar trebui ca numarul de puncte sa se imparta la nr de etape la care un user a dat pronosticuri. Unii au inceput mai tarziu, asa ca clasamentul nu reflecta realitatea, nu? Parea mea.
    Last edited by MARIUS_BR; 15 May 2012, 11:28. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • U Cluj – Sibiu - 1
      Mioveni – CFR Cluj - 2
      Gaz Metan – Concordia - 1
      Sportul – Rapid - 2
      Otelul – FC Vaslui - 2
      Tg. Mures – Ceahlaul - 1
      Pandurii – Petrolul - 1
      Astra – FC Brasov - x
      Steaua - Dinamo - 1

      gol tatu min 13
      Last edited by DISSSEL; 15 May 2012, 11:45. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Daca vrem sa avem un clasament corect, ar trebui ca numarul de puncte sa se imparta la nr de etape la care un user a dat pronosticuri. Unii au inceput mai tarziu, asa ca clasamentul nu reflecta realitatea, nu? Parea mea
        .
        Pai eu pun pe o singura etapa sigura, fac 8/9 minim si sunt primul, dupa cum zici tu.

        Comment


        • Nu e chiar cum zici tu, banuiesc ca sa inteles care era obiectia mea, dar va place sa rastalmaciti vorbele. Unii au intrat in concurs de la etapa 1, iar altii pe la etapa x, asa ca nu e un clasament real. Nu crezi???

          Comment


          • Unii au intrat in concurs de la etapa 1, iar altii pe la etapa x, asa ca nu e un clasament real. Nu crezi???
            Nu a fost nimeni obligat sa se alature celor au intrat de la etapa 1.
            Greseala celor care au intrat la etapa 1 a fost sa accepte si alti participanti din etapa n, dar nu ne-am gandit ca vor fi reclamatii. Acum, tu vrei sa schimbam regula la final?

            Data viitoare vor fi doar cei care intra in etapa1 si posteaza etapa de etapa.
            Cine nu pune 2 etape la rand pronosticuri, va fi eliminat.
            Facem un regulament si-l votam, ca asa e in democratie.

            Stii ca in campionatul mondial de raliuri sunt echipe care participa doar la anumite etape? Ei sunt multumiti cu cate puncte aduna, nu vor sa li se faca media.

            Comment


            • Nu era"reclamatie", ci doar sugestie. Asa ca hai sa incheiem polemica aici. OK?

              Comment


              • Ok.

                Dupa ce m-am gandit, pun totusi pronosticurile la vedere. Champion le poate copia, dar sa mai schimbe pe ici pe colo, prin partile esentiale, adica deloc. Eu in locul lui as schimba pronosticul pentru maximul 3 jocuri, pentru a se putea in caz de eroare in marja de 4 puncte diferenta.

                U Cluj – Sibiu - 1
                Mioveni – CFR Cluj - 2
                Gaz Metan – Concordia - X
                Sportul – Rapid - 2
                Otelul – FC Vaslui - 2
                Tg. Mures – Ceahlaul - X
                Pandurii – Petrolul - 1
                Astra – FC Brasov - 1
                Steaua – dinamo - 1 (73-0)

                Sa vina cainii sa le dam hieroglifa! Speram sa fie mai multi de 100, ca iar ramane o bucata de stadion gol.
                Last edited by mr.K; 15 May 2012, 14:05.

                Comment


                • Originally posted by mr.sebi View Post
                  in atentia celui care tine rezultatele pronosticului.
                  Va aduc la cunostinta ca userul p.c.h. A postat un pronostic eronat. Deoarece nu se intelege cine este echipa gazda fac apel prin acesta sa nu se ia in considerare acest pronostic si userul sa fie amendat cu 5000 de posturi si retrogradat la functia de loganist de 3 stele atatea cate sunt pe emblema stelei si astfel sa fie urmarit toata viata de acest aspect.

                  Oricum nu va afecta sub nici o forma clasamentul deoarece pronosticul pus de el era unul eronat

                  pronosticul corect fiind :
                  Steaua bucuresti - - 1
                  ))))) sa i se taie capul
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Selectionerul nationalei Romaniei, Victor Piturca, a convocat, marti, zece stranieri pentru turneul din Elvetia si Austria, programat in perioada 27 mai - 6 iunie.

                    Daca Adrian Mutu a fost lasat in afara lotului, Piturca a apelat, in mod surprinzator, la George Florescu, unul dintre favoritii fostului selectioner Razvan Lucescu.
                    Whaaaaaaaaaaaaaat?
                    Cu Florescu in echipa jucam in 10.

                    Comment


                    • )) florescu rilodid ))) pai bine juca cu costea
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • AMR 2 zile

                        Comment


                        • interesant

                          oare la steaua dinamo se poate intampla asa ceva???
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Nu am citit articolul, probabil jucau doua echipe gen mioveni - petrolul si era 72-0 pentru mioveni! ) In Romania a fost un gest asemanator, Lazar de la rapid a refuzat penalty dar de arbitru, a spus ca nu a fost fault! Dar avea Rapid 2 sau 3-0!

                            Comment


                            • nu inteleg cine il plateste pe piturca sa-l promoveze pe florescu...asta e catastrofa
                              My ride

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Nu am citit articolul, probabil jucau doua echipe gen mioveni - petrolul si era 72-0 pentru mioveni! ) In Romania a fost un gest asemanator, Lazar de la rapid a refuzat penalty dar de arbitru, a spus ca nu a fost fault! Dar avea Rapid 2 sau 3-0!
                                citestel e interesant
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google