Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu am sa mai fac referire la derby pana dupa fluierul de final. Sanse sa castige au ambele echipe. Conform parcursului din retur, a loturilor, si a calitatii jocului, Steaua ar trebui sa castige acest meci.
    Insa tinand cont ca e vorba de Steaua - Dinamo jucatorii se automotiveaza si chiar si cu o echipa de ruginiti dinamo poate pune probleme. La finalul jocul sper sa intru pe forum si sa pot cita multumit anumite comenturi de pe aici.
    My ride

    Comment


    • Dinamo nu pierde azi, doar jucam cu niste afoni, o echipa care prin traditie sta in genunchi in fata NOASTRA!

      Comment


      • Cineva, maine, se va trage pe gluteus maximus (stelist sau dinamovist)
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Pecehasi e ala! E un glutesist maximusist convins!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Eu nu am de ce...pentru ca daca analizez atent, meciul asta e cam degeaba pentru noi...ba chiar putem pierde jucatori pentru cel care conteaza cu adevarat, si anume FINALA CUPEI! Ala conteaza... Pentru ei cica conteaza Au sanse la titlu (cum are si romania la campionatul european de anul asta) Hai DINAMO!

            Comment


            • pun pariu ca toata lumea a dat cautare pe goagle sa vada ce e "gluteus maximus". eu unul recunosc ca am dat

              daca se termina egal renuntam la gluteus si ne bagam gheara in sternocleidomastoidieni.

              pe asta il stiu din liceu ca m-a marcat denumirea
              My ride

              Comment


              • Hahahaha, pai intra si tu pe sherparie, acolo e folosit de peste un an. PAU in general e recunoscut pentru cat se trage pe acei muschi!

                Alexe 1 si Danciu 2!

                Comment


                • Taci mah din gura aia, glutesistule, te-ai rupt decat te-ai tras!

                  P.S. E jale la threadul masinii tale!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Rad cu LACRIMI A LA TORJICA,,,,genial Distrigazu

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      P.S. E jale la threadul masinii tale!
                      Subscriu
                      My ride

                      Comment


                      • Hai cu 46!

                        45 de victorii are Dinamo în faţa Stelei în cele 125 de derby-uri de pînă acum. Roş-albaştrii au cîştigat de 35 de ori.


                        Ciocu mic si joc de glezne!

                        Comment


                        • Pacat ca nu lasa galeriile sa isi expuna coregrafiile pe stadion. Steaua pregatise o coregrafie imensa cu Marius Lacatus. Pacat ca nu ai voie pe stadion cu umbrela, cu toate ca ploaie torential. Pacat ca nu se acopera stadionul, acoperis care a costat 20 milioane euro. Cred ca nici nu functioneaza. Traim in Romania, unde prostia e maxima in capetele unora...
                          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                          Comment


                          • Am inteles ca vor lasa pana la urma coregrafia...acoperisul ala functioneaza! A fost folosit o singura data inaintea finalei, l-am vazut eu tras! Oricum, nu inteleg la ce foloseste acel acoperis daca nu il poti folosi cand ploua si ninge!

                            Comment


                            • ..........
                              Attached Files
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Oricum, nu inteleg la ce foloseste acel acoperis daca nu il poti folosi cand ploua si ninge!
                                pai il folosesc sa faca umbra in iernile caniculare ...doar intre orele 4 si 5.30am



                                FORTA STEAUA!
                                Last edited by Mr.Sebi; 17 May 2012, 20:00.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google