Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iuli81 View Post
    Da, promit!!!
    iuli cred ca trebuie sa te achiti...

    Comment


    • Pai daca ii batem pe olandezi ii terminam pe italieni si francezi...Pur si simplu ii lasam acasa si dovedim ca am fost mai tari ca ei

      Comment


      • Hai ma Ionut, mai asteapta si tu pana maine seara

        SUPERCAR... sa te auda Dumnezeu ca tare mult as vrea sa plece acasa laudarosii de francezi si pomanagii de italieni.
        Last edited by iuli81; 16 June 2008, 10:05.

        Comment


        • Astept, dar aseara m-a sunat ala in puii mei...
          Maine seara ii dau berile...

          Comment


          • Olanda nu va uita ca i-am cam umilit in grupe! Eu zic ca ne va da "nana ",pentru ca la cat de buni sunt ii mai bat inca o data pe italieni si francezi. Olanda va fi campioana europeana!(parerea mea!)
            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
            Andreea Trifu

            Comment


            • iti trimit prin posta 10 beri?

              * sau le dau cand ajung pe la Mioveni, asa poate beau si eu una si mai scot din paguba

              iashca, cu siguranta Olanda ne prefera pe noi in dauna Italiei sau a Frantei. E vorba de interes. Eu zic ca ulterior pe noi ne pot invinge mai usor decat pe ceilalti.
              Last edited by iuli81; 16 June 2008, 10:10.

              Comment


              • Treci tu pe la mioveni...Si consumam ceva

                Comment


                • Oameni buni,o sa ne calificam!!!
                  Ceva imi spune asta!!!!)

                  Comment


                  • Deocamdata la pauza din meciul Romania-Olanda 0-0 scorul....Sa speram ca reusim sa dam un gol si nu primim nici unul

                    Comment


                    • Nu stiu,dar parca olandezii ne invita sa le dam gol,iar noi...Balarii.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Si eu cred la fel,ba chiar si-au schimbat si portarul si ai nostri tot nu ajung la poarta lor
                        Cred ca ar trebui piti sa riste si sa mai bage un atacant in repriza asta ca avem nevoie de victorie in meciul asta atata timp cat italia ii bate pe francezi si sunt calificati.

                        Comment


                        • Ne-au dat gol....!!!!Acre portocalele astea...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Offf,,,

                            Nu avem nici o sansa,,,chiar sperati ca vom bate Olanda?
                            Sunt jucatori de cursa lunga, rezistenti, stabili emotional; ai nostri, din pacate, se dezumfla repede
                            Of,,,Mama lor de "games-uri"
                            Last edited by 77sky; 17 June 2008, 23:20.
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • Marele Chivu unde palaria mea este?Nu s-a auzit deloc in meciurile astea!
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Pacat...Nu ne-am calificat mai departe,italia sa dus in sferturi si noi nici macar un gol cu olandezi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google