Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Era si timpul sa mai castige si Spania ceva!!!

    Comment


    • Am zis ca va cistiga Spania in sondajul acela, oricum aseara a invins fotbalul, au demonstrat ca sunt cei mai buni nu numai prin rezultate si prin joc.
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • Asta e! A meritat spania sa fie campioana! Mai ales ca au inebunit pe nemti cu tika-taka chiar si in careul lor!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Dica a plecat pina la urma la Catania, mi se pare destul de mica suma de transfer si salariul lui, sper sa fie doar o trepta de lansare spre o echipa mare, oricum merita sa plece afara, a facut destul pentru Steaua.
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • Desi nu sunt stelist plecarea lui Dica o vad cu ochi buni,a plecat intr un campionat foarte bun la o echipa modesta, dar poate fi o rampa de lansare acolo poate juca si titular decii a facut o alegere buna !!!!!!!!!!!!!!!!!!




            Comment


            • Adrian Ilie si-a dat demisia ? Sau nu am inteles eu bine?
              Forza Steaua

              Comment


              • Asa se zice .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • Managerul sportiv al Stelei, Adrian Ilie, si-a anuntat demisia de la gruparea din Ghencea.

                  "Le multumesc tuturor celor de la Steaua pentru anul petrecut aici. Le multumesc si suporterilor pentru ca au fost alaturi de echipa. Consider ca anul petrecut la Steaua a fost unul in care am invatat foarte mult. Le doresc succes jucatorilor, precum si staff-ului tehnic, in anul care vine. A fost o onoare sa lucrez la Steaua", a spus Ilie pentru site-ul oficial al clubului.

                  Finantatorul Stelei, Gigi Becali, a confirmat pentru Pro TV demisia lui Ilie.

                  "Astazi la ora 13:00, Adrian Ilie si-a prezentat demisia", a precizat Becali.

                  Adrian Ilie a fost manager la Steaua un an de zile, el fiind inlocuitorul lui Mihai Stoica. De numele "Cobrei" se leaga majoritatea achizitiilor ros-albastrilor din ultimul an. (ziare.com)

                  Comment


                  • Si asa o sa ingroape ciobanu' asta pe Steaua...

                    Comment


                    • Nu poate sta nimeni langa idiotul asta.O sa regrete amarnic intr-o zi...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Voi l-ati suporta pe Imparatul Luminii ? E de mirare ca a rezistat un an .
                        B -X X - DDF x 2

                        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                        Comment


                        • Daca era Imparat...Era bine, dar e Razboinicul Luminii!Cu ce s-o razboii nu stiu, probabil cu fantomele si himerele din golul pe care, in mod normal, trebuia sa-l ocupe creierul in capul sau!...Omul asta, daca ar fi stiut sa taca, era mult mai departe decat este el acum!Cu mentalitatea lui si a jucatorilor, o sa vedem Steaua intr-o finala de Liga Campionilor doar daca vom avea norocul sa puna astia la cale procesul de Criogenie!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • M-a surprins totusi ca un intr-un interviu, Gigi Becali a zis ca Adrian Ilie si-a dat demisia din functie oficial, in rest face acelasi lucru, adica doar nu mai functioneaza in organigrama clubului cum s-ar spune...
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • Sa vedem cine vine acuma in locul lui Adrian Ilie la steaua ...

                              Comment


                              • Steaua-Besiktas 1-0, victorie in sfirsit dar joc neconvingator, mai este de munca inca...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google